O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1914
  • Liczba komentarzy 33890
  • Polecenia 59268

Komentarze

0

@itmustbejoke A co tam mądrego napisali?

1

@Whudi Jak najdłuższe pozostanie Leo w Barcelonie, tryplet / sekstet Barcy, Copa America i MŚ Argentyny

1

@Ghazul3293 Haha, z takimi jak on nie gadam.

1

@maroon 31 wiosen panocku

0

@HighestInTheRoom Foden byłby droższy niż Neymar. W dodatku to wychowanek City i wątpię, aby go puścili i on sam chciał odejść.

Zobacz wszystkie

147

Nie wiem, czy jakikolwiek kibic Barcy sobie zadał takie pytanie.

143

Debili naprawdę nie brakuje... Policjant zastrzelił agresywną babę z nożem w ręku, która chwilę wcześniej prawie zabiła faceta (jest w ciężkim stanie), nie reagowała na strzał ostrzegawczy i gaz, a w necie nagonka na policję, że powinni strzelać w nogi. Tak, najlepiej w mały paluszek hahaha.

125

To, że piłkarze się wyzywają na boisku to jedno. Natomiast tego, że zrobiono wielką aferę, gdy piłkarze tego śmiesznego, szejkowskiego PSG zeszli z boiska, gdyż ubzdurali sobie, że sędzia jest rasistą (i wiele osób ich poparło), a w przypadku szczyla Mbappe, który groził śmiercią (nieważne, czy pod wpływem emocji) innemu piłkarzowi, nie zrobiono nic, to pojąć nie mogę.

Ludziom totalnie odwaliło z tym rasizmem i widzą go dosłownie wszędzie. Jestem pewien, że gdyby Alba zwyzywał Mbappe, to zaraz byłby dym, oczywiście na tle rasowym. Tu naburmuszony, ciemnawy szczyl grozi śmiercią białemu i problemu nie ma :D Zapewne Alba już to puścił w niepamięć, ale wiele bym dał, żeby razem ze swoimi prawnikami i pomocą Barcy, pozwali tego francuskiego dzieciaka. Ciekaw jestem, czy świat tak samo by się zbulwersował i stanął po stronie Alby / Barcy, czy może nikt by słowem nie pisnął, co by przypadkiem ciemnoskórego Kylianka nie urazić.

108

Zapewne przebieg meczu na fcbarca.com będzie wyglądał tradycyjnie:*do 10 minuty - "Niech ta obrona się ogarnie", "Kuuur... Alves..." itp.

*do 20 minuty (jeśli będzie nadal 0:0) - "Słabo to wygląda...", "Mówiłem, że będzie ciężko", "Gdzie są, ci którzy pisali, że będzie łatwe 4:0, 5:0?" itp.

*pod koniec pierwszej połowy - "Uff, w końcu. Ale obrona dziś to tragedia..."

*od ok. 60-70min (gdy pewnie będzie już z 2:0 dla Barcy, albo lepiej) - "Niech Lucho zdejmie Suareza, bo on ewidentnie bez formy".

*dalszego przebiegu nie znam, gdyż nie wiem, czy Barca wyjdzie z nastawieniem zdemolowania rywala, czy skromnego zwycięstwa i oszczędzania sił, dlatego tutaj są dwie możliwości (tak od ok. 70min):

1. "Ale brama! Dawać po manitę!"
2. "Ale marnują... Real to by dziś z 6 bram w tym meczu władował Eibarowi..."

105

@Gaucho No wręcz CUDOWNA informacja, że nie bierzemy pod uwagę doświadczonego, bardzo solidnego, ogranego w LL i LM zawodnika, który nie narzekałby, że jest zmiennikiem. Aż idę szampana otworzyć :)