O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1126
  • Liczba komentarzy 9830
  • Polecenia 7306

Komentarze

0

@Kwiatek67 jest kim grać Griezman Messi Aguero,Depay a za ofensywę dodatkowo odpowiadają dest z Albą źle to nie wygląda.Jeszcze Fati w presezon zacznie nie ma co się przejmować

0

@7black4 chodzi ci o czas ?minimalne ramy testów mogą trwać tyle ile jest nie oznacza to że tyle trwać muszą.Przy testach są problemy z kasą z ludźmi do testowania itp jedno nie wyklucza tu drugiego.

0

@7black4 jeszcze raz kobiety w ciązy i dzieci nie dopuszczono bo nie były orzepadane zrobiono to zgodnie z rzemiosłem pi wykonaniu badań dopuszczono je.Niecmożna opowiadać że. Je zrobiono tego zgodnie ze sztuką.

0

@7black4 kilka tygodni po szczepieniu to nie są objawy nagle po latach

0

@7black4 Szczepionka Pandemrix firmy GlaxoSmithKline została wprowadzona na rynek podczas pandemii świńskiej grypy w 2009 roku. W ramach masowych akcji immunizacyjnych w Europie w sezonie 2009/2010 zaszczepioną nią wiele milionów ludzi. Potencjalny związek tej szczepionki z narkolepsją, poważnym schorzeniem neurologicznym, zaobserwowano po raz pierwszy w Finlandii. Do organów regulacyjnych zaczęło napływać wiele zgłoszeń donoszących o wystąpieniu objawów u dzieci i młodzieży w przeciągu kilku tygodni od szczepienia. Następnie, ten skutek uboczny zyskał potwierdzenie w paru badaniach epidemiologicznych

Zobacz wszystkie

87

A na początku był skromnym spoko gościem a teraz to burak jakiś

51

Firpo został wprowadzony i dobrze bo Alba nie zagra w następnym meczu więc dobrze że się ograł fajnie że zagrał Araujo ze szkółki.Wynik super gra jak na wszystkie okoliczności dobra:)

48

Jeśli zostanie na 1 sezon nic się nie stanie Garcia czy ewentualny jeszcze 1 stoper mogli by skorzystać i zostać wprowadzeni.No ale kasę musi obniżyć.Jak odejdzie to za lata trzeba podziękować.Duża osobowość.

46

Na ten mecz było trochę za szybko,robimy postępy ale nie jesteśmy gotowi.Zespół był spięty za wolno grali pilką

40

@Rewolucja123 to co jest na boisku zostaje na boisku potem idziesz na piwo.Trzeba mieć dystans.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?