O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 3506
  • Polecenia 11652

Komentarze

0

@mika_barca oczywiście że tak. Weźmy pod lupę Griezmana i co nam wychodzi: drybling: nie, szybkość: brak, odnalezienie się w polu karnym: nie, strzał: nie zachwyca... To niech ktoś spróbuje wymyśleć , z jakiej racji go kupiono płacąc tyle pieniędzy ?

11

Logika Bartomeu: Griezman za 120 mln in , Suarez za 4 mln out ... Wszystko w odniesieniu do Atletico oczywiście. Mam wrażenie, że Suarez i tak dałby więcej niż przereklamowany Francuz od konfetti.

0

Gdyby za Semedo, przyszedł do klubu Garcia z Destem lub Cancello, to można by było śmiało stwierdzić, że Bartomeu "coś" się jednak w tym okienku transferowym udało.

0

@Freek_Tom no dokładnie... To jest trochę śmiech przez łzy, że i tak znaleźli kogos kto za Semedo tyle zapłaci. Po jego trzech sezonach w Barcelonie i biorąc pod uwagę COVIDowy kryzys to obstawialbym 15-20 mln.

1

Rakieta , Vidal i Suarez idą za jeśli dobrze liczę 2 mln - dopłatą za pensję Suareza. Bartomeu to prawdziwy potwór biznesu.

Zobacz wszystkie

168

Panowie, gdyby ktoś był zainteresowany występem jednego z kibiców Barcelony i jednego z Was zarazem :) (do czego przyznaję się przedstawiając się w teleturnieju, pod warunkiem że nie puszczą wersji skróconej), to serdecznie polecam dzisiejszy odcinek Jednego z Dziesięciu w TVP-1 o 18:55. Obiecuję, że będzie emocjonująco i oczywiście polecam dopingować zawodnika z numerem 8 czyli moją skromną osobę :) Nawet jeśli ktoś nie lubi TVP, warto w tym przypadku zrobić wyjątek, ewentualnie podejść do sąsiada żeby nie nabijać Kurskiemu oglądalności :)

122

Wróciłem z oglądania z pracy i przeglądam La Ramblę i jestem w szoku :) BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za doping i gratulacje :) Bardzo mi miło i cieszę się, że mogłem przed tak zacnym gronem pokazać swoją twarz :) szkoda, że niestety ze względu na długi odcinek wycięli dzisiaj zaitneresowania, powiedziałem, że interesuję się historią i teraźniejszością klubu piłkarskiego FC Barcelona :)
Wielki Finał będzie 5.XI. uprzedzam jednak, że tuż przed tym jak nagrywano odcinek, żona zaczęła rodzić i musiałem bardzo szybko wracać do Krakowa, nie skoncentrowałem się odpowiednio i poszło mi raczej słabo :) Ale zdążyłem na końcówkę porodu więc nagrodę miałem jeszcze lepszą niż za Wielki Finał :)

119

a ja oczekuję właśnie na obronę pracy doktorskiej, wczoraj odebrałem z drukarni swój doktorat w ilości 20 kopii. Podzielę się z Wami okładką - oczywiście nie mogła być inna :)

http://vlep.pl/pzlmn9.jpg

107

Monchi - facet z klasą, podejrzewam, że wściekłość i emocje w trakcie tych wydarzeń dominowały u niego, ale jego wypowiedzi czyta się z przyjemnością.

100

Barca se queda [Gerard Pique]