1

@Janiamaczyli wystrczy zatrudnić na obronę gości z mma co ny przewracali piłkarzy z wyjątkiem tego do którego leciała by piłka i według ciebie wszystko byłoby ok a co jak za którąś akcją ktoś by to piłkę prx
Przedłużył dalej i lewy nie mógłby oddać strzału na bramkę.Albo cxy jakby podcioł też byś nie uznał tego faulu bo piłka nie dotarła do jego strefy albo zrobił mu stempel.Czy uderzył go w twarz bo też nie weszła w jego strefę.A co jakby lewy podbiegł i do niego odebrał mu piłkę i strzelił bramkę.W tej sytuacji zabierasz też taką możliwośc.Można się przepychać i ok ale tu intencja powalenia lewego jest ewidentna.karny jest ewidentny.

0

@Emhyr sędzia ma rację piłkarz Barcy mógł przedłużyć piłkę do lewego i w wyniku faulu nie mógłby strzelić bramki.Faul bez piłki ewidentny.

1

@norbi77 tak ,też nie byłem zachwycony ale takie live też nie zachwyciło a pewnie będą grać jak z nut.Zobaczymy na razie trzeba dać im czas też xavi musi nad nimi zapanować aby nie grali na siebie.

0

@tbas oświadcza się, szuka królowej czy jednak kot;)

0

@norbi77 oni mieli presezon cieżki a wilgotność była bardzo duża zmieniali strefy czasowe.zarówno lewy jak i Dembele byli przemęczeni.Warto z ocenami poczekać szkoda że nają 2 trudne mecze bo to pewności może im nie dać.Iceny złe sa zas zybko.

0

@DonMatteo901 trochę to śmieszne że oceniają Barce po pierwszym meczu gdzie są po ciężkim presezonie ze zmianà kontynentu z wysokimi temp.A w meczu z Rayo było bardzo wilgotno.Zarówno lewy jak i Dembele byli przemęczeni.Poza bramkarzem nie było piłkarza którego można byloby wyróżnić a jeśli nie jest problemem z przemęczeniem to kilku dobrych się znajdzie.Ja bym jeszcze może za pewną dynamikę Fatiego pochwalił ,bo zrobił progres po powrocie po kontuzji.Xavi chyba im w tym tygodniu odpuścił zresztą.Xavi musi wszystkich poukładać zwłaszcza wspólpracę skrzydłowi- lewy.Szkoda że mają trudne 2 mecze bo może to pewności nie dać ale trzymam kciuki.Na tą chwilę krytyka jest bez sensowna.Natomiast jak będą dobrze grać to dzuennikarze mogą sobie gadać wszystko jest w ich rękach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kidd no populiści się do żłoba dorwali obrośli w piórka to co się dziwić oby przeżyć do wyborów.Aby jak najmniej spieprzyli.

0

@Kgorecki2500 jeśli chodzi o usa to energia oze zwiększa z oczywistych powodów konkurencyjność jest to dobre.Natomiast zaangażowanie w wojsko jest oczywisye usa opracowują z japonią system laserowy który ma niszczyć wszelkie rodzaje rakiet także tych hipersonicznych choć mają na to rakietę i postawili w zeszłym roku nowiczesną fabrykę do ich produkcji lasery zaczynają wchodzić do produkcji.Nie ma obaw w kontekście zaangażowania w zbrojenia usa.Na didatek na obroni ogromne zarobią bo wszyscy chcą kupiwać obecnie broń od nich f35 itp.Nie ma problemu.A co do dostępności surowców jest to istotne ruskue dla europy podnoszą ogromne ceny.A europa musi się uniezakeżnuać id risji i opec bo nie są to kraje wiarygodne a usa są.Jest tk kluczowe dla polityki ue a wiafomo że te 5 - 10 lat będzie trudne zanim nowa infrastruktura powstanie.Dka bezpieczęństwa energetycznego europy i ceny ma to znaczenie.

1

@Survier To jest realizacja wyborczego programu jego partii.Przypominam że trump wycofał się z porozumien klimatycznyego z Paryskiego.Jest to realizacja programu zapowiedzianego w wyborach. Przeciwnicy byli przeciw i tu pomógł jeden z nich ,który ustąpił i miał kontakty ze środowiskiem węgla.Ustawa jest wynikiem programu wyborczego Bidena a przyjęcie to jego sukces.

0

@MesQueUnClub_87 to prostę zwyczajnie nagrywa całą historię i dzieli ją na części.Jest to tańsze i szybsze niż wszystko po kolei z jąkąś przerwami.A te lata to praca nad całą historią a nie 2 cz.i kolejną.

0

@gumaz bravo Ania :)

4

Jedna z najważniejszych ustaw ostatnio podpisano.
Uatawa joe Bidena za 370 mld klimatyczno-- zdrowotna do 2030 zmniejszy o 40% emisje drugiego truciciela na świecie.
Ameryka jest na drugim trucicielem na świecie po Chinach
Ma to o tyle znaczenie też nie tyle co redukcyjne co2 ale zmnejszy się zużycie surowców w usa co może mieć wpływ na dostpność go dla Europy w sytuacji w sytuacji kryzysu z Rosją, ktòra podnosi ceny.A usa będą europe mocno zaopatrywać.Kolejną rzeczą będą duże innowacje w oze co może przynieść sporo nowych innowacji i przełomów w oze.Reszta zysków jest w artykule.
Dobra wiadomość i patrząc na aktywność Ameryki w pomocy ukrainie w walce z Rosją.Mimo wieku i niedołężności można być bardzo zadowolony z prezydentury Bidena gdyż to jest jego główna ustawa wchodzi w życie.Z naszego punktu widzenia i ta ustawa i zaangażowanie w wojne z ukrainą mają ogromne znaczenie i są dla nas na plus:)
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-usa-na-walke-ze-zmiana-klimatu-rzad-przeznaczy-370-mld-dolar,nId,6224750

