O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1511
  • Liczba komentarzy 20437
  • Polecenia 39729

Komentarze

0

@AnnaMarianna To rozszerz je proszę.

1

@moonray O pan księgowy Barcy.

0

@AnnaMarianna Słucham? A Jędrzejczyk? Kowalkiewicz? Pierwszy lepszy przykład normalnych, poukładanych dziewczyn.

3

@matirix20 Myślę, że na pewno zaproszą. Cała ta organizacja to jeden wielki cyrk. Im większym dziwolągiem, albo wykolejeńcem ktoś jest, tym większy popyt na taką osobę. Bonus to typ, który schlał i wyrzygał się oraz tarzał w tym podczas wywiadu, opowiadał bajki; Linkiewicz to przyznająca się do profesji prostytutka; Zusje zagrała w jednym klipie i zasłynęła z tego, że była / jest ćpunką; jakiś Rafonix to patus z YT, który w necie chleje ze swoją matką. Nie wezmą przecież kogoś zwykłego, szarego, bo ludzie tego nie chcą oglądać. Chcą właśnie ludzi zepsutych, którzy prędzej, czy później skończą na dworcu, albo w grobie.

1

@BarcaInfo No, w końcu :D

Zobacz wszystkie

141

Nie wiem, czy jakikolwiek kibic Barcy sobie zadał takie pytanie.

107

Zapewne przebieg meczu na fcbarca.com będzie wyglądał tradycyjnie:*do 10 minuty - "Niech ta obrona się ogarnie", "Kuuur... Alves..." itp.

*do 20 minuty (jeśli będzie nadal 0:0) - "Słabo to wygląda...", "Mówiłem, że będzie ciężko", "Gdzie są, ci którzy pisali, że będzie łatwe 4:0, 5:0?" itp.

*pod koniec pierwszej połowy - "Uff, w końcu. Ale obrona dziś to tragedia..."

*od ok. 60-70min (gdy pewnie będzie już z 2:0 dla Barcy, albo lepiej) - "Niech Lucho zdejmie Suareza, bo on ewidentnie bez formy".

*dalszego przebiegu nie znam, gdyż nie wiem, czy Barca wyjdzie z nastawieniem zdemolowania rywala, czy skromnego zwycięstwa i oszczędzania sił, dlatego tutaj są dwie możliwości (tak od ok. 70min):

1. "Ale brama! Dawać po manitę!"
2. "Ale marnują... Real to by dziś z 6 bram w tym meczu władował Eibarowi..."

102

@Gaucho No wręcz CUDOWNA informacja, że nie bierzemy pod uwagę doświadczonego, bardzo solidnego, ogranego w LL i LM zawodnika, który nie narzekałby, że jest zmiennikiem. Aż idę szampana otworzyć :)

100

"Messi wszystkie osiagniecia ma tylko dzieki Iniescie i Xaviemu. Bez nich by nie istnial"

98

Jeden z najlepszych bramkarzy jakiego mieliśmy. No, ale jak ktoś ma siano w głowie, albo "ogląda" mecze jednocześnie robiąc 10 innych rzeczy, to co się dziwić, że uważa inaczej... Sam fakt, że Valdes jest jedynym bramkarzem, który wygrał 5 razy Zamorę powinien o czymś świadczyć. A to, że zdarzyło się jemu popełnić babola? A komu się nie zdarzyło? Neuerowi? Bufffonowi? Casillasowi? Każdemu się zdarza. Miej chłopie swoje zdanie i niech inni Cię nie interesują.

Ja dawno zdążyłem zauważyć, że na tej stronie jest pełno rozpieszczonych osób. Barca wygrywa dublet, nasz zawodnik zdobywa Złotego Buta, zaliczamy sezon ligowy tylko z jedną porażką, w finale CdR demolujemy rywala 5:0, a niektórzy potrafią powiedzieć: "To był słaby sezon Barcy". Od takich ludzi nie oczekuj uznania dla Valdesa. Jeden gość napisał wczoraj, że Alba nie łapie się nawet do TOP 5 na swojej pozycji.

Myślę, że rozwiałem Twoje wątpliwości :)