O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2161
  • Liczba komentarzy 26126
  • Polecenia 16441

Komentarze

1

No proszę już 21 krajów chcę dołączyć do europejskiej obrony przsciw lotniczej.Nawet neutralna Szwajcaria co mnie zaskoczyło.
https://www.money.pl/gospodarka/polska-pod-zelazna-kopula-niczego-nie-tracimy-a-mozemy-tylko-zyskac-7019642802949056a.html

0

@Dari0G nie ma co narzekać na xaviego przyszedł w trudnym momencie.W zasadzie stworzył obraz jak powinien modelowo grać pomocnik.Dał ludziom wielę pięknej gry zasługuje na szacunek.Jeśli zostanie nie będę miał z tym zadnych problemu.Patrzyłem w tym na statystyki i Barca byla w nich lepsza.Szale przechylił sędzia.W meczu z psg powinniśmy yo wygrać zadecydowała ambicja naszego zawodnika i nadgorliwość sędziego który gdyby był skrupulatny udunołby zawodnika psg w 1 meczu.Dlatego nie ma problemu aby xavi został faktycznie brakuje 3 osób i rozwiązania kwestii kontuzji w tym zespole.

0

@TR3YWAY to prostę xavi jest sportowcem może niechcieć rzegnać się z takimi 2 wynikami.Jest ambitny i trudno mu się z tym pogodzić.

0

@Kgorecki2500 jest moc jak u Yody;)

0

@Kgorecki2500 nie piszę ze nie jest tylko jeden typ rakiet jest poza zasięgiengiem różnica jest taka ze w przypsdku ataku na cpk rakieta leci 4 min w przyoadku wroclawia 9 min.
Cpk to bardzo malo czasu i tu masz 2 razy więcej czasu na reakcje.i odpadają rakiety o zasięgu 400km.W przypadku ataku ma wrocław zrobisz to tylko rakietami dalszego zasięgu a nie dalszego plus 400.amniejsza szansa na zmasowany atak gdzie system obrony nie wydoli.Nawet w przypadku ataku lotnictwa masz więcej czasu.na poderwanie samolotu tak aby pilot wsiadł i wystartował.Różnica jest znaczna.


Zobacz wszystkie

135

Pique urosłeś w moich oczach fajnie że jest w klubie:)

86

A na początku był skromnym spoko gościem a teraz to burak jakiś

51

Firpo został wprowadzony i dobrze bo Alba nie zagra w następnym meczu więc dobrze że się ograł fajnie że zagrał Araujo ze szkółki.Wynik super gra jak na wszystkie okoliczności dobra:)

48

Jeśli zostanie na 1 sezon nic się nie stanie Garcia czy ewentualny jeszcze 1 stoper mogli by skorzystać i zostać wprowadzeni.No ale kasę musi obniżyć.Jak odejdzie to za lata trzeba podziękować.Duża osobowość.

46

Na ten mecz było trochę za szybko,robimy postępy ale nie jesteśmy gotowi.Zespół był spięty za wolno grali pilką

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?