O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 6388
  • Polecenia 19528

Komentarze

0

@czółkovsky to jest tak złe, że jeszcze brakuje tam Irvinga i Hardena do kompletu i byłby anty-dream team.

3

@AllBundy ja mega żałuję, że kolejny sezon zostajemy z przykro to powiedzieć: ręcznikiem na bramce. To co oni się napocą w ataku żeby strzelić, to on może w każdej chwili jedną zawaloną interwencją przekręcić. Barca zasługuje na lepszego bramkarza i mam niestety poczucie, że kilka pociągów już pojechało, jak np ten z Onaną do Interu.

1

@tomek8756 do 5. lipca:) od 24. czerwca. 4. dni sympozjum naukowego, a później turystyka. Ja podobnie marzę o San Francisco i zachodzie USA, ale już dostałem zaproszenie na kolejne sympozjum za dwa lata w Seattle i już się zapowiedziałem że skorzystam :)
@RomanHoffer miałem podobnie, jest lepiej niż marzyłem. Warto zrealizować.

9

Dzisiaj pozdrawiam Ramblę oglądając Manhattan z Brooklynu i popijając kalifornijskie dla odmiany winko :) godzina 19:46 :)

1

@tomek8756 byłem, oczywiście, na szczęście nie wczoraj kiedy ktoś w biały dzień zastrzelił tam kobietę z dzieckiem. Szok, bo takie rzeczy to wydajne się że poza Bronx nie wychodzą.

Zobacz wszystkie

168

Panowie, gdyby ktoś był zainteresowany występem jednego z kibiców Barcelony i jednego z Was zarazem :) (do czego przyznaję się przedstawiając się w teleturnieju, pod warunkiem że nie puszczą wersji skróconej), to serdecznie polecam dzisiejszy odcinek Jednego z Dziesięciu w TVP-1 o 18:55. Obiecuję, że będzie emocjonująco i oczywiście polecam dopingować zawodnika z numerem 8 czyli moją skromną osobę :) Nawet jeśli ktoś nie lubi TVP, warto w tym przypadku zrobić wyjątek, ewentualnie podejść do sąsiada żeby nie nabijać Kurskiemu oglądalności :)

122

Wróciłem z oglądania z pracy i przeglądam La Ramblę i jestem w szoku :) BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za doping i gratulacje :) Bardzo mi miło i cieszę się, że mogłem przed tak zacnym gronem pokazać swoją twarz :) szkoda, że niestety ze względu na długi odcinek wycięli dzisiaj zaitneresowania, powiedziałem, że interesuję się historią i teraźniejszością klubu piłkarskiego FC Barcelona :)
Wielki Finał będzie 5.XI. uprzedzam jednak, że tuż przed tym jak nagrywano odcinek, żona zaczęła rodzić i musiałem bardzo szybko wracać do Krakowa, nie skoncentrowałem się odpowiednio i poszło mi raczej słabo :) Ale zdążyłem na końcówkę porodu więc nagrodę miałem jeszcze lepszą niż za Wielki Finał :)

119

a ja oczekuję właśnie na obronę pracy doktorskiej, wczoraj odebrałem z drukarni swój doktorat w ilości 20 kopii. Podzielę się z Wami okładką - oczywiście nie mogła być inna :)

http://vlep.pl/pzlmn9.jpg

107

Monchi - facet z klasą, podejrzewam, że wściekłość i emocje w trakcie tych wydarzeń dominowały u niego, ale jego wypowiedzi czyta się z przyjemnością.

100

Barca se queda [Gerard Pique]