Barça Store to nazwa oficjalnego sklepu klubu FC Barcelona. Tutaj każdy culé znajdzie coś dla siebie, swojej rodziny i swojego domu, związanego oczywiście z Dumą Katalonii. Sklep został przebudowany tak, by dostarczyć jak najlepsze produkty każdemu z ponad dwóch milionów klientów, którzy go odwiedzają każdego roku.

Barça Store to 2000 m2 powierzchni sklepowej rozłożonej na dwa piętra. Znaleźć tu można oficjalne produkty z logiem FC Barcelona każdego rodzaju. Od koszulek, przez odzież codzienną, po zabawki dla dzieci, akcesoria domowe, czy nawet... miskę dla psa. Kupując koszulkę meczową można za dodatkową opłatą nadrukować na niej numer i własny napis. To samo tyczy się również obuwia wszelkiego rodzaju.

Tuż przy wejściu w oczy rzucają się regały w klubowych barwach oraz odgłosy Spotify Camp Nou rozbrzmiewające z głośników. Jednymi z ostatnich nowości są produkty związane z innymi sekcjami klubu jak koszykówka, piłka ręczna, hokej na wrotkach czy fustal.

Część produktów z Barça Store można również nabyć przez Internet za pośrednictwem sklepu na oficjalnej stronie klubu. Zamówienie jest realizowane w ciągu 3-5 dni, licząc od momentu wpłynięcia należnej kwoty na konto.

Oficjalne sklepy FC Barcelona:


 w Barcelonie:
Barça Store Spotify Camp Nou
Barça Store Canaletes
Barça Store Paseo de Gracia
Barça Store Arenas
Barça Store Ronda Universidad
Barça Store Lotnisko T1 
Barça Store Lotnisko T2
Barça Store Sagrada Familia

poza Barceloną:
Barça Store La Roca Village
Barça Store Viladecans (Outlet)
Barça Store Lloret de Mar 
Barça Store Playa de Aro
Barça Store Salou 
Barça Store Palma de Mallorca