Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 swietny album
6
@Chakalaka Chase jest bardzo dobre.
Ja sobie jeszcze nominuje @Persyfl bo niby nigdy nie ma czasu, a jak wszedlem w GD, to bryluje tam jak Alan Shearer w Newcastle. (nie, nie czytalem)
@iksajotien @ZielonySzparag @th@les @BlaseR9@kamill//
0
@RosjaninBut ModeracjaWpelement :)
Pamietam, ze jestes wielkim fanem Weather.
1
@Chakalaka Wiele fenomenalnych rol.
4
@Hosh Dzis tez mialem wstawic kawalek z muzyki filmowej czyli "Cars and Helicopters" - utwor Marka Ishama z Autostopowicza, ale zdecydowalem sie na DCD.
@JimMorrisonFCB ktos sie zlitowal :)
Nie trzeba byc nominowanym by dodac post, ale dobrze kogos nominowac, ale i tak to wiesz.
1
@kamilo0066 @MesQueUnClub_87 @mekston @Esio @BorzyKrzys @LS @Ls0811
@LeoMessi1994
16
Utwor (jeden) na litere "C", ktorego chetnie slucham. Zapraszam kazdego do postowania.
Mile widziane opis dlaczego oraz jedna lub kilka nominacji.
Ode mnie "Carnival is Over" Dead Can Dance, bo to byl pierwszy kawalek DCD, ktory uslyszalem.
Dzis troche wiecej nominacji
@klemens100 , @masq , @tristan87 , @Jakchcesz @marcin62 @RosjaninBut @blodziakk @AxelF @BarceloDomo
Link do liter
"A" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9926672#comment-9926672
"B" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9941625#comment-9941625
1
@Yosemite moge nie dac rady, ale na wieczorna to juz raczej tak.
1
@Yosemite o ktorej jest?
8
Del Piero z ciucholandu/lumpexu.
https://pbs.twimg.com/media/EzKY-pmUUAQg8LT?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/EzKY_uRVEAwJbB3?format=jpg&name=large
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
0
Teorie spiskowe oraz slowo na "N". 47 sekund.
5
Kultowy klasyk kina walki. Michael Dudikoff jako amerykański wychowanek japońskiego mistrza, który rozbija gang handlarzy broni penetrujący amerykańską bazę wojskową na Filipinach. Dla wyznawców #VHS pozycja obowiązkowa: Amerykański ninja / American Ninja (1985) - CZ 22:51 TNT
1
@Yosemite o panie
5
W koncu znowu w Goracych Dyskujach. Duma i lzy w oczach.
I nawet nie musialem pisac niczego na temat aborcji czy Floydzie.
2
@Persyfl super utwór
@Łuki555 to się @Nano22 ucieszy
1
@iksajotien znam ludzi, którzy zabraliby ten album na bezludną wyspę .
1
@Chakalaka gdzie Chakalaka?
0
@wpwelement a nade wszystko @Cochise" koniec cytatu.
2
@Don-Corleone Dzieki za Twoja propozycje - zejeisty utwor i swietna wersja. Przy literze "W" dodasz utwor na "B" :).
Don oznaczyl kilka osob, ale widze, ze hiperlinki nie dzialaja, wiec powtorze jego nominacje (post nie znajduje sie w goracych, inaczej przepadnie) "nominuję Mademoiselle @Eoren , @challenger @ViscaBarca123 @AxelF @Bagsik88 @Yosemite @mekston @Yanek , @Janiama wpelement, a nade wszystko @Cochise
Utwor (jeden), ktory lubicie i zaczyna sie na lietere B.
0
@JimMorrisonFCB dodawać pod "C"?
0
@fart jest jeszcze Liga sprawiedliwości oraz szwajcarska super liga
2
@Chakalaka - jesteś kilka razy nominowany - ale i tak możesz wybrać tylko jeden utwór ;)
0
Superbowl czy Superliga?
3
@JarekS Nie jest latwo, ale wybieramy tylko jeden utwor.
nominuje jeszcze @ZielonySzparag i @Avernand @patataj @AV0CAD0
1
@VamosRakieta @Nano22 @Stoiczkow Jeszcze poprosze o nominacje.
3
@fart @Ratamahatta @fcbarcafan19 Nominujcie prosze kogos, bo inaczej cykl skonczy sie na grupie wzajemnej akceptacji.
16
Ulubione utwory muzyczne, litera "B".
"Ba-Benzélé"
Czemu ten utwor? Bo mnie hipnotyzuje.
Nominuje @Nano22 @fart @FC1899Barca @fcbarcafan19 @iksajotien @zadafcb oraz @Ratamahatta
Link do "A". https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9926672#comment-9926672
0
@LeoMessi1994 racja.
1
@Yosemite dobry meczyk.
2
Siekiera w Biedrze.
https://pbs.twimg.com/media/EzUT5jRUYAESa7E?format=jpg&name=large
@kazbychu