0

@MesQueUnClub_87 nie, sądze że chcę sie zakumplować z lewym i jeśli laporta spyta się lewego co sądzi o tym pomyślę aby grał z Messim i Neymarem to dla lewego Neymar będzie kumplem spoko.Nie będzie dla niego obcym.Jeśli są niesnaski pomiedzy messim a lewym to zawsze jest to ruch załogodzenia sprawy miedzy Messim a lewym gdyż zaczyna się kumplować z amigosem Messiego.Co samo w sobie może poprawić te relacje.Nie chodzi o to aby coś konkretnie załatwić dla Messiego on i tak jak będzie chciał przyjść to przyjdę.Wyobrażam sobie z rozmowę Messi Neymar chcę poznać lewego i się zakumplować z nim abyśmy się znaleźli w 1 drużynie i pokazać laporcie że mi zależy mi.Na to Messi ok jak lewy się spotka to będzue to jakiś też gest w moją stronę po nie furtunnych słowa lewwgo o Messim.Nie chodzi aby coś załatwić ale jest to peweien gest ze strony neymara i lewego.

1

@Kidd tak wzrosła do 9.3 masz racje. Ja ostatni raz patrzyłem to było 8, 3 albo 8, 5

0

@KrychaFCB tam wszyscy go obcinają;)

0

@MesQueUnClub_87 to proste Dembele ma 2 letni kontrakt z niską klauzulą.Będzie za roj chciał podwyżki.Nie dogadają się może pójść do psg.Obaj to skrzydłowi a żółw lubi Dembele.A z projejtem może być różnie.
Messi może chcieć przy własnym powrocie zażyczyć sobie powrotu Neymara.Lewy to obecnie twarz projektu ale Messi może mieć z nim na pieńku.Chcą sie z lewym dogadać.O ile neymar ma zgodę na odejście to Messi nie więc z lewym spotyka się Neymaraby się poznać i nawiązać relacje.

0

@MesQueUnClub_87 mało prawdopodobne.Messi może przy powrocie zażyczyć też neymara. I może nastąpić wymiana na Dembele który ma krotki kontrakt i klauzule niską.pewnie będzue chciał za rok podwyższyć kontrakt lub swoje odejście.Lewy jest twarzą projektu może chciał lewego poznać nawiązać relacje.

0

@D10SLEO nie ale jeśli messi ma w przyszłym roku przyjść i chcę się to w mieszać neymar to chcę przekonać do siebie lewego. Albo się piznać .Bo z nim ewentualnie i Messim miałby grać .Neymara chce wywalić Mbappe a Messi może sobie zażyczyć obexność Amigosa w klubie.Tyle a na razie twarzą projektu w Barcelonie jest lewy.

0

Zastanawia mbie to spotkanie z lewym Neymara.W sumie z Dembele ma krótki kinyrakt liczy na podwyzję ewentualnie może chcieć go psg jak będzue porażja może dojść do wymiany tam pojdzie Dembele a przyjdzie neymar z Messim.

0

@Barca_bwo ok widzę że zielonego pojęcia nie masz co to jest presezon i pojęcia np. sanki , interwały generalnie robienie kondycji........ itp
Nie jest ci znane ,a tu dochodziły strefy czasowe wysoka temp lotu nawet w tym meczu wilgotność była bardzo wysoka i możesz nie rozumieć że podczas presezonu xavi dał im zwyczajnie potężny wycisk i zawodnicy się nie odzyskali.Jesteś widzem który zwyczajnie ogląda mecz jak rozumiem stąd ta wypowiedź.

1

@jedrek7000 nie wiem kiedyś były już artykuły na temat nepotyzmu w pisie i dolidarnej polski o tym jak zniesiono w spólkach skarbu państwa konkursy.Jakie jest zmiana na wysokich stanowiskach kadr przychodzi taki gość z pisu na kilka miesiecy cześć kasy płaci potem na partię a cześćż zostawia sobie i tam jest podział wpływów ziobry sasina i morawieckiego i jeszcze kogoś nie pamietam.W każdym razie wyciąganie kasy idzue na max.Też są rodziny w to wciągnięte.Jak didasz do tego 13 i 500+ obecnie warte 300+;) to poparcie będzie stałe.Oni doskonale wiedzą że to wszystko jest lipa kwestia jest kasy.aważne jest zdobyć makymalnie większość i odsunąć ich od władzy.

4

No to teraz widać ile kosztuje robię z siebie głupa tudzueż jasia fasoli orzez posła kowalskiego.Widać ile ta rola kosztuje bycie naczelnym idiotą w kraju.Mam nadzieję że ich rozliczą blokują kpo a sami kasę sobie pokieszeniach wkładają.Mam nadzueję że pk zmianie tej władzy orokuratura się za nich weźmie.
https://wiadomosci.wp.pl/klub-milionerow-dobrej-zmiany-astronomiczne-zarobki-ludzi-zwiazanych-z-pis-6800300344855040a

0

@Zoker strasznie ma złą prasę ten film a ktoś go widział?

1

@Hubsao a jak ktoś mu kielbasę to zmieni właściciela czy nie;)

0

@joloskyy no moze ale kwestia lewego była bez sporna

0

@Hubsao o ile kwestie Raphini mozna rozpatrywać to tu wąpliwości nie miałem co nie oznacza że zespół grał dobrze.Miałem wrażenie że był przemęczony co świadczy też zmęczenie Dembele i Lewego

0

@Emhyr z tego co wiem on mu obiecał że chce mu się przyjrzeć i zdecyduje co dalej

Media