O sobie

  • Zainteresowania Pilka nozna. Gry video. Ksiazki fantastyka glownie, wiersze.
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Ronaldinho, Neymar, Messi.
  • Ulubione zespoły FC Barcelona!
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3948
  • Liczba komentarzy 11434
  • Polecenia 22508

Komentarze

0

@clyde Smaku piwa? A weź idź. xd

0

@Firestone Xavi xD

2

0

@Cariones Tylko, że Leo już tu nie będzie bo wyląduje w PSG. :d

2

Ciekawostka. :D

Przełyk kur i innych ptaków przy wpuście do klatki piersiowej tworzy specyficzne rozszerzenie - wole. W "worku" tym następuje rozmiękanie połkniętego pokarmu wymieszanego ze śliną. Kury pozbawione zębów nie mają jak rozgryzać twardego ziarna, dlatego natura wyposażyła je w ten pomocny narząd. U gołębi wole ma jeszcze jedną ciekawą funkcję - wytwarza tzw. "ptasie mleczko". Po wykluciu gołębich piskląt komórki wyściełające wole rodziców ulegają tłuszczowemu zwyrodnieniu, złuszczają się i w połączeniu ze śliną tworzą pożywną papkę - pierwszy pokarm dla młodych.

Zobacz wszystkie

123

Taki upał, że zaraz zacznę wierzyć w projekt Valverde.

114

Akurat Pique jako jeden z nielicznych pokazał profesjonalne zachowanie. Nie wypowiadał się na temat zarządu, nie płakał w mediach. Był skłonny do odejścia i w dupie ma pewnie ten cały cyrk.

101

Piękne stanowisko Konfederacji.

"STANOWISKO KONFEDERACJI WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Jesteśmy obecnie świadkami sytuacji, w której liczne lewicowe organizacje i politycy domagają się, by bandyci wywodzący się z neomarksistowskich organizacji, tacy jak pan Michał Sz. (pseudonim „Margot”), zostali ze względów ideologicznych zwolnieni z odpowiedzialności za swoje sprzeczne z prawem działania, lub by byli przez organy ścigania traktowani w sposób łagodniejszy czy też uwzględniający zaburzone postrzeganie własnej płci przez te osoby. Takie żądania są równoznaczne z żądaniem odrzucenia rządów prawa i zasady równości wobec prawa. Apelujemy do rządu polskiego oraz do polskich sądów, by nie ulegały takim naciskom i by traktowały przestępców wywodzących z lewicowych organizacji z tą samą surowością, z którą traktują pospolitych kryminalistów.

Jeżeli polscy politycy i sędziowie nie ulegną terrorowi politycznej poprawności, to tocząca się obecnie debata publiczna dotycząca agresywnych przestępców motywowanych neomarksistowską ideologią może stać się nareszcie początkiem końca swoistego „parasola ochronnego”, jakim od wielu lat cieszą się w Polsce lewicowi przestępcy.

Wzywamy rząd i organy ścigania, aby zaczął wreszcie rozliczać ideologicznie motywowane naruszenia prawa. Za sprawą Michała Sz. powinny pójść dziesiątki i setki spraw sądowych przeciwko ulicznym bandytom z tzw. antify, przeciwko osobom winnym naruszeń obyczajności publicznej na tzw. „Paradach Równości”, przeciwko seksedukatorom demoralizującym polskie dzieci pod przykrywką zajęć szkolnych. Wszystkie te działania są zakazane Kodeksem karnym i Kodeksem wykroczeń, a ich ściganie nie wymaga uchwalania żadnych nowych przepisów. Konieczne jest jedynie rzetelne stosowanie prawa.

Jako #Konfederacja Wolność i Niepodległość deklarujemy pełne polityczne i prawne wsparcie dla wszystkich ofiar lewicowego terroru oraz wszystkich policjantów, sędziów, polityków i innych osób narażonych na ataki tylko dlatego, że prawidłowo wykonują swoje obowiązki."

Brawo.

93

@Kapitan_SW Przyjemność z oglądania meczów: 1-9-10.