O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 7120
  • Polecenia 21540

Komentarze

0

@Jarema2000 na jakiej uczelni studiujesz te farmację ? :)

10

Vati kopaczom 30 mln premii za wyjście z grupy obiecał... masakra, kasta dobrze zarabiająca ma dostać 30 mln za to, że wygrali mecz z Arabią Saudyjską, zremisowali z Meksykiem i dwa razy przegrali. Za te pieniądze, pinokio zasponsorowałby trzy Zolgensmy trójki chorych dzieciaków z SMA ratując im życie, a nie nagradzał tych łasych na pieniądze twórców krwawicy oczu i ich skorumpowanego trenera. A całą tą kadrę zaorać i niech nigdzie więcej już nie jadą. Tak za nasze pieniądze się bawią.

0

@Miracle_aligner możesz nie oglądać.

0

Czesław miał w jednym rację: nie dajmy sobie odebrać radości z tego że jesteśmy tu gdzie jesteśmy. Teraz już nic nie muszą, wszystko mogą, a my mamy szansę oglądać jeden mecz z udziałem naszych więcej niż zwykle.

1

@ElTomas nie musi kręcić... Awansował po 36 latach do 1/8 i ma wynik w garści. Jeśli dla Kuleszy styl to sprawa drugorzędna, to i tak ma silny argument by Michniewicza zostawić na stanowisku.

Zobacz wszystkie

168

Panowie, gdyby ktoś był zainteresowany występem jednego z kibiców Barcelony i jednego z Was zarazem :) (do czego przyznaję się przedstawiając się w teleturnieju, pod warunkiem że nie puszczą wersji skróconej), to serdecznie polecam dzisiejszy odcinek Jednego z Dziesięciu w TVP-1 o 18:55. Obiecuję, że będzie emocjonująco i oczywiście polecam dopingować zawodnika z numerem 8 czyli moją skromną osobę :) Nawet jeśli ktoś nie lubi TVP, warto w tym przypadku zrobić wyjątek, ewentualnie podejść do sąsiada żeby nie nabijać Kurskiemu oglądalności :)

122

Wróciłem z oglądania z pracy i przeglądam La Ramblę i jestem w szoku :) BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za doping i gratulacje :) Bardzo mi miło i cieszę się, że mogłem przed tak zacnym gronem pokazać swoją twarz :) szkoda, że niestety ze względu na długi odcinek wycięli dzisiaj zaitneresowania, powiedziałem, że interesuję się historią i teraźniejszością klubu piłkarskiego FC Barcelona :)
Wielki Finał będzie 5.XI. uprzedzam jednak, że tuż przed tym jak nagrywano odcinek, żona zaczęła rodzić i musiałem bardzo szybko wracać do Krakowa, nie skoncentrowałem się odpowiednio i poszło mi raczej słabo :) Ale zdążyłem na końcówkę porodu więc nagrodę miałem jeszcze lepszą niż za Wielki Finał :)

119

a ja oczekuję właśnie na obronę pracy doktorskiej, wczoraj odebrałem z drukarni swój doktorat w ilości 20 kopii. Podzielę się z Wami okładką - oczywiście nie mogła być inna :)

http://vlep.pl/pzlmn9.jpg

107

Monchi - facet z klasą, podejrzewam, że wściekłość i emocje w trakcie tych wydarzeń dominowały u niego, ale jego wypowiedzi czyta się z przyjemnością.

100

Barca se queda [Gerard Pique]