O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2498
  • Liczba komentarzy 3062
  • Polecenia 3542

Komentarze

1

@SteuerFreiMoney jasne, jeżeli rzeczywiście tak jest to gratulacje dla Ciebie, ale każdy może tutaj napisać co zechce, tak że nie rozumiem po co to tak naprawdę napisałeś :D

11

@Rust_Cohle Mam na odwrót, ale efekt końcowy podobny.

0

@Shiver Okej stary.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Właśnie wspomniałem o tym, że pisze się o poziomie Hiszpańskiej piłki w takim przypadku, przewadze nad angielską, czy na odwrót. A nie o sukcesie Hiszpanii.

Nie inna rzecz, bo jednak pokazuje czym kierują się ludzie i ich myślenie.

Jeżeli ktoś czuje się dobrze w Polsce i interesuje się piłką, to automatycznie chyba kibicuje swojej reprezentacji? Dlaczego ktoś ma wspierać drużynę z innego regionu Polski, przykładowo legię, w momencie gdzie chodząc na mecze wykrzykuje (tutaj pozwolę sobie za cenzurować słowa i rozbudzić Twoją wyobraźnię). Czyż to nie najwyższy poziom hipokryzji w takim przypadku?

0

@okiemtypera_lucaxx95 No to mamy dyskusję. A jak wygrywa ligę Barcelona, to mówi się o sukcesie Hiszpanii czy o sukcesie Barcelony, a przy tym mówi się o poziomie Hiszpańskiej piłki? Oczywiste, ze jakby polski klub zdobył ligę mistrzów, to szum byłby znacznie większy i mimo wszystko znaczna większość ludzi mówiła by, ze kibicowali klubowi, bo polski. Ale prawda jest taka, ze ludzie są kibicami sukcesu. I teraz wyśmiewana jest Legia, czy inne polskie drużyny grające w międzynarodowych pucharach, ale przy sukcesie nikt by się z nich nie śmiał.

Zobacz wszystkie

81

co

45

No hej, mam na imię Ania. 16 lat od trzech lat gram w metina. Masz jakieś eq na zbyciu?

45

Pogodnego dnia, udanego w pracy, czy w szkole. Dzień dobry!

40

@Kengo Albo jak nisko zaszła Barcelona... ;c

36

@TheMefju czyli kto to jest ten Brajtwajt?

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?