2

Wysoki break Wilsona i prowadzi 4-1.

0

@jakubson o 21 sie zaczelo?

0

Ktos oglada Gonciarza u Stanooooooskiego?

1

Ronnie w studiu analiz.

1

@Yosemite no dosyc.

9

@sebasek99 w sedno punktu.

3

Jest i on the Jester from Leicester.

4

@Hosh rzeczywiscie jest kilku uzytkownikow, ktorzy zbieraja po pare nominacji, wiec mozna przyjac zasade, ze taka osoba np @Chakalaka moze wstawic tyle utworow ile nominacji zebral - by ograniczyc jego bol selekcji.

5

@AV0CAD0 jest to bardzo bolesny proces, dzis odrzucilem np. Pata Metheny.

1

@tristan87 dobry soudtrack pod mocno przestrzelone rzuty karne.

13

Jeden utwor na litere "F", ktorego chetnie slucham. Zapraszam do postowania.

Mile widziane opis dlaczego oraz koniecznie nominacje.

"Fear" utwor Tadeusza Luczejki z albumu Dreamdesigner - TL. nagrywa pod pseudonimem Aquavoice, jest mocno zwiazny z polskim ambientem (min festiwale), niesamowicie skromny czlowiek, ktory przez te ceche charakteru nie nazywa siebie nawet artysta, tylko kims, kto laczy dzwieki.
Utwor troche nie te pore, bo jest bardzo mroczny. Jesli ktos lubi norweskiego Biosphere (panowie sie znaja) oraz Tangerine Dream, to muzyka Luczejko bedzie dla niego.

Niestety nie udalo mnie sie znalezc odizolowanego utworu "Fear", bo to ciezki do zdobycia album, ale mozna go posluchac na YT i jest ostatnim utowrem na plycie (ustawione) - zaczyna sie na ok 1:00:00.



nominacje
@FearTheBeard @Ermitano
@Arkon @TheGoldenEleven @nabial @Quavosk @Hopner15 @marcin62 @ProMILs @budel17

"A" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9926672#comment-9926672
"B" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9941625#comment-9941625
"C" https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9951033#comment-9951033
„D“ https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9961033#comment-9961033
„E“ https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9971803#comment-9971803

0

@BlaseR9 dla mnie mieszany. Duzo fanjnych kawalkow (np. John the Revealer czy Everyday People), ale duzo tez typowo amerykanskiego rocka, za ktorym nie przepadam, ale faktcznie bardzo tam pasowal.

1

@BarceloDomo Saltarello jest po prostu cudowne.

2

@Yosemite Oczywiscie oba kciuki za Wilsona.

1

@TheHeisenberg podgladam sobie Vikingow i jestem w szoku jak dobra jest tam sciezka dwiekowa.
Fargo tez mialo wyborna muzyke.

14

@DonMatteo901 niektore nazwiska staraja wypowiadac sie na sile bardziej poprawnie niz rodzimy uzytkownicy danego jezyka.
Inne sa zupelnie olewane.

29

Bierz sprawy w swoje rece.



@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc

0

@LeoMessi1994 3 zdjecia ukladajace sie w litere "L" zaczynajac od srodkowego u gory.

1

@Chakalaka no i kolejny out.

0

Co ten sędzia to Gueya?
"Nope" ?

0

"A mury runą, runą, runą ..." i krokodylek nie pomoże.

2

City już odpadło?

0

Tu studio i tam studio. Estudio Estadio.

3

Di Maria nie potrafi.
Zagrac meczu bez zalozenia siatki.

1

@Yosemite Taylor Navas ;)

0

@Michal_2003 Bakero - ojeciec.

1

@Chakalaka duuza niespodzianka.

1

@Tomek_TF moze miela na proszek tez zabki.

0

@msmsms szybszy byles.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?