O sobie

  • Zainteresowania improwizacja teatralna, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Holandia
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 1807
  • Liczba komentarzy 556
  • Polecenia 1297

Komentarze

0

@halfnolife Po kliknięcia i wyświetlenia z reklam ;)

0

@MesQueUnClub_87 Brzmi jak coś, co napisałby każdy, kto nigdy nie miał kota. Mogę Ci podać numer do mojego ojca, który ustawiał zasieki, żeby mu koty po podwórku nie chodziły. Na dwa tygodnie dostał mojego kota do przypilnowania (po wielkiej kłótni) i po tym czasie nie chciał mi go oddać, siłą go odbijałem. Teraz mają z mamą i bratem swojego, a tata niemalże dokarmia dzikie koty z całej ulicy.

Koty to wspaniałe stworzenia. Mówię to ja. Właściciel trójki.

1

@likherfit1 Nie pisz w piątek podczas chlania.

7

Ten wyjazd jest tak Fatiemu teraz potrzebny jak świni siodło. Powinniśmy się cieszyć, że Enrique działa zawsze z najwyższym szacunkiem dla Barcelony i ten brak powołania jest tego dowodem. Niech klub sobie spokojnie stopniuje wprowadzanie Ansu do gry, żeby chłopaka odzyskać i tyle.

1

@Image Akurat powinniśmy się cieszyć, że gościa, który na spokojnie musi wracać do gry nie powołują na jakieś turnieje bez większego znaczenia.

Zobacz wszystkie

136

Ludzie, którzy piszą, że Barcelona się ośmiesza, powinni być wybanowani z tej strony.

Dopóki nie ma wyroku, zgodnie z którym Barcelona nie ma racji, to wy się ośmieszacie, bo nie macie bladego pojęcia o treści tej umowy. Cały czas te same osoby się odklejają jak Barcelona jest zła i głupia. Od początku lata, według was, mieliśmy najpierw nikogo nie kupić, potem nikogo nie zarejestrować, potem nikogo nie sprzedać/wypożyczyć. Mam wrażenie, że kibicujecie swojej polskiej zawiści i malkontenctwu, a nie FC Barcelonie. Won stąd, bo już się czytać nie da powoli tych wypocin. Oby było więcej ludzi klubu, a nie jakichś nadinterpretowanych, prasowych wysrywów.

122

@oldtraffordboy Masz jakąś psychopatyczną misję pisania wszędzie, że budżet jest rozwalony przez Messiego. Chłop obniżył pensję, ciągnie marketingowo/sportowo ten wózek na swoich plecach, ale faktycznie, to legenda klubu jest winna wszelkim niepowodzeniom, nie transfery gości po 100 mln+, którzy szukają zdrowia/głowy na boisku od paru lat, nie pensje rzędu 8 mln dla Pjanica. Tylko Leo Messi - to jest problem. Gardzę takim podejściem, choć normalnie staram się być empatycznym człowiekiem.

Leo zasługuje chociaż na tyle, żeby się pożegnać z kibicami na stadionie w normalnym meczu i zobaczyć sobie montaż ze swoimi bramkami. Odejście w taki sposób, jakiego oczekujecie, pozostawiłoby niesmak w każdej osobie, która choć trochę emocjonalnie zaangażowana jest w kibicowanie Barcelonie. Trzeba mieć, parafrazując, śmietnik zamiast serca, żeby po tylu latach stwierdzić, że Messi to szkodnik i najlepiej, jakby go nie było. Minimalizowanie jego roli w drużynie, jego pensji itd. to jedno, ale wypychanie go kijem, w momencie kiedy w klubie są goście, którzy za zupełnie NIC zarabiają ok. 10 mln euro, to... szkoda gadać.

85

Dzięki Sergi i powodzenia w Betisie czy innym Schalke.

65

Nie doceniamy tego co mamy.

Kibice Madrytu bezsenne noce, wyczekiwanie: czy przyjdzie czy nie przyjdzie? 180 mln? 220 mln?

A taki kibic Barcelony? Sprzedadzą Manaja za 3 mln, to sprzedadzą. Jak się uda wypożyczyć Collado, to fajno. Jak się nie uda? Też fajno. Illaixa Moribe wiadomo co. Z Pjanicem i Umtitim uśmiechniętymi na trybunach przez cały rok już wszyscy pogodzeni. Można w spokoju się nakryć kołderką i dobranoc.

59

No znalezienie frajera na jego usługi to byłoby zjawisko paranormalne.

Bartomeu - zapamiętajmy, kto zostawił ten syf i niestety, ale poczekajmy aż się Pjanicowi skończy kontrakt, ewentualnie liczmy na to, że siedząc na trybunach odezwie się w nim choć odrobina honoru i postanowi gdzieś odejść za czapkę gruszek i zarabiać 1/4 swojej obecnej pensji.