O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 160
  • Liczba komentarzy 55
  • Polecenia 118

Komentarze

0

@AxelF technicznych miałem na myśli delikatnych i wystraszonych

2

Musimy wzmocnić skład zawodnikami bardziej fizycznymi. Silny napastnik, pomocnik box to box. Musimy iść w tym kierunku za dużo mamy zawodników "technicznych" obrona nie może być tak zmieniana, nie mamy nawet pary środkowych, co mecz inna dwójka

0

@seba444 odejdzie to nieuniknione. Musimy kupić napastnika z prawdziwego zdarzenia i silnego środkowego pomocnika. Nie wspomnę już o środku obrony, co mecz inna para.

3

Kibicuje Barcelonie od 2003 roku i tak słabo grającej nigdy nie widziałem. Co najgorsze to że nie widać w tej grze żadnego pozytywu, żadnej iskry! Oby weekend nie przyniósł wstydu.

2

Mega obrońca szkoda tych kontuzji. Jedyne rozwiązanie to wypożyczenie i powrót do formy. Nie oszukujmy się ale pewnego środkowego obrońcy to my nie mamy dlatego życzę mu powrotu do formy.

Zobacz wszystkie

32

Pedri 95 min. Trochę przesada chłopak jest mega, ale dajmy mu trochę odpocząć. Mecz ogólnie na plus

11

Źle się chłop prowadzi. Widać braki w przygotowaniu fizycznym liga bardziej wymagająca niż niemiecka czy francuska . Podobnie jest teraz z Neymarem, u nas miał dyscyplinę Messi pewnie też trochę wpływał na niego a gdy poszedł do PSG zaczął się bawić i łapać często kontuzje.

9

Kurcze szkoda tego Wainalduna jak się ogląda jego grę właśnie takiego gościa nam brakowało.

7

Wina trenera. Zajechal chłopaka pedri powinien zacząć grę od ligi mistrzów. Rudemu potrzebne są wyniki robił to pod siebie nie patrząc na zdrowie piłkarzy.

6

Fajnie Luis to dziś ustawił . Brakło wykończenia,byli lepsi od Włochów.