O sobie

• Zainteresowania Piłka nożna, F1, szachy, koszykówka, siatkówka, boks, snooker
  • Ulubiony zawodnik Ronald Koeman, Gheorghe Hagi, Michael Laudrup, Christo Stoiczkow, Carles Puyol, Ronaldinho, Xavi, Andres Iniesta, Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1992 roku, kiedy Barça wygrała z Sampdorią w finale Pucharu Europy.

9

@Szpenser City jest obecnie głównym faworytem.

2

@Filip1212 Laskowski

0

@LeoMessi1994 Zlatan > Ronaldo > Ramos > Bale > Neymar.

109

On już wie najlepiej, że Messi nie ma pasji. Podobny wymysł, jak to, że Messi to talent, a Ronaldo ciężka praca.

59

Najskuteczniejszy. Najwybitniejszy. Największy. Najlepszy.

45

Przeanalizujmy pracę Setiena we wczorajszym spotkaniu. Zawodnicy wrócili do gry i widać, że Setien postawił na piłkarzy, którzy prezentowali się najlepiej pod względem fizycznym. Dlatego zamiast Umtitiego szansę dostał Araujo, za Arthura zagrał Vidal i za Suareza Braithwaite. I trzeba Setienowi oddać, że z tymi wyborami trafił. Pierwsza zmiana nastąpiła już na samym początku drugiej połowy. Zmieniony został Vidal, z uwagi na żółtą kartkę jaką obejrzał w pierwszej połowie. Arturo gra agresywnie i nieustępliwie, a osłabienie drużyny byłoby w tym meczu kompletnie nie potrzebne. Wiadomo, że na Rambli najłatwiej zmieszać Rakiticia z błotem, ale Ivan zagrał naprawdę niezłe 45 minut. Widzieliśmy też dosyć szybką reakcję na słabą grę Griezmanna i już w 57 minucie wszedł za niego Suarez. W 71 minucie przy stanie 2:0 dla Barçy Setien dokonał podwójnej zmiany. Boisko opuścili Busqets i Sergi Roberto, a weszli Arthur i Semedo. Widać, że Setien chciał, żeby ci ważni dla Barçy zawodnicy po długiej przerwie również powąchali murawę. Zmiany jak najbardziej logiczne. I w końcu ostatnia korekta, czyli wejście Firpo za Albę, czyli także bardzo ważna zmiana. Alba w następnym meczu nie zagra, więc Firpo musiał złapać chociaż kilka minut przed następnym spotkaniem najprawdopodobniej w pełnym wymiarze czasowym.
Setien trafił z taktyką i z personaliami. Czy mógł wprowadzić młodych? Oczywiście, ale przeprowadzone przez niego zmiany były logiczne i trafione. Można powiedzieć, że Setien w pierwszym meczu po długiej przerwie nie zawiódł.