O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 3159
  • Polecenia 10846

Komentarze

0

@MarioVeB! Tak jak Valverde ? xD

1

@denis9401 za Coutinho i Dembele to może po 50 mln ktoś da. Teraz to nawet PSG czy United nie szastaja pieniędzmi płacąc wysokie kwoty za przereklamowanych Pogbe, Di Marie czy Herrere. Za ten pakiet Cou z Debele to może 100-110 mln odzyskamy i nic ponad to .

4

a na zdjęciu idą wierni "kibice" Realu:)

1

@Hushovt jak uwielbiam Linkin Park i wychowałem się na nich, to niestety ale @Eto'o9 R10 ma tutaj rację jeśli chodzi o znaczenie LP w światowej muzyce. Jakby nie patrzeć w najbardziej prestiżowych rankingach ich utworów próżno szukać w pierwszej dwusetce. W rankingu prestiżowego The Rolling Stone's nie ma ich nawet w pierwszej pięćsetce.

24

70 mln + Vidal i Semedo za Martineza ? Chyba nawet Bartomeu nie jest aż tak głupi, nie wspominając o tym, że taką ofertę Inter pewnie przyjąłby z pocałowanie w rękę. Szczególnie pozbywanie się Semedo w momencie, kiedy wreszcie nabierał wiatru w żagle brzmi idiotycznie, na prawej stronie obrony chyba będzie biegał Bartomeu.

Zobacz wszystkie

168

Panowie, gdyby ktoś był zainteresowany występem jednego z kibiców Barcelony i jednego z Was zarazem :) (do czego przyznaję się przedstawiając się w teleturnieju, pod warunkiem że nie puszczą wersji skróconej), to serdecznie polecam dzisiejszy odcinek Jednego z Dziesięciu w TVP-1 o 18:55. Obiecuję, że będzie emocjonująco i oczywiście polecam dopingować zawodnika z numerem 8 czyli moją skromną osobę :) Nawet jeśli ktoś nie lubi TVP, warto w tym przypadku zrobić wyjątek, ewentualnie podejść do sąsiada żeby nie nabijać Kurskiemu oglądalności :)

122

Wróciłem z oglądania z pracy i przeglądam La Ramblę i jestem w szoku :) BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za doping i gratulacje :) Bardzo mi miło i cieszę się, że mogłem przed tak zacnym gronem pokazać swoją twarz :) szkoda, że niestety ze względu na długi odcinek wycięli dzisiaj zaitneresowania, powiedziałem, że interesuję się historią i teraźniejszością klubu piłkarskiego FC Barcelona :)
Wielki Finał będzie 5.XI. uprzedzam jednak, że tuż przed tym jak nagrywano odcinek, żona zaczęła rodzić i musiałem bardzo szybko wracać do Krakowa, nie skoncentrowałem się odpowiednio i poszło mi raczej słabo :) Ale zdążyłem na końcówkę porodu więc nagrodę miałem jeszcze lepszą niż za Wielki Finał :)

119

a ja oczekuję właśnie na obronę pracy doktorskiej, wczoraj odebrałem z drukarni swój doktorat w ilości 20 kopii. Podzielę się z Wami okładką - oczywiście nie mogła być inna :)

http://vlep.pl/pzlmn9.jpg

107

Monchi - facet z klasą, podejrzewam, że wściekłość i emocje w trakcie tych wydarzeń dominowały u niego, ale jego wypowiedzi czyta się z przyjemnością.

100

Barca se queda [Gerard Pique]