O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4387
  • Liczba komentarzy 1506
  • Polecenia 3348

Komentarze

0

@polcza No racja, bandytyzm to za mocne słowo ale pisałem na gorąco po meczu. To był kompletny brak wyobraźni skutkujący osłabieniem drużyny na kilka meczów.

0

@BIGCULES bandytyzm oczywiście sam faul. Później idiotyczne gesty. Bandytyzm to za mocne słowo ale to był kompletny brak wyobraźni. Dla mnie na pewno bardziej Ter Stegen niż Lewy

0

@xavi890 Trzeba rozgraniczyć jego mistrzostwo piłkarskie od bandyckiego zachowania przy drugim faulu i jeszcze te szczeniackie gesty. Prawda jest taka że przez głupotę osłabił zespół w tym meczu i Bóg wie jeszcze na ile kolejnych.

7

@norbi77 zgadzam się z Tobą całkowicie, o ile pierwszy faul to faul taktyczny to drugi typowo bandycki! A jeszcze te głupie gesty to dziecinada i mega arogancja! Jestem pewien że teraz mu głupio i błąd swój rozumie ale czasu nie cofnie. Fizycznie wygląda na dużo mniej lat ale widzę że i zachowanie na tym samym poziomie. Powtórzę się jeszcze raz: Lewy nie jest odpowiednim kandydatem na kapitana.

0

@BIGCULES otóż, dla mnie Robert nie jest osobą która zachowuje zimną krew w kryzysowych sytuacjach boiskowych, puszczają mu nerwy i robi głupie rzeczy, Były głosy w Bayernie że się tam z kimś nie dogaduje a i w reprezentacji podobno stworzył taką aurę że wszyscy się go boją bo dużo wymaga. To że dużo wymaga to dobrze ale nie mogą się przy tym Ciebie bać jakkolwiek. Wczoraj przy drugiej żółtej kartce zachował się jak bandyta, jesteś w stanie sobie wyobrazić że tak zachowuje się Ter Stegen? Czy kiedykolwiek się tak zachował? Jako piłkarz to mistrz! Ale na kapitana potrzeba więcej cech, których według mnie nie posiada. Ter Stegen jest dla mnie idealnym kandydatem.

Zobacz wszystkie

42

Uciekaj Malcom, bo trenujesz pod okiem ślepca i niewdzięcznika. Mam nadzieję że kiedyś mu się odpłacisz na boisku!

38

Już kiedyś o tym pisałem, idąc dalej powinno się konstruować kontrakty w taki sposób że np. gwiazdeczka ma możliwość zarobienia 15 baniek rocznie z czego 8 jest pewne a 7 rozbite na ligowe mecze. W przypadku straty punktów, traci określoną część puli. Gwiazda chce być opłacana więc niech gwarantuje jakieś wyniki. Mnie osobiście drażni jak nasza jedenastka warta 500 baniek zarabiająca 600 baniek traci punkty z taką np. Granadą wartą czapkę gruszek. Co to w ogóle ma być! System premiowania za grę w pierwszym składzie, brak możliwości zainkasowania bonusów za kontuzję powyżej miesiąca. Zdrowa rywalizacja i motywacja. Wiem że to pewnie utopia, ale fajnie jest zarobić i się nie narobić!

38

Kolejny zawodnik na siłę nie pasujący do zespołu

37

Miej nas Boże w swojej opiece

35

Co do Dembele to niestety ale Barcelona marnuje jego potencjał. To nie jest zawodnik, ktory pasuje stylem do nas. Juz w zeszłym sezonie w meczu z Chelsea na Cam Nou to zauważyłem. Dembele wtedy stal przy lini srodkowej i prosiło sie o długą piłkę dla niego a chlopaki grali z nim tiki taką. Dembele trzeba wypuscic na dobieg, wtedy jes śmiertelnie groźny lecz kiedy z miejsca zaczyna drybling jest... śmieszny. Paradoksalnie uwazam że sprawdził by sie w meczu przeciwko Barcelonie.

Media

REKLAMA

Sonda

Która z wymienionych reprezentacji uzyska najlepszy wynik na mundialu?