5

@Aveiro To może opuś nos trochę niżej i zrozum, że gdy prowadzisz podcast, to nie po to, żeby później tłumaczyć, co miałeś na myśli.

LS

5

@Aveiro Zaklinanie rzeczywistości. "Czy czujesz się trochę lepsza niż ci nowi kibice?" 22:35. Wiem co słyszę.

LS

2

@wpwelement Nom. Jeśli mają mniej niż 13 lat, to może czują. To pytanie jest niepoważne. Zwłaszcza do dorosłej osoby.

LS

4

O żesz w mordę. Pytanie czy czujesz się lepsza od kibiców, którzy dołączyli razem z Lewym. Trzymajcie poziom.

LS

2

@Robert1603 Słyszę to od 5? albo 7? lat.

LS

0

@koksik2700 Też to widziałem. Gość skończył się już w Interze. Miał tylko dwa wyskoki na światowy poziom i niezłe mecze w kadrze. Także raczej nabraliśmy się na niego po odejściu Neya. Nic więcej.

0

@Sulimo To mnie zawsze bawiło, że tylko Barca ma takie niedogodności. A rywale zawsze z górki.

LS

2

@MarioVeB! I temu mogę przyklasnąć. Uwielbiam wszelkie zamki, katedry itp. Ale bez fotoszopa.

LS

3

@FC1899Barca Proszę cię. Wcale nie fotoszop.

LS

3

A wy w jakim wieku byliście nareżeni na desygnaty?

LS

0

@ObiektywnyKibic121 Tylko, gdzie moge się zgłosić jakąś kasę za mój patent?

LS

1

Ogólnie bardzo łatwa jest recepta na Barcelonę. Zostawiamy piłkę obrońcom i pozwalamy im klepać do porzygu. Przy każdym podaniu do przodu podwajamy. Następuje strata, kontra i może coś wpadnie. Powtarzać przez 90 minut.

LS

0

@NeyPL Taką mam nadzieję.

LS

1

@NeyPL Tu się kłania mobilność Basketa. To on powinien być łącznikiem między obroną i pomocą. Ale jest za wolny, żeby zrpbić to co de Jong w końcówce.

LS

4

@Xxxbarca4ever Wyciągamy wnioski z danych, które aktualnie posiadamy. Nikt nie pisze, że już przegraliśmy wszystko. Krytykujemy grę zespołu w meczu, w którym słabo grali. Nie widzę tu błędu logicznego.

LS

1

@Xxxbarca4ever To o czym będziesz pisał po meczach? O pogodzie?

LS

1

@AllBundy Jedyny pozytyw tego meczu.
@Firestone Wyjdź, dobra.

LS

1

@Hubsao Dopiero w końcowym chaosie coś się pojawiało. Ja patrzę w kontekście całego meczu. Na pierwszą połowę też. No kopali się w czoło i nie grali zespołowo.

LS

1

@Comentateiro Tylko, że w poprzednim sezonie pokazali, że potrafią. Efekt nowej miotły podziałał. Potem zrzucono spadek formy na zmęczenie i przygotowanie do sezonu.

LS

0

@agaFCB Przypadek Dembele.

LS

1

@Hubsao gdzie było 100%? Z obrońcą przed sobą? To jakaś nowa definicja.

LS

2

Największe rozczarowanie to widok dokładnie tej samej drużyny co w poprzednim sezonie. Niemoc w ataku i panika w obronie. Trudności w stworzeniu jakiejkolwiek sytuacji pod bramką przeciwnika. Strzały na wiwat. Brak pomocy ze strony pomocy. Straty na własnej połowie powodujące groźne ataki przeciwnika. Klepu klepu w obronie. Chyba tylko ręcznika w bramce zabrakło. I nie ma co obwiniać Basketsów i Robertów. Mamy dużo nowych nazwisk i cały skład dostępny do gry z wyjątkiem jednego gracza. Ten mecz to był dramat. No ale nadzieja umiera ostatnia. Tylko, że jeśli ten sezon nie będzie udany, z takim składem, to nie wiem co pomoże temu klubowi.