La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Aby uczestniczyć w dyskusji, musisz być zalogowany.

Online: 1784 Culés

0

Ale się nie mogę doczekać jutrzejszego meczu.. szczególnie ciekawi mnie wystep Griezmanna, De Jonga ,Riqui Puig, Todibo i Komara ;)

0

Górnik Zabrze czy Wisła Płock ? :-D

1

Wzruszające pożegnanie Arka Malarza.
https://youtu.be/XqDC1W4Rf1o

0

Będzie mozna jutro obejrzeć mecz w polskiej tv?

0

Chłopak kupiony pewnie tylko na sezon przygotowawczy w Japonii i jeszcze nie zagra.


4

Jeszcze z tydzien i sklepy zaczna psuć uczniom wakacje, przypominając o rozpoczęciu roku szkolnego i wystawiajac w widocznych miejscach artykuly szkolne :D Zamiast poczekać z tym tak do drugiej połowy sierpnia, to robia to zawsze w srodku wakacji heh.

0

Wiecie może czy będzie gdzieś transmitowany jutrzejszy mecz z Chelsea??

6

Hiroki Abe nabawił się urazu biodra. Nie zagra z Chelsea. [Sport]

0

Czy warto kupić klawiaturę bezprzewodową? Nie zrywa połączenia w grach i biosie?

Załaduj kolejne wpisy

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

W tym dniu nie wydarzyło się nic szczególnego w historii Barcelony.