O sobie

  • Zainteresowania
  • Ulubiony zawodnik
  • Ulubione zespoły
  • Barcelonie kibicuję od

Statystyki

  • Dni w serwisie 27
  • Liczba komentarzy 596
  • Polecenia 3839

Komentarze

0

We Włoszech zapomnieli jak się broni, albo przypomnieli sobie jak się atakuje. Nie przeszkadza mi to. Kolejny, hokejowy wynik. Sassuolo 3:3 Torino, Linetty z golem. Tylko kuźwa, ta mgła, że nic widać nie było. ;D

0

@Striker No, ale właśnie o tego Lima mi chodzi. Tragicznie zarządzany klub. Chyba sobie z Schalke mogą ręke podać. Uznana marka w swojej lidze, które będzie walczyć o utrzymanie, podobnie jak zespół z Gelsenkirchen.

8

Do teraz nie rozumiem zwolnienia Marcelino z funkcji trenera Valencii. No przecież dwa razy z rzędu top4, oraz Puchar Króla to za mało. Do tego byli taką zbitą i solidną ekipą, z którą zawsze było ciężko. Teraz to wrak zespołu, który do końca sezonu będzie walczył o utrzymanie. Smutne.

2

Darwin Núñez. Warto chłopaka obserwować. Kolejny, świetnie zapowiadający się urugwajski napastnik. Wczoraj hattrick przeciwko Lechowi, ale poprzedni sezon również miał przyzwoity. 16 goli i 2 asysty w 30 meczach w hiszpańskiej Segunda División w barwach Almeríí. Jak na 21 letniego zawodnika, to liczby bardzo dobre. Może wyrosnąć na ciekawego napastnika.

6

Gol Marco van Bastena w finale Mistrzostw Europy w 1988 roku. Cudo. @Colon @NeroTFP @Chakalaka @LucaBrasi @Triv44 @JimMorrisonFCB @YoNoEntiendoNada @Janiama @Arkon


Zobacz wszystkie

156

:D


143

@FeloRPS Dlaczego pomylił strony, skoro kulturalnie pyta na La Rambli, gdzie można rozmawiać o wszystkim?

82

Widać pracę i wpływ Jerzego Brzęczka na rozwój Igi. Gdyby nie Wuja, to o finale Ronaldo Gyrosa mogłaby pomarzyć.

55

Ja bym jeszcze z pół miliarda na obronę wydał.