O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 349
  • Liczba komentarzy 253
  • Polecenia 432

Komentarze

0

@Kyonego no tu jest problem

0

Nico? super, ale teraz trzeba pozbyć się albo Torresa albo Felixa nie brać, największy "transfer" to powrót gaviego z formą. Musimy także w końcu ustalić parę środkowych obrońców, no i zobaczyć czy balde wróci z formą bo już przed kontuzją wyglądał źle.

4

Oby Francja nie była Portugalia z 2016, a Hiszpania, nie grała pięknie i przegrywała jak zawsze

0

Francuzi mogą być Portugalia z 2016 roku, doczlapac do finału i wygrać. Dzisiejszy wynik 2-1 Francja. Chociaż sercem za Hiszpania

1

Szkoda że kontuzje go zjadły, bardzo dobry obrońca

Zobacz wszystkie

32

Pedri 95 min. Trochę przesada chłopak jest mega, ale dajmy mu trochę odpocząć. Mecz ogólnie na plus

27

Kupiłem kiedyś ładne auto. Miesiąc jeździło się idealnie, a później co chwilę naprawiałem i ładowałam kasę jak głupi, zamiast sprzedać i zaoszczędzić sobie nerwów i kasy. Tak w nawiązaniu do Francuza

18

Przypomina mi to trochę barce za Enrique. Szybkie skrzydła, zabójcze kontry. Fajnie się patrzy jak Barcelonie granie w piłkę znów sprawia przyjemność.

17

Zdecydowanie lepsza opcja niż wykup zamulonego Felixa, wtedy można jeszcze zastanowić się nad sprzedażą Torresa i fatiego.

12

Więcej szacunku nigdy nie mieliśmy takiego piłkarza w Polsce,nawet za tych czasów co sprzedawali mecze za kratę piwa. Xavi go wystawia bo pewnie tyra na treningach, w tamtym roku gdzie pedri był w gazie i Dembele, strzelał bramki,a teraz gdzie grają wolniej niż Polska ekstraklasa wielkie pretensje. Lewy szacunek że dajesz radę.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?