O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły Barcelona, Chicago Bulls
  • Barcelonie kibicuję od 1993r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 1513
  • Liczba komentarzy 2695
  • Polecenia 3514

Komentarze

0

Nigdy w życiu nie chcę wygranej Realu Madryt.Dzisiaj Real Madryt nie zasługiwał na wygraną, ale to co odwalił sędzia na sam koniec,to jakby powiedział to Gigi Buffon "Sędzia ma śmietnik, zamiast serca"Najgorsi sędziowie w Europie od dwóch trzech dekad...

0

@Miszak Nie rozumiem oburzenia, że w niedzielę jest prawie wszystko zamknięte.Bardzo dobrze.

2

@Herato Pepe Reina??

8

@MESSIah16 Najważniejsze jest bezpieczeństwo i gospodarka,a nie pitolenie o związkach partnerskich i tabletce "dzień po"

1

@Arden Z drugiej strony raczej ciężko odmówić prezydentowi.To, że tam idzie nic nie znaczy.Wydaje mi się, że tutaj jest już wszystko dogadane.

Zobacz wszystkie

49

Prawie 30 tyś. zakażeń.Nikt mi nie powie, że oni tymi liczbami nie manipulują.Prawie 100 tyś. testów, więc jest tyle zakażeń.Zrobiliby milion testów, to byłoby 200 tyś, zakażeń.Oczywiście przed świętami... Oczywiście nie neguję choroby i tego, że Koronawirus istnieje. Neguję to jak się próbuje walczyć z Covidem.

47

Panie i Panowie, powiem Wam, że kilka tygodni przed tym planowanym sparingiem,wiem, że charytatywnym , byłem zdziwiony po co komu w środku tygodnia i na początku sezonu taki mecz.Ale powiem Wam, że jak zobaczyłem tych ludzi na wózkach i Unzue,to mnie bardzo ruszyło.To jest prawdziwe życie,a piłka to miły dodatek...Zdrowia dla Wszystkich!!!

41

@anxted Jak nie popiera,to nie znaczy, że ma problem.Ja nie przepadam za kotami, ale uwielbiam zwierzęta.To to samo??

39

Co wy kur.a ludzie non stop narzekacie?? Tego wystawił, tamtego nie wystawił,taka taktyka zła,inna zła.Wystawia młodych źle, wystawia starych źle.Siedzcie na dupach i kibicujcie,jak się nie podoba to, oglądajcie ekstraklasę...Tragedia tutaj z niektórymi...

38

Kibicuję, nie marudzę... Polecam to samo.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?