O sobie

  • Zainteresowania Pilka nozna. Gry video. Ksiazki fantastyka glownie, wiersze.
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Ronaldinho, Neymar.
  • Ulubione zespoły FC Barcelona!
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 4825
  • Liczba komentarzy 19179
  • Polecenia 43412

Komentarze

0

@DLFCB zatapiać.

7

@AlwaysBlaugrana oczywiście, że to jest możliwe. Andruszkiewicz tak krzyczał, a teraz pupilek i zdrajca. Tak samo jak transfery z PiSu do PO czy odwrotnie. Dlatego nie wierzy się w polityków. Wszyscy taplamy się w gównie.

1

@tbas Każdy z nas ma prawo myśleć co chce. Mi się nawet niektóre z propozycji Platformy podobają, ale PiS i PO rządzą od 2005 roku.

1

@Bobo25 Dlaczego kochanej Konfederacji? Ja pokazuję na kogo zagłosuje i dlaczego, ale nie wrzucam tu bezmyślnie tekstów "głosujcie na jedyną słuszną opozycję!" uważam, że w Konfie tak jak i w całej reszcie jest banda oszustów itp. natomiast tylko spośród złodziei możemy wybierać.

0

@tbas Tylko, że ja nie wstydzę się tego, że jestem konserwatystą, ale nie jakimś zagorzałym, wydaje mi się, że mimo wszystko potrafię być tolerancyjny, bo jestem np. za związkiem osób tej samej płci, jeśli chodzi o ślub cywilny. Jestem dumny z bycia Polakiem, są dla mnie kwestie ważne światopoglądowo i nie tylko, ale wiem, że inni mogą mieć inne zdanie, to normalne. Natomiast PiS odbiega w wielu więcej kwestiach, bo te pytania są tylko odpowiedziami deklarowanymi. A nie rzeczywistością. Ja nie jestem np. za likwidacją całego socialu. Również np. w kwestii Ukrainy uważam, że bardzo ważny jest aspekt Wołynia i ochrona naszych interesów np. jeśli chodzi o zboże. A w tej sprawie PiS robi sobie jaja i wręcz liże jaja Zełeńskiemu. PiS również chce zwiększać 500+, gdzie ja np. myślę iż powinny być ulgi podatkowe. itd. itp.

Zobacz wszystkie

124

Taki upał, że zaraz zacznę wierzyć w projekt Valverde.

114

Akurat Pique jako jeden z nielicznych pokazał profesjonalne zachowanie. Nie wypowiadał się na temat zarządu, nie płakał w mediach. Był skłonny do odejścia i w dupie ma pewnie ten cały cyrk.

110

101

Piękne stanowisko Konfederacji.

"STANOWISKO KONFEDERACJI WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

Jesteśmy obecnie świadkami sytuacji, w której liczne lewicowe organizacje i politycy domagają się, by bandyci wywodzący się z neomarksistowskich organizacji, tacy jak pan Michał Sz. (pseudonim „Margot”), zostali ze względów ideologicznych zwolnieni z odpowiedzialności za swoje sprzeczne z prawem działania, lub by byli przez organy ścigania traktowani w sposób łagodniejszy czy też uwzględniający zaburzone postrzeganie własnej płci przez te osoby. Takie żądania są równoznaczne z żądaniem odrzucenia rządów prawa i zasady równości wobec prawa. Apelujemy do rządu polskiego oraz do polskich sądów, by nie ulegały takim naciskom i by traktowały przestępców wywodzących z lewicowych organizacji z tą samą surowością, z którą traktują pospolitych kryminalistów.

Jeżeli polscy politycy i sędziowie nie ulegną terrorowi politycznej poprawności, to tocząca się obecnie debata publiczna dotycząca agresywnych przestępców motywowanych neomarksistowską ideologią może stać się nareszcie początkiem końca swoistego „parasola ochronnego”, jakim od wielu lat cieszą się w Polsce lewicowi przestępcy.

Wzywamy rząd i organy ścigania, aby zaczął wreszcie rozliczać ideologicznie motywowane naruszenia prawa. Za sprawą Michała Sz. powinny pójść dziesiątki i setki spraw sądowych przeciwko ulicznym bandytom z tzw. antify, przeciwko osobom winnym naruszeń obyczajności publicznej na tzw. „Paradach Równości”, przeciwko seksedukatorom demoralizującym polskie dzieci pod przykrywką zajęć szkolnych. Wszystkie te działania są zakazane Kodeksem karnym i Kodeksem wykroczeń, a ich ściganie nie wymaga uchwalania żadnych nowych przepisów. Konieczne jest jedynie rzetelne stosowanie prawa.

Jako #Konfederacja Wolność i Niepodległość deklarujemy pełne polityczne i prawne wsparcie dla wszystkich ofiar lewicowego terroru oraz wszystkich policjantów, sędziów, polityków i innych osób narażonych na ataki tylko dlatego, że prawidłowo wykonują swoje obowiązki."

Brawo.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?