O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1611
  • Liczba komentarzy 23461
  • Polecenia 43421

Komentarze

0

0

@BarcaInfo Dobre wieści, właśnie na taki obrót spraw liczę :)

0

@Djzordon Jakoś sędziemu w meczu Barcy z Atletico to nie przeszkadzało i gwizdnął 3 karne. W zasadzie to 4.

1

@szymonekk W zasadzie jedna "kontrowersja" była - brak karnego dla Getafe. Jak widać - wystarczyło.

4

@escarabajo I słusznie. Zatem powinieneś w takim razie wiedzieć, że takie Braithwaite'y (z całym szacunkiem) nie będą nigdy stanowić trzonu drużyny. To są gracze, którzy będą odciążać tych z topu, z podstawowego składu. Barca potrzebuje jakości na JUŻ w każdym sezonie. To nie jest klub, który może poświęcić kilka lat, aby testować wielu młodych chłopaczków kosztem trofeów. A już tym bardziej nie jest to klub, który skupia się głównie na zarabianiu pieniędzy zamiast trofeów. Borussia jest za takie podejście ceniona. I kiedy ostatni raz wygrali mistrza? Mi jako kibicowi zależy właśnie przede wszystkim na tym, aby mój klub odnosił sukcesy i przy tym cieszył mnie swoją grą. Co mi po tym, że odsprzedamy jakiegoś małolata z dużym zyskiem? Z resztą młodych też potrafimy wyszkolić - ot, chociażby Puig, czy Fati.

Zobacz wszystkie

141

Nie wiem, czy jakikolwiek kibic Barcy sobie zadał takie pytanie.

137

Debili naprawdę nie brakuje... Policjant zastrzelił agresywną babę z nożem w ręku, która chwilę wcześniej prawie zabiła faceta (jest w ciężkim stanie), nie reagowała na strzał ostrzegawczy i gaz, a w necie nagonka na policję, że powinni strzelać w nogi. Tak, najlepiej w mały paluszek hahaha.

107

Zapewne przebieg meczu na fcbarca.com będzie wyglądał tradycyjnie:*do 10 minuty - "Niech ta obrona się ogarnie", "Kuuur... Alves..." itp.

*do 20 minuty (jeśli będzie nadal 0:0) - "Słabo to wygląda...", "Mówiłem, że będzie ciężko", "Gdzie są, ci którzy pisali, że będzie łatwe 4:0, 5:0?" itp.

*pod koniec pierwszej połowy - "Uff, w końcu. Ale obrona dziś to tragedia..."

*od ok. 60-70min (gdy pewnie będzie już z 2:0 dla Barcy, albo lepiej) - "Niech Lucho zdejmie Suareza, bo on ewidentnie bez formy".

*dalszego przebiegu nie znam, gdyż nie wiem, czy Barca wyjdzie z nastawieniem zdemolowania rywala, czy skromnego zwycięstwa i oszczędzania sił, dlatego tutaj są dwie możliwości (tak od ok. 70min):

1. "Ale brama! Dawać po manitę!"
2. "Ale marnują... Real to by dziś z 6 bram w tym meczu władował Eibarowi..."

102

@Gaucho No wręcz CUDOWNA informacja, że nie bierzemy pod uwagę doświadczonego, bardzo solidnego, ogranego w LL i LM zawodnika, który nie narzekałby, że jest zmiennikiem. Aż idę szampana otworzyć :)

101

"Messi wszystkie osiagniecia ma tylko dzieki Iniescie i Xaviemu. Bez nich by nie istnial"