O sobie

  • Zainteresowania chemia, rysunek, piłka nożna, słuchanie muzyki wszelakiej
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi, Andrés Iniesta, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Stal Poniatowa
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 549
  • Liczba komentarzy 1340
  • Polecenia 3036

Komentarze

1

@cosinus90 często gęsto to nie jest kwestia upamiętnienia bohaterów tylko pokazówki dla innych. A to już jest słabe. Są lepsze sposoby na uczczenie pamięci powstańców.

0

@Mixtape a co tam, też się przywitam! Na pewno Ci się tu spodoba, choć czasem bywają dymy :p Jednak La Rambla to świetna sprawa, dyskusji jest multum i na wszystkie tematy, nie tylko piłkarskie. Także - witamy serdecznie!

13

@BartqRKO Nie będzie to pewnie zbyt oryginalne, ale mój wybór to być w skórze Roberto i przeżyć pamiętny rewanż z PSG (:

1

@Chwytliwy żeglowałam z przyjaciółmi i chłopakiem oraz rozcięłam sobie stopę o kamień, gdy później odbijaliśmy piłkę w jeziorze. Dzień pełen wrażeń :p

Zobacz wszystkie

89

On chyba nie ogarnia, że wtedy nie było VARu, a o to się w dużej mierze rozchodzi - dostępny jest system, który ma likwidować właśnie takie "błędy" arbitrów, a w kluczowych momentach jak się okazuje i tak się z tego nie korzysta, żeby nie podważać kontrowersyjnych decyzji

81

Przyznajcie się, to zdjęcie to specjalnie takie wybraliście xd

71

No, Allegri za Valverde to byłaby zmiana o 360 stopni... :P

55

Ale mnie to bawi. Jeszcze niedawno "och, oby Messi grał u nas do 40!" a teraz już wypychanko z klubu, przez jedną wypowiedź na IG i postulowany konflikt z Griezmannem. Na temat tego, co się dzieje w klubie wiecie tylko tyle, ile Wam powiedzą, bądź ile wypłynie. Weźcie trochę ochłońcie. Messi owszem nie jest kryształowy, ale wciąż jest ogromną wartością dodaną dla klubu. Fatalny okres przygotowawczy, przespane okienko transferowe czy desperackie zwolnienie trenera w połowie sezonu to chyba kogo innego wina.

52

Czyli jednak Messi z Dybalą nie mogą grać razem xD
Trenerowi nie udało się oszukać przeznaczenia xD

Media

Liga typerów

1 _KrAtOs_ 121 pkt
2 Tridente2015 119 pkt
3 KingLeonidas 119 pkt
4 maciek2164 119 pkt
5 lefreux 118 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz decyzje ws. udziału Puiga, Fatiego i Araujo w play-offach o awans do Segunda Division?