O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły Barcelona, Chicago Bulls
  • Barcelonie kibicuję od 1993r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 1062
  • Liczba komentarzy 1540
  • Polecenia 2174

Komentarze

5

@DaPidejpi Możesz Czesiowu zarzucić wszystko, ale to , że ma zerowe pojęcie o taktyce?? Posłuchaj se jego wykładów o taktyce.Tytaj akurat nie ma mu co zarzucić.Nie bronię go, ale bądźmy obiektywni...

1

@Roobo Było pite co???

0

@AmigoBlancos Z jednej strony racja, że nie zostali tak serio sprawdzeni jeszcze.Z drugiej to, że wczoraj wygrali tylko 2:1 nie jest wyznacznikiem, że Argentyna jest słabsza od Holandii.Po pierwsze,to z nami jakby chcieli to byłoby wyżej,po drugie: Wczoraj jakby nie brak formy Lautaro,to skończyło by się 3-4:0,bo bramka Australii totalnie przypadkowa.Holandia z USA zagrała najlepszy mecz, ale nie powala na kolana.Co do Messiego,to zagrał już słabszy mecz i to był mecz z nami...

1

@RoberDzik Bardzo dobra decyzja!!!

1

@Karamba Piłka fizycznie była za linią,ale jest okrągła.Dlatego piłka, minimalnie, ale w polu.

Zobacz wszystkie

49

Prawie 30 tyś. zakażeń.Nikt mi nie powie, że oni tymi liczbami nie manipulują.Prawie 100 tyś. testów, więc jest tyle zakażeń.Zrobiliby milion testów, to byłoby 200 tyś, zakażeń.Oczywiście przed świętami... Oczywiście nie neguję choroby i tego, że Koronawirus istnieje. Neguję to jak się próbuje walczyć z Covidem.

47

Panie i Panowie, powiem Wam, że kilka tygodni przed tym planowanym sparingiem,wiem, że charytatywnym , byłem zdziwiony po co komu w środku tygodnia i na początku sezonu taki mecz.Ale powiem Wam, że jak zobaczyłem tych ludzi na wózkach i Unzue,to mnie bardzo ruszyło.To jest prawdziwe życie,a piłka to miły dodatek...Zdrowia dla Wszystkich!!!

41

@anxted Jak nie popiera,to nie znaczy, że ma problem.Ja nie przepadam za kotami, ale uwielbiam zwierzęta.To to samo??

38

Kibicuję, nie marudzę... Polecam to samo.

36

@Persyfl Twoje pojęcie widać od początku tego cyrku.Ja też pracuję z ludźmi i 99% z nich jest tego samego zdania co ja.Ja owszem zakładałem maseczkę w sklepie,ale nie po to żeby kogokolwiek chronić,bo nie chroni.Tylko żeby nie dostać mandatu.Ja od początku tego syfu żyje normalnie.Ty żyj jak chcesz.Możesz nawet nosić durszlak na głowie,to jest tylko i wyłącznie Twoja sprawa.