O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi, Carles Puyol, Andres Iniesta, Xavi,
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 3795
  • Liczba komentarzy 17844
  • Polecenia 34990

Komentarze

0

@MateuszDoniec Tak, naprawdę tak uważam, ponieważ nauczony doświadczeniem miałem świadomość, że rejestracja tych piłkarzy była tylko kwestią czasu. Owo doświadczenie brało się z okna transferowego w 2022 roku, gdzie też było dużo zachodu z tym rejestracjami, a ostatecznie wszystko skończyło się dobrze. Dlatego nie wątpiłem w to, że znów się uda. Jak się okazało całkiem słusznie, ponieważ tym razem też wszyscy piłkarze zostali zarejestrowani, a to czy stało się to w ostatnich minutach czy wcześniej już nie ma żadnego znaczenia. Ponadto w tamtym oknie w 2022 roku przeprowadziliśmy naprawdę świetne transfery i już samo to powinno wzbudzić u ciebie zaufanie do zarządu. A mimo to ty wątpiłeś w to, że zarząd przeprowadzi dobre transfery i nadal nie wyjaśniłeś skąd się brało u ciebie to zwątpienie.

0

@MateuszDoniec To wytłumacz, ze szczerego serca, po co były te teksty:
"Jak... i czy w ogóle odpowie FC Barcelona?"

"Jednakże tego lata Barcelona ma jak na razie problemy z wysyłaniem oficjalnych ofert do wolnych agentów..."

Nie było żadnych powodów aby wątpić w powodzenie misji sprowadzenia nowych piłkarzy przez Barcelonę. Co sprawiło, że zastanawiałeś się czy Barcelona w ogóle odpowie na transfer Realu? Bo nie pozyskała żadnego piłkarza na dwa tygodnie przed rozpoczęciem okna transferowego? Pisałeś, że Barcelona ma jak na razie problemy z wysyłaniem oficjalnych ofert do wolnych agentów. No i co z tego? Okno transferowe wtedy się jeszcze nie rozpoczęło, więc dlaczego Barcelona miałaby już w czerwcu wysyłać oferty? Pisanie czegoś takiego miałoby sens, gdyby minęła już połowa okna i Barcelona jeszcze nikogo by nie kupiła, a nie przed rozpoczęciem okna.
Z resztą czas pokazał, że twoje obawy były całkowicie bezpodstawne, bo Barcelona przeprowadziła solidne transfery tego lata.

0

@Faro https://szklanydom.pl/produkt/dzbanek-szklany-bari-1-l/

Szklany Dzban Dembele będzie kiepsko służył w każdym klubie przez kilka lat. Cechuje się niską jakością szkła i beznadziejnym wykonaniem. Dodatkową wadę stanowi wysokie ryzyko uszkodzeń i pęknięć szkła. Produkt nie jest dostępny w większym rozmiarze.

0

@MateuszDoniec I to ma być twoja pochwała dla zarządu? Napisałeś tylko, że nowe nabytki zagrały świetny mecz. Nie ma w tym artykule ani słowa o zarządzie, żadnego zdania, że zarząd wykonał dobrą robotę, czy coś w tym stylu.

11

Całe szczęście, że ten szklany dzban odszedł z tego klubu.

Zobacz wszystkie

127

Mam ogromną nadzieję, że ten Judasz już nigdy w życiu nie wygra Ligi Mistrzów ani Złotej Piłki, a Brazylia z nim w składzie znów dostanie od kogoś 1:7 na MŚ. Chcę widzieć jak siedzi na murawie i płacze.

113

Wygrana z Barceloną 4:0 to był wypadek.

103

Ronaldo, gadasz głupoty.
Ronaldinho sam sobie na to zasłużył poprzez częste imprezowanie i nieprzykładanie się do treningów.
A Neymar? Co takiego mu niby zarząd zrobił? Chciał odejść, odszedł. To raczej Neymar źle zakończył współpracę z Barceloną, gdyż nie powiadomił wcześniej zarządu, że chce odejść, przez co Barcelona nie mogła kupić odpowiedniego zastępstwa.

102

Poniedziałek, 4:30. Dzwoni budzik, człowiek rozgoryczony bo za oknem ciemno jak w jaskini, chciałby jeszcze spać, a trzeba wstawać do roboty. Włącza flashscore i widzi wynik Valencia - Real 4:1. Cała gorycz mija, pojawia się radość, szczęście i motywacja do pracy. Dziękuję, Valencio. :)

102

Zarząd Barcelony próbuje dojść do porozumienia z Setienem oferując mu zamiast pieniędzy pięć worków kartofli i miesięczny zapas paszy dla świń. Wciąż jest jednak daleko do porozumienia, gdyż Setien żąda też nową dojarkę dla krów. [Rolnik szuka żony]

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?