O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły Barcelona, Chicago Bulls
  • Barcelonie kibicuję od 1993r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 904
  • Liczba komentarzy 1180
  • Polecenia 1645

Komentarze

3

@KrystianR Bądź sobą i uznaj to za szansę.Prawidłowe podejście z tym żeby nie odchodzić z dnia na dzień.Nie warto palić mostów.Znam mnóstwo ludzi którzy narzekają, stresują się w prący,a nic z tym nie robią.Patrz na siebie i wiem z własnego doświadczenia, że czasem mniejsza kasa jest cenniejsza.Powodzenia!!

2

@Barca1992 Jest lato, ma być ciepło.Ludziom nie dogodzisz.

0

@Koni8M Najlepsze są komentarze ludzi którzy milczeli przez te wszystkie lata,a teraz jak napisał ktoś coś.Prokuratura nie postawiła Michniewiczowi żadnych zarzutów i to chyba oni mają większy wgląd do akt i dokumentów.Wszyscy nagle jadą po Michniewiczu.Smierdzi to, że mieli tyle kontaktu, ale fakt jest jeden: Michniewicza nie jest podejrzany,nie jest oskarżony i trzeba to uszanować.W Legii pracował,to cisza.W młodzieżówce,to cisza.

2

@barcelonaLM Oni nic konkretnego nie zdobyli na Ukrainie przez cztery miesiące,a ktoś myśli, że zaatakują kraje NATO?? Litości.

0

@Freudysta Już ktoś tutaj napisał, że szanuję pracę nauczycieli,ale powinni pracować od 8 do 16,od poniedziałku do piątku. Najpierw lekcje, później sprawdzanie prac domowych klasówek itp.Jeden tydzień ferii i miesiąc wakacji powinien prowadzić zajęcia dodatkowe i szkolenia.Wtedy każdy nauczyciel,nawet początkujący powinien zaczynać od 4tyś.podstawy, plus dodatki za nadgodziny itp.No a jeśli spojrzymy ilość Twojego czasu spędzonego w pracy,to nie ma się co dziwić, że 2300 na rękę.

Zobacz wszystkie

49

Prawie 30 tyś. zakażeń.Nikt mi nie powie, że oni tymi liczbami nie manipulują.Prawie 100 tyś. testów, więc jest tyle zakażeń.Zrobiliby milion testów, to byłoby 200 tyś, zakażeń.Oczywiście przed świętami... Oczywiście nie neguję choroby i tego, że Koronawirus istnieje. Neguję to jak się próbuje walczyć z Covidem.

41

@anxted Jak nie popiera,to nie znaczy, że ma problem.Ja nie przepadam za kotami, ale uwielbiam zwierzęta.To to samo??

38

Kibicuję, nie marudzę... Polecam to samo.

36

@Persyfl Twoje pojęcie widać od początku tego cyrku.Ja też pracuję z ludźmi i 99% z nich jest tego samego zdania co ja.Ja owszem zakładałem maseczkę w sklepie,ale nie po to żeby kogokolwiek chronić,bo nie chroni.Tylko żeby nie dostać mandatu.Ja od początku tego syfu żyje normalnie.Ty żyj jak chcesz.Możesz nawet nosić durszlak na głowie,to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa.

35

Odpowie mi ktoś na pytanie??Mojej siostrze wykryli raka jajnika.Stało się to już przed świętami.Poszła do szpitala, po czym ją wypuścili na święta i kazali przyjść 27 grudnia znowu do szpitala.Dzisiaj miała mieć operację,, przy której miało się okazać czy złośliwy czy nie.Jak złośliwy, to mieli jej wycinać macicę, jajniki trochę jelita itp. Po czym dzisiaj się okazało, że jakaś kobieta na sali jest pozytywną.Kobieta po 3 szczepieniach, moja siostra również.Mojej siostrze robili kilkukrotnie test i wszystie negatywne.Kobietę z pozytywnym wynikiem wywieźli, a moją siostrę z inną kobietą wsadzili do izolatki na 10 dni!!! Bo jak to powiedział lekarz:Może się coś urodzić...Później mamy najwięcej nadmiarowych zgonów na świecie przez takich głupków.Na co te szczypawki się pytam???