La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Aby uczestniczyć w dyskusji, musisz być zalogowany.

Online: 1313 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł - wygrana lub zwrot z opcją wypłaty i dodatkowo 30 zł freebet.

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

1

Pan Fyrer bylby dumny

0

I cyk dodatek do GoW Ragnarok

I to darmowy

1

Nie ma co się oszukiwac bo nie było/nie ma zawodników grających na tym poziomie w wieku LeBrona.Jego atletyzm i fizyczność to wybryk natury.W tym miesiącu mu stuknie 39 na liczniku a on wciąz ma wszystko by dominowac i przejmować spotkania.


2

W opisanym poniżej badaniu ujawniono, że ponad jedna czwarta osób zaszczepionych preparatami mRNA przeciwko COVID-19, takimi jak te firm Moderna i Pfizer, doświadczyła niezamierzonej reakcji immunologicznej spowodowanej błędem w odczycie szczepionki przez organizm. Chociaż nie zaobserwowano żadnych szkodliwych skutków tego błędu, to szczepionki te czasem prowadzą do powstania bezsensownych białek zamiast oczekiwanego "kolca" COVID, który naśladuje infekcję i prowadzi do produkcji przeciwciał.

Badacze z Uniwersytetu Cambridge odkryli, że modyfikacja jednej z baz RNA, uridyny, miała na celu uniknięcie ataku układu immunologicznego na RNA, lecz czasem powoduje trudności w produkcji białek, określanych jako "frameshifting". Ten proces może prowadzić do błędów w kodzie genetycznym, co skutkuje powstaniem nonsensownych, niegroźnych białek, na które reaguje układ immunologiczny, wywołując reakcję zapalną u około 25-30% zaszczepionych.

Chociaż szczepionka przeciw COVID-19 zapewnia silną ochronę, odkryto nowy efekt uboczny związany z "frameshifting". Badacze sugerują jednak, że modyfikacja kodu mRNA może wyeliminować te zdarzenia i poprawić bezpieczeństwo, nie wpływając na skuteczność. Informacje te zostały przekazane brytyjskiemu regulatorowi leków MHRA, a prace nad aktualizowanymi szczepionkami są już w toku, zwłaszcza w kontekście terapii przeciwnowotworowej.

https://archive.is/V9QTA

2

Jezu jaka rzeź w tym półfinale Lakers Pelicans a jeszcze czwarta kwarta. Liczę, że wejdzie LeBron chociaż na 6-7 minut..
@Encore @czółkovsky

0

Los Angeles Lakers po problemach w 1 kwarcie z 64 letnim LeBronem Jamesem absolutnie miażdżą Pelikany w kolejnych kwartach.Prawie 40 punktowa przewaga przed decydującą kwartą..pogrom!

0

Ale to jest przykre, jak przez lewactwo Game Awards postanowiło udawać, że taka gra jak Hogwarts Legacy nie istnieje

1

Niewiarygodne jak tragiczni są Lakers kiedy Bron siedzi na ławce, żadna przewaga punktowa nie jest bezpieczna xd

2

Nie no LeBron James jest niemożliwy xD wielkie 3 trójki teraz i Lakers mocno zapunktowali na początku trzeciej kwarty. Koncert w jego wykonaniu @Encore

3

Cyber z nagrodą dla najlepiej rozwijanej gry. Zdecydowanie zasłużenie :)

1

1. Złoto Igi lub Igi/Hubiego w deblu na IO
2. Wygrany Wimbledon przez Igę/Hubiego
3. Dwa szlemy dla Rafy Nadala


0

O to ta z Ghostwire Tokyo "Pipuru ar disapirin"

0

Fajnie, że Heilung jest na scenie, bardzo lubię ten zespół, wokalistka ma genialny głos. Po cichu liczę jeszcze na Podsiadło i utwór z Cyberpunka, ale chyba to niemożliwe :P

1

Grupy Copa America 2024
twitter.com/DIARIODEPORTES/status/1732934556045459474
Concacaf5-Kanada albo Trynidad
Concacaf6-Kostaryka albo Honduras

Załaduj kolejne wpisy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?