0

@Pressinho Flick jest cienki. Miał tylko jeden świetny sezon w Bayernie i to wszystko. Natomiast w reprezentacji poległ na całej linii.

0

@borzowporzo Dlaczego?

0

@Aston100 Conte lub Blanc. Flick mnie nie przekonuje po mistrzostwach świata, Sampaoli tak samo po przygodzie z Argentyną. Lopetegui to już w Realu pokazał na co go stać. No i chyba nie weźmiemy byłego trenera Realu. A Loew to mi się kojarzy z jedzeniem własnych smarków, więc nie chciałbym go oglądać.

0

Pisałem wcześniej żeby lepiej zostawić Xaviego do końca sezonu, bo teraz i tak nikogo lepszego nie znajdziemy. Ale widzę, że Conte jest bez klubu. Co sądzicie o tej kandydaturze?

1

@tomek8756 Co to za nazwisko Vel Sęk? Co on jakimś Holendrem jest? :)

1

@FcPortoFan1999 Ktoś by się na pewno znalazł. Xavi nie powinien poświęcać swojej kariery trenerskiej z tego powodu.

0

@FcPortoFan1999 Na pewno byłoby to dla niego lepsze niż zaczynanie od Barcelony.

0

@FcPortoFan1999 Myślę, że najlepszą opcją dla niego będzie objęcie jakiegoś średniaka w lidze hiszpańskiej. Z Europy zna tylko tę ligę, więc tu najłatwiej będzie mu zbierać doświadczenie. Od tego właśnie powinien zacząć, a nie pchać się od razu do Barcelony.

0

@FcPortoFan1999 To byłby dla Barcelony wspaniały scenariusz. Natomiast nie widzę Xaviego w Premier League. On tam sobie nie poradzi. W sumie to nawet nie wiem jaki on może obrać kierunek. Na pewno po takiej kiepskiej przygodzie z Barceloną żaden większy klub go nie zechce. Będzie musiał objąć jakiegoś średniaka.

0

@tomek8756 Nie prawda.

0

@FcPortoFan1999 Może przejmie reprezentację Argentyny po Scalonim? :)

2

@mcsarna Wymieniłeś jego porażki, a sukcesów żadnych, co tylko jeszcze bardziej utwierdziło mnie w przekonaniu, że był fatalnym premierem.

1

@mcsarna Więc co twoim zdaniem ten patałach zrobił dobrego dla Polski?

6

@mcsarna Jest to człowiek, który wyprzedał polski biznes, a potem uciekł sobie na inne stanowisko do Unii.

22

Ponowny wybór Tuska na premiera, to tak jakby Barcelona znów zatrudniła Setiena. Ludzie, którzy mają zamiar go wybrać to albo lubią być ruchani, albo nie uczą się na błędach, albo mają sklerozę i nie pamiętają jakim beznadziejnym był premierem.

2

Xavi jest trochę jak Luke Skywalker z 5 części Gwiezdnych Wojen. Obu ich cechuje brak cierpliwości. Luke ruszył na Vadera, choć Yoda ostrzegał go że nie jest jeszcze gotowy, no i dostał wpierd*l. Tak samo Xavi, zamiast przejąć jakiś słabszy klub w Europie i nabierać doświadczenia, to od razu rzucił się na głęboką wodę, ale nie był na to gotowy i sobie nie poradził. Cierpliwość to klucz do sukcesu, natomiast bycie narwanym nigdy dobrze się nie kończy. Wystarczy popatrzeć na Xabiego Alonso, jak pięknie prowadzi swoją karierę trenerską, z cierpliwością, krok po krok, szczebel po szczeblu, nie to co Xavi.

3

Mam nadzieję, że to ostatni sezon Xaviego. Ale niech już go dokończy, bo w środku sezonu i tak nikogo lepszego nie zatrudnimy. Potem sayonara.

0

@pioz123 My z ofensywnymi też mamy problem. Wystarczy że nałożą na nas pressing i się gubimy. Poza meczami z Antwerpią i Betisem nie przypominam sobie abyśmy mieli jakiegoś rywala z którym nie było ciężko.

0

@betonito Jak chcesz magię to kupmy jakiegoś Harry'ego Pottera.

0

@jacob345 Ty masz w awatarze jakiegoś stand-upera?

1

@pioz123 "Grają fajną, otwartą piłkę, ale żeby ich traktować w roli ciężkiego rywala dla Barcy? Trochę przesada."

Przecież w tym sezonie dla nas każdy rywal jest ciężki. Jak my męczymy bułę z takimi zespołami jak Rayo, Granada, Mallorca, przegrywamy z Szachtarem, a ostatni mecz, gdzie wygraliśmy więcej niż jedną bramką był prawie trzy miesiące temu (5:0 z Antwerp), to nie widzę powodu żeby nie traktować Girony jako trudnego rywala dla nas. I to nie dlatego, że Girona gra dobrze, tylko że my gramy słabo.

4

@mekston @Comentateiro Nie zapominajmy o MŚ 2014. Tam za Sabelli też grali nieźle i gdyby Di Maria nie był kontuzjowany w finale, a Higuain nie spartolił idealnej sytuacji, to pewnie byliby już wtedy Mistrzami Świata.

A co do Sabelli to zapadła mi w pamięć ta sytuacja. :D
https://giphy.com/gifs/inmotions-football-futbol-argentina-jxczLD31xmvq8dFcgL

2

No to będą jaja.

2

@betonito Oraz Kimmich i Neymar.

1

Peña nie speniał.

1

Ten gość jest gorszy od Lahoza.

1

@ranger3120 Tak w ogóle to o co im chodzi z tym równouprawnieniem? Jakie prawa mają mężczyźni, których nie mają kobiety?

0

@AmigoBlancos Skoro Kraft wygra, to jak Wellinger może mieć pierwsze miejsce? Co najwyżej 2-6. :)

0

Macie jakieś postanowienia adwentowe?

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?