O sobie

  • Zainteresowania La Rambla przed tym gdy stała się bardzo toksyczna i przesiąknięta głupotą. Grupki "wzajemnej adoracji", atakowanie zbiorowe pojedynczych użytkowników, kije w dupach, bezmyślne wyzywanie trenera i piłkarzy, stawianie swoich zachcianek (Neymar, LM) ponad wszystko, dziecinność, głupota... Rzygać się chce jak się patrzy na to i jednocześnie odechciewa się brać w tym udziału.
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernández, Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 3383
  • Liczba komentarzy 9745
  • Polecenia 55615

Komentarze

2

123 lata temu powstała nasza FC Barcelona. Warto przytoczyć tu pewien mało znany fakt. Otóż założyciel Barçy Hans Gamper zorganizował imprezę z okazji założenia klubu. Główną atrakcją wieczoru był występ Maryli Rodowicz.

0

@P33ck Manchester City za Real i wszystko się zgadza

2

@mekston Ale to jest niesamowite biorąc pod uwagę jak zachował się tam Messi, a jak Ronaldo. Leo uśmieszek, zbita piątka, radość bo nieważne kto ostatecznie strzelił to na pewno jest gol dla nas czyli dla drużyny. Dla kontrastu Ronaldo wczoraj. Przepaść.

6

Ale ten FM czasami mnie śmieszy. Alba przyszedł do mnie i mówi że chce odejść w poszukiwaniu innych wyzwań. Mnie to w sumie pasuje bo i tak Balde gra wszystko. Wystawiłem go na listę transferową i zgłosiło się Porto. Była notka że Alba jest bardzo zainteresowany i że będzie zły jak odrzucę tę ofertę, finansowo było spoko więc się zgodziłem. Aż tu potem informacja że Alba odrzucił ofertę Porto. Zdziwiłem się ale mówię no ok trudno. I idzie następna informacja w której to Alba jest oburzony moim zachowaniem ponieważ zobowiązałem się go sprzedać a on nie odszedł xD Tak jakby to moja wina była że on odrzucił ofertę którą ja zaakceptowałem. I po tej akcji on jest oburzony i domaga się transferu xD

1

@Culers @eXi na YouTube

Zobacz wszystkie

252

Zapraszam na kolejną część podsumowania La Rambli. https://streamable.com/bf417u
Miejsca w pierwszym rzędzie dla: @LeoMessiah @MesQueUnClub96 @Fenyx @HighestInTheRoom @tomek8756 @budel17
Opinie mile widziane.

239

Here we go again.

197

Pomocy, zarejestrowałem się na realmadryt.pl pod nazwą "SuperCulé" i dałem sobie w awatar Piqué pokazującego piątkę. Wyzywają mnie tam że prowokuję, o co im chodzi?

Nie no, żartowałem. Tam nawet awatara nie można ustawić xD

169

Salah musisz!

165

Wow, ale super! :D
Rewelacyjna ta animacja świąteczna przy klikaniu polecenia