O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 496
  • Liczba komentarzy 447
  • Polecenia 636

Komentarze

0

@NKing Nie rozumiem.

@gg156 https://www.prawo.pl/samorzad/uchwaly-anty-lgbt-powody-ich-przyjmowania-przez-rady,456469.html są gminy w których przyjmuje się takie o to brednie: „wyraża sprzeciw wobec pojawiających się w sferze publicznej działań zorientowanych na promowanie ideologii ruchów LGBT”

Przede wszystkim nie istnieje coś takiego jak ideologia LGBT, tak jak nie ma ideologii hetero. To nie jest ideologia, tylko orientacja. Pod promowaniem często po prostu ruchy anty szufladkują działania osób LGBT na uzyskanie tych samych praw co ludzie o orientacji hetero.

Widziałem też wzmianki o tym samym tylko zakazie LGBT w systemie oświaty. Przecież to absurd, LGBT mają się nie chodzić do szkoły, a jak juz to robią to się ukrywać jakby robili coś złego?

@wojtekjoe
Jak rozumiem mówisz o PO? Po pierwsze możesz przedsatwić, co ukradli, bo rzucasz frazesy bez pokrycia. Po drugie zakładając, że ukradli, którą opcję nalezy wybrać, bo ona nie ukradnie?

1

0

@panczo W dalszym ciągu nie zgodzę się by analogia do Jamajczyków była dobra. Jeśli byś powiedział, że zdarzją się wyjątkowo rzadko wybitni Jamajczycy, jest analogią, że rzadko zdarzali się Polacy pomagający Żydom, to bym się zgodził.

PS nie popieprzyło mi się, ty uważasz, że oni pomagali dużo na tle innych (kontrowersyjne), ja natomiast, że jako naród to było bardzo mało (obiektywne). Według danych pomagało około 300.000 z 35 milionów, to nie jest bardzo dużo, dużo, przeciętnie, czy mało, to jest po prostu bardzo mało. Ty mówisz o jednym, a ja o drugim.

0

@Ryjewski Nie zgodzę się, jeśli przedstawisz jakieś badania, czy wnioski jestem w stanie zmienić zdanie, póki co jednak nic takiego nie widzę - też żegnam, tylko zadam na odchodne pytanie (nie musisz odpowiadać, tutaj)- uważasz za normalne/słuszne nazywanie ludzi o odmiennej orientacji "cywilizacją śmierci"?

EDIT: Ok teraz rozumiem o co ci Chodzi. W sensie teraz jak to napisałeś nie rozumiem wywodu o wartościowaniu p i q w koniunkcji i alternatywie, bo faktycznie nie ma znaczenia jakiego spójnika użyję.

0

@JimMorrisonFCB
"Nie wiem jaki jest odsetek osob bezplodnych, wiec nie wiem czy zasadne byloby nazywac ich w ten sposob."
https://www.se.pl/wiadomosci/polska/wiecej-bezplodnych-polakow-aa-8VGe-Xnu2-P7zD.html

Więcej niż jest osób LGBT.

" Zwlaszcza, ze nie moga miec dzieci nie z wlasnej woli."
A osoby LGBT z własnej? Przecież nie wybrali swojej orientacji.

"Oczywiscie pozostaje kwestia adopcji, ale tutaj juz nie jestem pewien, czy osoby homo powinny miec do tego prawo, czy nie."
Nie mam wątpliwości, że powinni. Na podstawie badań w krajach, gdzie ona jest wynika, że nie ma z tego tytułu żadnych zagrożeń większych, czy mniejszych niż przy adpocji przez parę hetero.

Zobacz wszystkie

73

Ten prank z transferem Messiego zaszedł za daleko.

20

Ciężko się nie zgodzić

twitter.com/KorolukM/status/1425501256517304321

18

Ja tylko mam nadzieję, że ktoś robi z tego screeny xD

18

4 dni w serwisie Luis już założył drugie konto i liże sam siebie.

11

@QuiqueSetien1958 Historia ala Luis Salvano