O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1845
  • Liczba komentarzy 30786
  • Polecenia 54219

Komentarze

0

@Yakoob Dla mnie to jest jakiś absurd, że nikt jeszcze (sam zawodnik / agent, czy przede wszystkim Borussia) nie odniósł się do tej klauzuli. Od kilku miesięcy czyta się o gdybaniu, tak jakby ciężko było podać do wiadomości, czy ta klauzula obowiązuje już, czy później.

0

@DaPi Ogarnąć to i ja mogę ludzi, ale zrozumiałem, że to dla osób z LR miało być ;) 9 jest wpisanych, ale ze 2 na pewno się wykruszy.

0

@PatrykBarca Lepiej zarobić na nim nawet 60-70 baniek i zwolnić wielką pensję niż bujać się kolejny sezon... A to, co mówią przedstawiciele klubów na konferencjach to powinieneś wiedzieć, że można często między bajki włożyć ("Alexis nie jest na sprzedaż" itd).

0

@DawidekFCB Ewidentnie cheaterzy. Masakra, trzeba być skrajnym debilem aby czerpać radość z pokonywania rywali za pomocą kodów i innych lewych sztuczek... Jeszcze gdyby to były mecze o pieniądze. Ale dla czystej zabawy i relaksu?

2

@DaPi Orlik. Pomysł ogólnie dobry, ale musiałoby się uzbierać z 16 osób. Nie ma szans, że wszyscy dotrą, ktoś na pewno by nas wystawił. Po drugie, jak robiłem kiedyś zjazd na wspólne oglądanie meczu Barcy w LM, to przyszły tylko 2, czy tam 3 osoby :D

Zobacz wszystkie

144

Nie wiem, czy jakikolwiek kibic Barcy sobie zadał takie pytanie.

140

Debili naprawdę nie brakuje... Policjant zastrzelił agresywną babę z nożem w ręku, która chwilę wcześniej prawie zabiła faceta (jest w ciężkim stanie), nie reagowała na strzał ostrzegawczy i gaz, a w necie nagonka na policję, że powinni strzelać w nogi. Tak, najlepiej w mały paluszek hahaha.

122

To, że piłkarze się wyzywają na boisku to jedno. Natomiast tego, że zrobiono wielką aferę, gdy piłkarze tego śmiesznego, szejkowskiego PSG zeszli z boiska, gdyż ubzdurali sobie, że sędzia jest rasistą (i wiele osób ich poparło), a w przypadku szczyla Mbappe, który groził śmiercią (nieważne, czy pod wpływem emocji) innemu piłkarzowi, nie zrobiono nic, to pojąć nie mogę.

Ludziom totalnie odwaliło z tym rasizmem i widzą go dosłownie wszędzie. Jestem pewien, że gdyby Alba zwyzywał Mbappe, to zaraz byłby dym, oczywiście na tle rasowym. Tu naburmuszony, ciemnawy szczyl grozi śmiercią białemu i problemu nie ma :D Zapewne Alba już to puścił w niepamięć, ale wiele bym dał, żeby razem ze swoimi prawnikami i pomocą Barcy, pozwali tego francuskiego dzieciaka. Ciekaw jestem, czy świat tak samo by się zbulwersował i stanął po stronie Alby / Barcy, czy może nikt by słowem nie pisnął, co by przypadkiem ciemnoskórego Kylianka nie urazić.

107

Zapewne przebieg meczu na fcbarca.com będzie wyglądał tradycyjnie:*do 10 minuty - "Niech ta obrona się ogarnie", "Kuuur... Alves..." itp.

*do 20 minuty (jeśli będzie nadal 0:0) - "Słabo to wygląda...", "Mówiłem, że będzie ciężko", "Gdzie są, ci którzy pisali, że będzie łatwe 4:0, 5:0?" itp.

*pod koniec pierwszej połowy - "Uff, w końcu. Ale obrona dziś to tragedia..."

*od ok. 60-70min (gdy pewnie będzie już z 2:0 dla Barcy, albo lepiej) - "Niech Lucho zdejmie Suareza, bo on ewidentnie bez formy".

*dalszego przebiegu nie znam, gdyż nie wiem, czy Barca wyjdzie z nastawieniem zdemolowania rywala, czy skromnego zwycięstwa i oszczędzania sił, dlatego tutaj są dwie możliwości (tak od ok. 70min):

1. "Ale brama! Dawać po manitę!"
2. "Ale marnują... Real to by dziś z 6 bram w tym meczu władował Eibarowi..."

103

@Gaucho No wręcz CUDOWNA informacja, że nie bierzemy pod uwagę doświadczonego, bardzo solidnego, ogranego w LL i LM zawodnika, który nie narzekałby, że jest zmiennikiem. Aż idę szampana otworzyć :)