Ronaldo krytykuje władze FC Barcelony

Dariusz Maruszczak

28 grudnia 2017, 13:00

AS, Mundo Deportivo

78 komentarzy

Były piłkarz Barcelony i Realu Madryt Ronaldo Luis Nazario de Lima na antenie Esporte Interactivo wypowiedział się na temat więzi łączących go z tymi klubami i skrytykował zachowanie władz Barçy w stosunku do Brazylijczyków.

– Czuję się dużo bardziej wdzięczny Realowi Madryt i mocniej związany z tym klubem, mimo tego, że swój najlepszy sezon spędziłem w Barcelonie. Jednak koniec mojej przygody z Barçą był zły, bardzo podobny do tego, który przeżył Neymar – stwierdził Brazylijczyk.

Ronaldo przyznał, że nie rozumie, dlaczego Barcelona tak źle kończy współpracę z Brazylijczykami. – To ciągnie się już od jakiegoś czasu, ponieważ dyrekcja Barçy zrobiła coś podobnego w przypadku Romario. Potem zrobiła to z Ronaldinho. Barcelona to jednak niesamowite miasto i niesamowity klub.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ronaldo, gadasz głupoty.
Ronaldinho sam sobie na to zasłużył poprzez częste imprezowanie i nieprzykładanie się do treningów.
A Neymar? Co takiego mu niby zarząd zrobił? Chciał odejść, odszedł. To raczej Neymar źle zakończył współpracę z Barceloną, gdyż nie powiadomił wcześniej zarządu, że chce odejść, przez co Barcelona nie mogła kupić odpowiedniego zastępstwa.
« Powrót do wszystkich komentarzy