O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Martial Arts
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barca
  • Barcelonie kibicuję od Zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie 1163
  • Liczba komentarzy 55574
  • Polecenia 104793

Komentarze

0

@Ptasior Kosztował grosze i mimo, że to był bardziej stachanowiec niż kreator dał sporo np gola w finale z Juve czy pięknego rogala walnął Realowi i odpalił Kamehame piękne z 30 metrów z Totkami.

2

@Oskar00 Pedri i Gavi są znacznie młodsi od FDJ a jeden bije go wizją gry i pracowitością a drugi zadziornością i charakterem.

6

@Ptasior Bo był niedoceniony. Ja sie dziwiłem, że Modricia tak wychwalali a o Rakiticiu prawie nic nie gadali a to przecież Rakitić dawał awansy trafionymi karnymi czy wyłączał Eriksenów i innych świetnych pilkarzy w środku.

0

@jeyx77x Z Napoli w sumie ale tak może poza tym z 2 razy takie próby u nas widziałem w wykonaniu Holendra ^^

5

Pamiętam jak narzekaliśmy na Rakiticia, ale Rakitić to chociaż mimo, że nie miał dryblingu i dośc sztywny był i niezbyt kreatywny potrafił piękne Kamehame puścić z dystansu a FDJ przez 3 lata prawie nic nie dał a z dystansu może z 3 razy widziałem jak coś próbował przykopać przez cały jego pobyt, wiadomo technicznie FDJ jest lepszy i bardziej dynamiczny ale to jedyna przewaga nad Ivanem u niego.

Zobacz wszystkie

187

@LS Głowe spuszcza, człapie i kontuzje łapie.

143

W całym tym zamieszaniu zapomniałem, że Pedri młodszy jest o miesiąc od Ansu :o

139

Profil Griezmanna. Nie drybluje, nie strzela w defensysie się udziela.

119

@bartoszekkk Wiedziałem. Już gwiazdwczką nie odpowiada, że ktoś na nie podnosi głos bo ktoś im coś każe albo zwraca uwagę, poprzewracało im się już w 4 literach totalnie. Oni by chcieli kogoś kto przy linii końcowej kuca sobie jak Ernesto swego czasu i jest dla nich dobrym wujkiem nawet jak grają kaszanę..

111

W przypadku przyjścia 33 letniego wiecznie kontuzjowanego ostatnimi czasy Aguero to już mogli tego Luisa zostawić..