O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 1014
  • Polecenia 1690

Komentarze

0

Witam. Orientuje się ktoś gdzie mogę obejrzeć mecz przez telefon? Mogę wykupić jakiś kod przez smsa. Z góry dzięki za pomoc.

0

@The_Man Nie sądzę, żeby on jeszcze kiedykolwiek zagrał w Barcelonie. Sprzedadzą go pewnie byle komu. Na szczęście.

1

Clement Lenglet - dobrze, że on już u nas nie gra...

2

@Elosek Użytkownicy, którzy na przestrzeni lat przewinęli się przez tę stronę, są idealnym przykładem na potwierdzenie Twojej tezy. Widać to po treściach, które "sprzedają". Praktycznie wszystko idzie teraz w ilość, rozpoznawalność (avatary, płodzenie niezliczonej ilości niepotrzebnych postów, w dodatku z ciągle tymi samymi błędami). Na szczęście, czasami można poczytać ciekawe opinie i spostrzeżenia osób, tak jak chociażby pod tym postem. Cóż, w dzisiejszych czasach po prostu trzeba być dobrym rybakiem i poławiaczem pereł:).

3

Według mnie, równie ważne co zdobyty puchar, który moze dać nam niesamowitego kopa na dalszą część sezonu, jest sposób w jaki dzisiaj zarządzał drużyną Xavi, jaki wystawił pierwszy skład i jak dobrał taktykę. Liczę, że naprawdę wyciągnie wnioski ze swoich poprzednich meczów, głównie z chaotycznych zmian czy zwalnianiem gry po strzelonej pierwszej bramce. Oby drużyna grała bardziej bezpośrednio i konkretnie na dużej intensywności, dążyła do strzelania kolejnych bramek i żeby wykrystalizowała się pierwsza jedenastka. Rotację będą potrzebne, ale nie ma potrzeby aby wszystkich na siłę uszczęśliwiać. Ma być twarda sportowa rywalizacja, co może wyjść tylko na dobre zespołowi.

Zobacz wszystkie

66

Ani nie powinien grać tyle co w ostatnim sezonie, ani nie powiniem być tak potraktowany jak w chwili obecnej. Sytuacja z Rakiticem jest idealnym odwzorowaniem jakim trenerem pionkiem jest Valverde i jaki panuje burdel w całym klubie.

58

Bardzo dziękuję za ten wywiad! Uświadomiłem sobie ostatecznie, że strona poszła w bardzo złą stronę. Więc nie ma sensu dłużej marnować swojego cennego czasu. La ramble i tego typu "wywiady" sobie odpuszczam całkowicie. Coraz częściej można tutaj przeczytać o użytkownikach tej strony aniżeli o samej Barcelonie. Zrobił się z tego jakiś pudelek towarzyski. Poziom spadł niesamowicie przez tę masówkę. Kiedyś polska strona Realu była uosobieniem infantylności i niskiego poziomu. Nie wiem jak tam bywa obecnie, ale tutaj widzę, że wszystko jest na "dobrej" drodze aby ją przebić. A może już to nastąpiło? Naprawdę, przykro to stwierdzić, ale Wy się upodobniliście do obecnej Barcelony za rządów Bartomeu, czyli kosztem poziomu, ale jednak dutki się zgadzają. Jak już ktoś napisał, Wam chyba naprawdę zależy na jak największej gównoburzy na stronie. Z kolei dzieci się cieszą, bo mogą się dowartościować przez internet, i tak to się kręci. Niektórzy już dawno powinni być permanentnie zbanowani, ale chyba komuś zależy żeby jednak było inaczej. Nie dziwię się, że starsi użytkownicy się tutaj praktycznie nie udzielają, a Ci którzy mieli coś sensownego do napisania też już sobie odpuścili, bo nie będą tarzać się w błocie. Przykre to jest niestety, bo stronę śledzę od samego jej początku...

55

Wiecie, ze żaden Lewandowski (ani inni wymienieni piłkarze) nie przejdą do Barcelony? Wiecie o tym, prawda? Pozdrawiam, Toni Freixa.

46

No nie wiem Ernest czy nie za wcześnie. Mogłeś wytrzymać ciśnienie i zrobić rotacje w 39 kolejce :). A tak poważnie: kurde co za myślenie ma facet, ze rotacje to RYZYKO. To jak Ci goście którzy wejdą mają czuć zaufanie ze strony trenera, jeżeli trener uważa że to ryzyko iż oni grają. W dodatku wchodzą totalnie nieograni. Błędne koło. Ten 20 zawodnik powinien być równie ważny jak ten z pierwszej jedenastki.

41

Dobrze, ze wrócił Laporta i w hierarchii płac powoli wszystko wraca do normy. Od początku pokazał, ze żaden małolat nie będzie stawiał wygórowanych wymagań i nie będzie ważniejszy od klubu. Może trochę potrwa odbudowanie wszystkiego po tym syfie, który pozostawił po sobie Bartomeu, ale lepiej trochę poczekać i pocierpieć oraz budować klub na zdrowych silnych zasadach, wracając do korzeni.

Prezes musi tez pokazać, ze trzyma stronę trenera i go wspiera, w przeciwnym razie zawodnik bedzie robił co chciał. Valdes bardzo dobrze sie zachowal i nie ugial sie młodej "gwieździe". I w "nagrode" został zwolniony. Pierwszy przykład z brzegu chociazby z naszego podworka czyli Mioduski i jego fatalne podejście w tym temacie. Z kolei wzrocowym przykładem może być współpraca trenera Rakowa z prezesem i właścicielem klubu.

Co do rodziców młodych piłkarzy. Niestety, ich chciwość i pazerność ma ogromny wpływ na późniejsze "kariery" ich synów. Do tego niewłaściwe wzorce w wychowaniu sportowca i potem zdziwienie, ze przecież taki ogromny talent, a jednak oszalamiającej kariery nie zrobił. Gdy słuchałem w przeszłości chociażby rodziców Deulofeu, to już wiedziałem, ze wielkiej kariery ten chłopak nie zrobi. A wypowiadali się jakby był lepszy od Maradony. I znowu na przeciwnym biegunie wypowiedzi po latach Xaviego czy Iniesty podkreslajace ogromny wkład rodziców w ich sukces. Wkład we wpojeniu odpowiednich wartości, zasad, pokory, skromności, etosu pracy. Jak sami podkreślali podstawą była konstruktywna krytyka ze strony rodziców. To właśnie oni dbali, zeby ich synowie twardo stąpali po ziemi i dalej cięzko pracowali, bo jeszcze dluga droga przed nimi. Rodzice nie zdają sobie sprawy jaką ogromną krzywdę wyrzadzaja swoim dzieciom. Niestety nawet po latach, nie są w stanie tego dostrzec.