O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły Barcelona, Chicago Bulls
  • Barcelonie kibicuję od 1993r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 692
  • Liczba komentarzy 519
  • Polecenia 729

Komentarze

0

@Borneo Ok.rozumiem, ale nie wszyscy mówią jednym głosem. W telewizji pokazują 90%osób które mówią non stop to samo.Albo zmieniają co chwilę zdanie. Nie wszyscy lekarze, profesorowie mówią to samo na temat szczepionek, Covida. Jakby od początku to się trzymało kupy, to byłoby 90%zaszczepionych.Ja nie mówię o tym, że to jest zwykła grypka i mamy mieć to gdzieś.Ale trzeba to traktować jak każdą inną chorobę.Zresztą widać, że na wiosnę, lato infekcje spadają.Widać, że to będzie choroba sezonowa.Widać także, że w krajach w których zaszczepionych jest dużo, dużo więcej, ludzie też chorują i też umierają.Na grypę w Polsce szczepi się ok. 4-5% ludzi, no i co??? Ludzie padają na ulicach??Trzeba zacząć normalnie żyć, a chorych leczyć.

0

@Borneo Różnica między mną a Wami,tymi których wymieniłem i kilku innych. Polega na tym, że ja nie mówię o tym, że szczepionki są złe i nie wolno ich sobie podawać czy się nie szczepić.Chcesz to się szczep. To jest Twoja sprawa.Ja mówię o tym, żeby nikogo do niczego nie zmuszać.To, że kogoś znasz chorego na raka i nie chcą go leczyć, to nie znaczy, że to jest wina niezaszczepionych. To jest wina pseudo lekarzy.

0

@Borneo Nie obrażam Waszych nicków, czy Was bezpośrednio.Każdy jest odpowiedzialny za siebie.Już Ci napisałem, że kto się miał zaszczepić, to się zaszczepił.Kto nie, to nie.Nie zdziałam nic, bo nawet nie chce zdziałać.Myśl se co chcesz, rób co chcesz.Nie narzucaj innym swojego zdania.Tylko tyle i aż tyle.

0

@Janiama Umierają bo są obciążeniu innymi chorobami, albo mniejszą odpornośćią.

0

@Borneo Na raka nie mogą się leczyć przez głupków, którzy do tego doprowadzają.O wieku Ci nie będę mówił, ale myślę, że jesteś młodym człowiekiem, bo nie umiesz racjonalnie myśleć.Czy Ty nie rozumiesz, że osoby zaszczepione też przenoszą wirusa??Pogodajcie se, ponarzekajcie se i tak Wam to nic nie da.Ostatnio nawet Niedzielski, po roku się zorientował, że obostrzenia nie pomagają w ograniczeniu zakażeń.

Zobacz wszystkie

49

Prawie 30 tyś. zakażeń.Nikt mi nie powie, że oni tymi liczbami nie manipulują.Prawie 100 tyś. testów, więc jest tyle zakażeń.Zrobiliby milion testów, to byłoby 200 tyś, zakażeń.Oczywiście przed świętami... Oczywiście nie neguję choroby i tego, że Koronawirus istnieje. Neguję to jak się próbuje walczyć z Covidem.

37

Kibicuję, nie marudzę... Polecam to samo.

27

@liberoFCB Jeden z 3 najlepszych na boisku...Kreował, strzelał, walczył. Podanie do Messiego piętką to było ciastko...

26

@Jestjakjest Karny ewidentny.Nie był to ostry faul,ale kontakt był.Na początkowych powtórkach, też myślałem, że nie będzie karnego.Później było widać, że trafił go w tył nogi.Faul soft i ewidentny karny.Dla mnie żadna kontrowersja.

21

Kibicem Barcelony się jest, albo się bywa... Kibicuję Barcelonie od 92r. Nie pamiętam takiego wpier... u.Trzeba zmian, trzeba czasu, trenera, zawodników i innej mentalności. Ale ten kto twierdzi, że Barcelona się skończyła, to się grubo myli...