O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2415
  • Liczba komentarzy 204
  • Polecenia 217

Komentarze

LS

1

@SithRM Niestety religia zaślepia. Ale nie chciałbym tego tematu rozwijać. Moje zdanie nie jest niestety pochlebne. Poza tym każdy ma jakiś nieprzychylnych ludzi w swoim otoczeniu. Do tego nie trzeba sie wyróżniac. Ja też mam ich sporo. A rodzinę mam fatalną. Wiecznie skłóconą i zawistną. Jedni mnie nawet okradli bezczelnie na bardzo dużą sumę. Przynajmniej zweryfikowałeś już te osoby, które się odwróciły. Wychodzą mi tu takie myśli nieuczesame. Więc podsumowując mój przekaz jest taki, że w moich oczach nie różnisz się wcale ode mnie czy innych ludzi.

LS

2

@SithRM Nigdy nie znałem nikogo trans. Ale znałem sporo gejów. Bywałem w klubie dla nich. Wszystko dlatego, że miałem przyjaciela geja. W sumie to był taki przyjaciel rodziny. Wszyscy ci homoseksualiści, ktorych poznałem byli zwykłymi przeciętnymi ludźmi. Ja akurat nie widzę w tym nic niezwykłego. Także są na pewno ludzie, ktorzy bezproblemowo będą akceptować Ciebie. A ta reszta poprostu nie miała okazji lepiej poznać kogoś podobnego.

LS

0

@kkbarca to chyba nie jest legalne. Ale wzmacniacze istnieją.

LS

0

@Koors Widzę, że już odpaliłeś pochodnię i chwyciłeś za widły.

LS

0

@tomek8756 Swoją droga ciekawe jak ludzie uwielbiają osądzać innych. Zostawcie te decyzje bardziej odpowiednim osobom.

Zobacz wszystkie
LS

28

Być może trzeba zrozumieć, że dla Koemana to jest maximum.

LS

26

Bo dorosłem. Bardziej obchodzą mnie własne problemy niż smutna mina Messiego po przegranym meczu. Meczu, który tak naprawdę był o nic. Bo mojego życia nie zmienił. Bo Piłkarz i tak swoje $ dostanie. A Klub takich meczy zagra jeszcze setki albo tysiace.

LS

16

Po co tyle jadu? Grali, jak równy z równym. A, że Real słaby i Barcelona słaba to było przecież wiadome. Jedyna różnica, że real miał karnego. Co najwyżej można kwestionować zmiany dokonane przez Koemana.

LS

7

Ale, że co? Zarząd zmuszał go do wystawiania defensywnego składu? Kpina taki njus.

LS

6

Ale jak to? Messi podpisałby kontrakt z City bez rozwiązania kontraktu z Barcą? A UEFA zarejestruje go jako piłkarza City bez wyrejestrowania z Barcy? No na pewno.