O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi, Carles Puyol, Andres Iniesta, Xavi,
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 3305
  • Liczba komentarzy 15606
  • Polecenia 31325

Komentarze

13

A kiedy będzie śledztwo w sprawie Bartomeu o niegospodarność klubu?

1

@PatrychoO Bo nadrukowali "Lewy".

0

@tristan87 Albo w ten sposób zbierają pieniądze na jego transfer. :)

2

Ale w sumie to Romero nie napisał wprost, że agent Lewandowskiego kupił koszulki z nazwiskiem Lewandowskiego.

"Agent Lewandowskiego kupił dziś po południu 10 T-SHIRTÓW w oficjalnym sklepie Barçy przy Paseo de Gracia z wybitym nazwiskiem zawodnika."

A może trolluje, a agent kupił koszulkę Memphisa? :)

0

@MesQueUnClub96 To zależy od tego czy ktoś by się potem nie postawił Niemcom. Być może Hitler, podbudowany takim zwycięstwem, wziąłby się za inne kraje i w końcu by gdzieś poległ.

Zobacz wszystkie

126

Mam ogromną nadzieję, że ten Judasz już nigdy w życiu nie wygra Ligi Mistrzów ani Złotej Piłki, a Brazylia z nim w składzie znów dostanie od kogoś 1:7 na MŚ. Chcę widzieć jak siedzi na murawie i płacze.

113

Wygrana z Barceloną 4:0 to był wypadek.

103

Ronaldo, gadasz głupoty.
Ronaldinho sam sobie na to zasłużył poprzez częste imprezowanie i nieprzykładanie się do treningów.
A Neymar? Co takiego mu niby zarząd zrobił? Chciał odejść, odszedł. To raczej Neymar źle zakończył współpracę z Barceloną, gdyż nie powiadomił wcześniej zarządu, że chce odejść, przez co Barcelona nie mogła kupić odpowiedniego zastępstwa.

102

Poniedziałek, 4:30. Dzwoni budzik, człowiek rozgoryczony bo za oknem ciemno jak w jaskini, chciałby jeszcze spać, a trzeba wstawać do roboty. Włącza flashscore i widzi wynik Valencia - Real 4:1. Cała gorycz mija, pojawia się radość, szczęście i motywacja do pracy. Dziękuję, Valencio. :)

102

Zarząd Barcelony próbuje dojść do porozumienia z Setienem oferując mu zamiast pieniędzy pięć worków kartofli i miesięczny zapas paszy dla świń. Wciąż jest jednak daleko do porozumienia, gdyż Setien żąda też nową dojarkę dla krów. [Rolnik szuka żony]