O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 682
  • Liczba komentarzy 3295
  • Polecenia 2501

Komentarze

0

Jeszcze Barca za laturo powinna dorzucić Neymara i Mbappe aby bylo sprawiedliwie;)

0

@johny11 po co ty do mnie piszesz zapomniałes ze sam nie chciałeś sie ze mna kontaktować.nie minela godz a juz o tym nie pamietasz.jesteś emocjonalnie nie ustabilizowany;)beak ci konsekwencji w działaniu;)A ja wcale nie chcę abyś dalej pisał i to ciągnoł. po co to robisz?

0

@johny11 wzajemnie ;)obrażam jak ktoś mi pisze o menagerze i tego typu ograne teskty typu zostań trenerem Barcy pograj fife lqpiesz wszystko jak pelikan itp. i nie ma tak naprawde nic mi do powiedzenia i zabiera czas.wtedy taką osoba moze liczyć na potraktowanie z buta.Jak ktoś ma argumenty luz wysłucham jeśli są rozsądne na pewno je przyjmę i wiedze z nich wykorzystam w innych dyskusjach.Nie raz to robiłem bo cel dyskusji jest przekazywanie wiedzy i wymiana pogladow niestety z tobą nie ma takiego miejsca.Tratuje takie osoby jak trole nastawione na ośmieszanie ludzi i tyle w temacie.Jeśli będe cię pamietał nie napiszę do Ciebie.Osób tu jest sporo.Nie przewiduje jednak abys napisał coś interesującego abym miał do czego napisać.Chyba da się zrobić aby nie było kontaktu;)

0

@johny11 chlopie ale to ty dio mnie napisałeś wyszedleś do mnie bez argumentów i usilujesz mnie obrazać nie dziw sie ze traktuje cie z kopa bo zawracasz mi dupę i zabierasz czas.pozdr

0

@kaamil1910 jesli nie przyjdzie teraz tp przyjdzie za darmo nie ma co siŕ zastanawiać

Zobacz wszystkie

32

To odeszli przeciwnicy czy zwolennicy Neymara?

24

Powinien zagrać jest szybki ,może zrobić coś z niczego.Co przy absencju Suareza który choć gra słabo to u siebie zdobywa bramki.

24

Lubię go ale za 400 mln to mu bilet na samolot kupię;)

24

Oby Dembele został

23

Przemyślany ten valverde. Przez cały sezon zapraszał na treningi kadre b aby zgrywać i uczyć ich gry. Dajac im w sezonie raz na jakiś czas szanse.Dziś dostali szanse aby się wykazać, jeśli dobrze im pójdzie to valwerde bedzie więcej eksperymentował .Trzeba trzymać kciuki za nich bo być może ten mecz to przepustka do częstszej gry:)

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?