O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1772
  • Liczba komentarzy 19877
  • Polecenia 13105

Komentarze

0

@urbipl chłopue Haroł tu nie ma co zbierać jeden i drugi ma z tym problem moze to jakaś słabość genetyczna.

0

@urbipl chłopie on nawet nie wie komu dał obywatelstwo.Zresztą nie tylko on się myli bo jego brat bliźniak nie wie jak się czyta Heathrow dka niego to lotnisko jest Haroł;)zwyczajnie te bliźniaki tak mają.No chyba że w londynie jest jak on to mówi jedno z największych lotnisk na świecie haroł tylko nikt chyba poza nim o istnieniu nie wie.Niesamowite że nikt nie wie o 3 największym lotnisku na swiecie.
https://youtu.be/az6oSRPwv0ERozumiem choć może i nie miłość do lecha kaczyńskiego ale tu nie ma co zbierać.Ci dwaj panowiebracua bliźniki mają taki sam z tym problem.Widać coś poszło nie tak;)Cóż;)

0

@IronSanHybrid

W sumie to nie ma o co walczyc tak naprawdę.
zresztą ue moze pisać 2035 bo koncerny same przestaną produkować wcześniej spalinowe samochody
Podobnie jak Opel, Citroen i Peugeot od 2028 r. mogą sprzedawać wyłącznie elektryki, DS chce tak zrobić od 2024 r., zaś Alfa Romeo – od 2027 r
Audi i volkswagen 2033
Od kiedy zakaz silników spalinowych w samochodach
Jeszcze przed decyzją większość koncernów deklarowało przestawienie 100% produkcji na elektryki. Duża część producentów – 12 marek, m.in. Fiat, Opel, czy Ford– już do 2030 r. zamierzają odejść od produkcji samochodów spalinowych.

Krótko mówiąc nie wiem o co tu jest walka same koncerny rezygnują wcześniej.

0

@urbipl hehe proszę cię brzmi to jak tłumaczenia tej co w sadzie przegrała w sorawie pokazywania środkowego palca Każdy w Polsce cisnoł beke z gry Rogera Pereiro i Artura Barubara.

Sam Barubar;) tak ocenia Lecha kaczyńskiego
Jak ocenia przejęzyczenie Lecha Kaczyńskiego podczas Euro 2008, gdy ten przekręcił nazwisko Rogera Guerreiro na "Perejro", a Artura Boruca na "Borubara"? "To było żenujące" - oburza się Boruc.

Szkoda, że pan prezydent, który nadawał Rogerowi polskie obywatelstwo, nie wie, jak się on nazywa. Przekręcił jego nazwisko, przekręcił moje. Jeśli tacy ludzie mają jeździć na mecze, wolę grać przy pustych trybunach. Nasz kochany prezydent trzymał też odwrotnie szalik, może pierwszy raz był na meczu? To wszystko było żenujące" - podsumowuje w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Boruc.

Nic dodać nic ująć

0

@IronSanHybrid uuu chcesz porównać koszty samochodu do kosztu tel stacjonarnego;) no cóż;)wiesz ile kosztują samochody benzynowe a ile tel stacjonarny;)

Zobacz wszystkie

135

Pique urosłeś w moich oczach fajnie że jest w klubie:)

87

A na początku był skromnym spoko gościem a teraz to burak jakiś

51

Firpo został wprowadzony i dobrze bo Alba nie zagra w następnym meczu więc dobrze że się ograł fajnie że zagrał Araujo ze szkółki.Wynik super gra jak na wszystkie okoliczności dobra:)

48

Jeśli zostanie na 1 sezon nic się nie stanie Garcia czy ewentualny jeszcze 1 stoper mogli by skorzystać i zostać wprowadzeni.No ale kasę musi obniżyć.Jak odejdzie to za lata trzeba podziękować.Duża osobowość.

46

Na ten mecz było trochę za szybko,robimy postępy ale nie jesteśmy gotowi.Zespół był spięty za wolno grali pilką