O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły Barcelona, Chicago Bulls
  • Barcelonie kibicuję od 1993r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 1234
  • Liczba komentarzy 2127
  • Polecenia 2815

Komentarze

0

@ro3ak Nic personalnego,ale może słabo korzystałeś z tych,które wyprowadzały Cię w pole? Chodzi mi bardziej o to, że nawigacji nigdy nie możesz ufać na 100%

0

@Pab Jakby chciał grać za 1/5 pensji którą ma,to by został.Proste.Jakość jest,ale nie za taką cenę...

2

@Comentateiro Trzeba zejść w końcu na ziemię.Barcelona jeszcze długo nie będzie grała jak za Guardioli.Czyli pięknie i skutecznie.Jesteśmy w totalnej przebudowie.Zdominowaliśmy Real na podwórku krajowym,a tutaj nadal marudzenie, że nie gramy pięknie i nie wygrywamy 4-5:0.Też mi się nie wszystko podoba,ale porównanie gry czy wyników Xaviego do Koemana, który nigdy nie wygrał znaczącego meczu, się trochę ośmieszasz.

0

@AvadaKedavra Toś pojechał...

2

@bartekvisca Był dobry,ale nie jakoś wybitny.Świetnie ułożona noga.Zagrywał praktycznie zawsze na "nos"Ale w jego czasach marketingowo,na dzisiejszym poziomie Cristiano Ronaldo.

Zobacz wszystkie

49

Prawie 30 tyś. zakażeń.Nikt mi nie powie, że oni tymi liczbami nie manipulują.Prawie 100 tyś. testów, więc jest tyle zakażeń.Zrobiliby milion testów, to byłoby 200 tyś, zakażeń.Oczywiście przed świętami... Oczywiście nie neguję choroby i tego, że Koronawirus istnieje. Neguję to jak się próbuje walczyć z Covidem.

47

Panie i Panowie, powiem Wam, że kilka tygodni przed tym planowanym sparingiem,wiem, że charytatywnym , byłem zdziwiony po co komu w środku tygodnia i na początku sezonu taki mecz.Ale powiem Wam, że jak zobaczyłem tych ludzi na wózkach i Unzue,to mnie bardzo ruszyło.To jest prawdziwe życie,a piłka to miły dodatek...Zdrowia dla Wszystkich!!!

41

@anxted Jak nie popiera,to nie znaczy, że ma problem.Ja nie przepadam za kotami, ale uwielbiam zwierzęta.To to samo??

38

Kibicuję, nie marudzę... Polecam to samo.

36

@Persyfl Twoje pojęcie widać od początku tego cyrku.Ja też pracuję z ludźmi i 99% z nich jest tego samego zdania co ja.Ja owszem zakładałem maseczkę w sklepie,ale nie po to żeby kogokolwiek chronić,bo nie chroni.Tylko żeby nie dostać mandatu.Ja od początku tego syfu żyje normalnie.Ty żyj jak chcesz.Możesz nawet nosić durszlak na głowie,to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?