La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Aby uczestniczyć w dyskusji, musisz być zalogowany.

Online: 3998 Culés

2

Na początku meczu Ansu wychodził 3 razy za plecy obrony i nie dostał ani jednej piłki, ani jednej. Brak prostopadłych podań jest w tej pomocy żałosny.

0

Rzadko oglądam mecze Bundesligi, ale jak już oglądam, to drużyna w teorii słabsza zawsze tyle miejsce przed 16 zostawia, że szok. Masakra.

0

Lewy nowa cieszynka?

0

No i jak Lewy ma nie zdobywać goli jak mu sami wystawiają ;)

1

No i Lewy pokazuje Norwegowi kto rządzi w Bundeslidze

0

Ludzie uspokójcie się. Za Guardioli na początku też nie było kolorowo a wszyscy wiemy jak to się skończyło. Cierpliwości, Setien nie jest w tym klubie jeszcze nawet 2 tygodnie a już wszystko źle ;)

0

Lewy i wszystko jasne.

0

Lewy już napoczął Schalke

0

Roooooobeeeert Leeeeewaaaandoooooowskiii!!!!

Załaduj kolejne wpisy

Media

Liga typerów

1 maryjan240282 38 pkt
2 Marjando 38 pkt
3 Ja Cule 36 pkt
4 OscarM 36 pkt
5 marius64 35 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co powinna zrobić Barcelona w związku z kontuzją Luisa Suareza?