FCBotiga to nazwa oficjalnego sklepu klubu FC Barcelona. Tutaj każdy culé znajdzie coś dla siebie, swojej rodziny i swojego domu, związanego oczywiście z Dumą Katalonii. Sklep został przebudowany tak, by dostarczyć jak najlepsze produkty każdemu z ponad dwóch milionów klientów, którzy go odwiedzają każdego roku.

FCBotiga to 2000 m2 powierzchni sklepowej rozłożonej na dwa piętra. Znaleźć tu można oficjalne produkty z logiem FC Barcelona każdego rodzaju. Od koszulek, przez odzież codzienną, po zabawki dla dzieci, akcesoria domowe, czy nawet... miskę dla psa. Kupując koszulkę meczową można za dodatkową opłatą nadrukować na niej numer i własny napis. To samo tyczy się również obuwia wszelkiego rodzaju.

Tuż przy wejściu w oczy rzucają się regały w klubowych barwach oraz odgłosy Camp Nou rozbrzmiewające z głośników. Jednymi z ostatnich nowości są produkty związane z innymi sekcjami klubu jak koszykówka, piłka ręczna, hokej na wrotkach czy fustal.

Część produktów z FCBotiga można również nabyć przez Internet za pośrednictwem sklepu na oficjalnej stronie klubu. Zamówienie jest realizowane w ciągu 3-5 dni, licząc od momentu wpłynięcia należnej kwoty na konto.

Oficjalne sklepy FC Barcelona znajdują się również w kilku hiszpańskich miastach:

Barcelona:

FCBotiga Centrum Handlowe Maremàgnum

FCBotiga Centrum Handlowe Arenas

FCBotiga Ronda Universitat, Plaça Catalunya

FCBotiga Jaume I núm. 18

FCBotiga Lotnisko (terminale 1 i 2)

FCBotiga Sants Estació

FCBotiga Sagrada Familia

Lloret de Mar:

FCBotiga Plaça Esglèsia, 1

Castell-Platja d'Aro:

FCBotiga Av. Cavall Bernat, 4

Las Palmas:

FCBotiga Centrum Handlowe Arenas

La Jonquera:

FCBotiga obszar La Jonquera 

Salou:

FCBotiga Jaume I, 35

Palma de Mallorca:

FCBotiga C/ Sant Miquel, 65

Ibiza:

FCBotiga C/ Ramón y Cajal 12