O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1340
  • Liczba komentarzy 14134
  • Polecenia 9845

Komentarze

0

@inViNcibl3 system handlu emisjami jest od bardzo dawno 50% musisz dać na eko resztę na co chcesz. I o tę drugą część pieniędzy chodzi.Zresztą pprażka pisowców jest większa zrobili ustawę o fotovoltaice bo nie zreformowali np. Siecie energetycznych a z tych pieniędzy mogli by to zrobić. Wprowadzili ustawę dając gorsze warunki. Może być tego efekt taki że będzie zmniejszenie litości firm na rynku.Nie wiem jak wpłynie to na gwarancję.Dalej obecnie wykorzystano 2 mld na przyłączenie się do gazów domu.Trzeba będzie czeka ć do 2023 roku.Dodam że pis np. W kontekście prądu opowiada że mogą być dni gdzie ma być problem z prądem. Wiekszych szkodników jak pis nie widziałem. Jesli chodzi o małe reaktory atomowe to obejrzyj sobie dokument o Gates na netflix .Wraz ze swoją firmą zaprojektowali taki małą elektrownie atomową gdzie jej odpady mają służyć jako paliwo do elektrowni atomowej. Także odpady z dużych elektrowni mogą być paliwem dla małych elektrowni.W Pplsce pracują nad małymi elektrowniami atomowymi i one powstaną.W przypadku elektrowni Gatesa w grę wchodzi zabezpieczenie przed tsunami a także przed trzęsieniem ziemi.W tej chwili wchodzi nowa generacja elektrowni atomowych.

1

@Barca1992 naszych nie ms co liczyć nikt nie da ci pozwolenia z muzeum aby poza muzeum wynieść eksponaty zima jest;)Dlatego nie dają broń ukrainie

1

@michal26 może ktoś inny ja pokona jeszcze 1 runda jest.

1

@michal26 w przypadku sabelenki gra 1 set tragicznie a potem idzie jak burza i te 2 sety są problemem

Zobacz wszystkie

135

Pique urosłeś w moich oczach fajnie że jest w klubie:)

87

A na początku był skromnym spoko gościem a teraz to burak jakiś

51

Firpo został wprowadzony i dobrze bo Alba nie zagra w następnym meczu więc dobrze że się ograł fajnie że zagrał Araujo ze szkółki.Wynik super gra jak na wszystkie okoliczności dobra:)

48

Jeśli zostanie na 1 sezon nic się nie stanie Garcia czy ewentualny jeszcze 1 stoper mogli by skorzystać i zostać wprowadzeni.No ale kasę musi obniżyć.Jak odejdzie to za lata trzeba podziękować.Duża osobowość.

46

Na ten mecz było trochę za szybko,robimy postępy ale nie jesteśmy gotowi.Zespół był spięty za wolno grali pilką