0

@Szogi Reguilón do Tottenhamu (oficjalny komunikat jest kwestią czasu), Achrafa do Interu, Óscara Rodrígueza do Sevilli, Javiego Sáncheza do Valladolidu, Baezy do Celty i Daniego Gómeza oraz De Frutosa do Levante, Królewscy zarobili 95,5 miliona euro.

0

Ależ oni się ku...y z ludźmi obchodzą!

0

Podsumowując: bardzo ciężko nam kogokolwiek sprzedać, ewentualnie oddajemy za darmo. Chcielibyśmy kupić tych lepszych ale nie mamy kasy, a tych gorszych możemy kupić jak sprzedamy kogoś od nas - A tych bardzo ciężko nam sprzedać...

1

Ostatnio wielu tak mówiło i piach...

1

Ku.... Jeb.... M..ć!

0

@Tobi23 oglądał, oglądał, mi po prostu nie pasuje. Jak dla mnie to nie zagwarantuje on nam sukcesów. Ale oczywiście mogę się mylić

0

@Tobi23 brak charakteru, szczególnie w kluczowych meczach

1

Thiago zdecydowanie nie...

9

@robsesh jest piątek wieczór, pewnie wypił swoje. Jutro przemyśli.

0

@rk za rok to może być koniec świata

0

@Gapman Racja! Fajnie było jak czarowsł i wygrywał mecze w pojedynkę. Hipokryci

3

Nikt z nas nie jest na jego miejscu i nie wie jak to wygląda. Ja szanuję decyzję o odejściu i jeszcze bardziej o pozostaniu zeby się nie szarpać. Wyobraźcie sobie że pracujecie w firmie 20 lat. Firma przestała się rozwijać przez nowego prezesa od 4 lat. A wy jako najlepszy pracownik mało tego że się nie rozwijacie to jeszcze Was obwiniają za sytuację w firmie. Ja bym spie.....ał. Pomijam fakt że taki z niego kapitan jak z Bartomeu prezydent.

0

Po cholerę trzy komunikaty w tej sprawie?

0

Teraz info ode mnie
22:34 pienaar podaje że jak Messi nie odejdzie to będzie grał dla Barcy.

2

Messi nigdy nie zasługiwał na pierwszego kapitana. Tak samo Lewandowski. Piłkarze genialni, ale jeden to autyzm a drugi cwaniak. Wzór kapitana to Puyol i Błaszczykowski.

5

@Ramek Musisz pracować W MD

3

Jeżeli prawo faktycznie jest po stronie klubu, to jak można żądać odejścia najlepszego zawodnika na świecie za darmo. Qrwa niezła bezczelność.

0

Ta sama firma która produkowała i dostarczała bramki do tej pory prawdopodobnie.

1

Dziękujemy Ivan!!! Powodzenia!!!

1

Za darmo to tylko do Czech.

0

@mokebe_bambo warto spróbować skoro Rakieta i Vidal tak odejdą.

6

Kocham, ale sprzedać, zarobić, zainwestować!

1

Griezmann, Coutinho, Dembele, De Jong, Trincao, gdyby City dało za Leo chociażby B. Silvę, kupić za gotówkę Mane i Tellesa. Nasze nastroje nie muszą być wcale takie złe w przyszłym sezonie. Do tego jeszcze Fati i Puig...

1

Zatrzymać Leo i nie kupić nikogo konkretnego to nonsens! Ostatnia posługa kapitana to dać zarobić na sobie kilkaset baniek bo Mane itp. Czekają!

0

@Molina te 250 To ewentualnie tylko wtedy gdy Leo pójdzie za darmo

1

Bartomeu rezygnuje, na tym mógłby się tytuł zakończyć.

1

@Dari0G czytałem to kiedyś- 100% prawdy. Dawno to mówiłem że Cou, Griezmann, Dembele, Arthur, de Jong, przed przyjściem do Barcy byli crackami i szło im w Swoich klubach świetnie. W Barcelonie wyglądają jakby ledwo wyszli z juvenilu A. Byłem kibicem każdego z tych transferów. To nie zbieg okoliczności że żaden się nie zaadoptował.

0

@Gargamel01 Wszystko co piszesz to prawda. Można by go spróbować, tylko my chyba już nie mamy za bardzo czasu na proby. Muszą się ewentualnie dobrze nad nim zastanowić.

0

@Dari0G Racja, ja tego nie wiem ale Ty też nie. Dawał szansę mamie zeby się zmieniła przez kilka lat. Fakt jest taki że Barca mu pomogła bardzo, to jej dziecko. Natomiast ja trochę inaczej postrzegam jego zasługi. Ronaldo to jednak inny rodzaj ikony klubu. Messi chce odejść w bardzo głupi sposób, nigdy nie był jakimś inteligentem jak to jest w przypadku chłopaków z Południowej Ameryki, ale z drugiej strony nie dziwię mu się skoro prosi już kilka lat o konkretny projekt sportowy i dupa. Tym razem też mu powiedzieli że dupa bo kasa - tak w skrócie. Poczekajmy co się wydarzy i podyskutujemy. Lubię takie dyskusje na poziomie.

0

@Dari0G ktoś się musiał zdecydować, chwała Bogu padło na Barcę. Krążą filmiki z małym Messim, jest wiele wypowiedzi osób, które go wtedy widziały. Po co pytasz o takie oczywistości? Wały robił i jest w tym temacie przekrętasem choć ktoś mu to doradził i ogarnął a on się zgodził. Jak by klub go nie wspierał to bym się zdziwił. Twoja mama też by Cię wsparła bo Cię kocha(Mam nadzieję że się nie mylę jeżeli tak to przepraszam) A to podobna sytuacja, dodatkowo syn Messi zarabia dla mamy Barcy kupę kasy.

Media