O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 8862
  • Polecenia 26345

Komentarze

3

@Hasszz bardzo mocno uargumentiwałeś swoje stanowisko... Myślę że przekonałeś te 65 procent.

1

Pozostaje się cieszyć tylko z tego , że do Barcelony wróciły tego rodzaju dylenaty, a nie patrzenie z rezygnacja w oczach, kto jest zdrowy i w jako takiej formie żeby tylko w miarę prosto piłkę mógł kopnąć.

0

@ShawnC nic dwa razy się nie zdarza dokładnie w stosunku 1:1 ... Chodzi mi o to , że jeden i drugi był namaszczany na cracka i następcę wielkich w Barcelonie.

1

J@HypeR zależy od standardu, ale to nie brzmi jak totalna przepaść w porównaniu z Wawą czy nawet Krakowem obecnie ;) myślałem że drożej .

0

@LM10GOAT ja bym rozważył wprowadzenie Inigo w miejsce Christensena. To ogromna strata bo ten jednak potrafił zamykać środek pola i czytał grę. Inigo ma niezłe wyprowadzenie piłki. Ja bym w to poszedł.

Zobacz wszystkie

171

Panowie, gdyby ktoś był zainteresowany występem jednego z kibiców Barcelony i jednego z Was zarazem :) (do czego przyznaję się przedstawiając się w teleturnieju, pod warunkiem że nie puszczą wersji skróconej), to serdecznie polecam dzisiejszy odcinek Jednego z Dziesięciu w TVP-1 o 18:55. Obiecuję, że będzie emocjonująco i oczywiście polecam dopingować zawodnika z numerem 8 czyli moją skromną osobę :) Nawet jeśli ktoś nie lubi TVP, warto w tym przypadku zrobić wyjątek, ewentualnie podejść do sąsiada żeby nie nabijać Kurskiemu oglądalności :)

123

Wróciłem z oglądania z pracy i przeglądam La Ramblę i jestem w szoku :) BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za doping i gratulacje :) Bardzo mi miło i cieszę się, że mogłem przed tak zacnym gronem pokazać swoją twarz :) szkoda, że niestety ze względu na długi odcinek wycięli dzisiaj zaitneresowania, powiedziałem, że interesuję się historią i teraźniejszością klubu piłkarskiego FC Barcelona :)
Wielki Finał będzie 5.XI. uprzedzam jednak, że tuż przed tym jak nagrywano odcinek, żona zaczęła rodzić i musiałem bardzo szybko wracać do Krakowa, nie skoncentrowałem się odpowiednio i poszło mi raczej słabo :) Ale zdążyłem na końcówkę porodu więc nagrodę miałem jeszcze lepszą niż za Wielki Finał :)

119

a ja oczekuję właśnie na obronę pracy doktorskiej, wczoraj odebrałem z drukarni swój doktorat w ilości 20 kopii. Podzielę się z Wami okładką - oczywiście nie mogła być inna :)

http://vlep.pl/pzlmn9.jpg

107

Monchi - facet z klasą, podejrzewam, że wściekłość i emocje w trakcie tych wydarzeń dominowały u niego, ale jego wypowiedzi czyta się z przyjemnością.

100

Barca se queda [Gerard Pique]

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?