O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 3331
  • Polecenia 11239

Komentarze

0

@Ramos9248 podsumowując to co tutaj koledzy piszą: częstotliwość błędów rozkładająca się na poszczególne zespoły, pozwala wnioskować, że sporadyczne błędy na niekorzyść Realu, jak również brak takich błędów, które wyrzucałyby ten zespół z rozgrywek albo odbierały tytuły to efekt pomyłek sędziowskich. Z kolei multum błędów w drugą stronę raczej naprawdę nie ułatwia podciągnięcia tego pod przypadek i ludzki błąd. Człowieku... przecież po wznowieniu rozgrywek wyście bodaj JEDEN mecz wygrali bez pomocy arbitrów, a ty będziesz próbował udowadniać, że to jest przypadek. Brzmisz rozsądnie, więc rozsądnie i obiektywnie popatrz na to co się dzieje i jak to wygląda, jak podsumowują tę sytuację piłkarze zespołów, ogrywani przez kolejnych "niezniszczalnych z Madrytu".

0

@Gall otóż to ! Lekarze naprawdę kojarzą mi się z wiecznie biadolącą i płaczącą grupą ludzi. Przepraszam bardzo, ale jeżeli płacz rozbija się o to, że przez pierwsze 4-5 lat po studiach, kiedy tak naprawdę uczą się dopiero właściwego zawodu specjalizując się w swojej dziedzinie, nie dostają pięciocyfrówki na rękę, to nawet nie ma o czym rozmawiać... Wieczne biadolenie, płacz, przyklaskiwane przez ludzi z klapkami na oczach.

0

@fhero czasem człowiek musi uderzyć się w pierś i przyznać do błędu :) Mam nadzieję, że to zapowiedź lepszego. miłego dni i pozdrawiam ! :)

0

@tobiasson92 to sytuacje medyków trzeba jakoś poprawiać w Polsce ? Patrząc po ich garażach to się raczej nie wydaje, a sam fakt, że Państwo nigdy nie ukróciło łączenia pracy w państwowych szpitalach z prywatnymi praktykami, co jest oczywistym konfliktem interesów powoduje, że raczej powinni odzywać się jako ostatni.

19

Bartomeu powinien wywierać presję na arbitrach już znacznie wcześniej, a nie teraz kiedy jest już pozamiatane i oszuści są na pierwszym miejscu z bezpieczną przewagą. Nie wiem czy to by pomogło, bo jednak siła i skala tych machlojek jest ogromna. Jeśli madrycka prasa już o tym kolejny raz wspomina to najlepszy dowód , że nie jest to tylko bezpodstawne biadolenie drużyny, która jest niżej.

Zobacz wszystkie

168

Panowie, gdyby ktoś był zainteresowany występem jednego z kibiców Barcelony i jednego z Was zarazem :) (do czego przyznaję się przedstawiając się w teleturnieju, pod warunkiem że nie puszczą wersji skróconej), to serdecznie polecam dzisiejszy odcinek Jednego z Dziesięciu w TVP-1 o 18:55. Obiecuję, że będzie emocjonująco i oczywiście polecam dopingować zawodnika z numerem 8 czyli moją skromną osobę :) Nawet jeśli ktoś nie lubi TVP, warto w tym przypadku zrobić wyjątek, ewentualnie podejść do sąsiada żeby nie nabijać Kurskiemu oglądalności :)

122

Wróciłem z oglądania z pracy i przeglądam La Ramblę i jestem w szoku :) BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za doping i gratulacje :) Bardzo mi miło i cieszę się, że mogłem przed tak zacnym gronem pokazać swoją twarz :) szkoda, że niestety ze względu na długi odcinek wycięli dzisiaj zaitneresowania, powiedziałem, że interesuję się historią i teraźniejszością klubu piłkarskiego FC Barcelona :)
Wielki Finał będzie 5.XI. uprzedzam jednak, że tuż przed tym jak nagrywano odcinek, żona zaczęła rodzić i musiałem bardzo szybko wracać do Krakowa, nie skoncentrowałem się odpowiednio i poszło mi raczej słabo :) Ale zdążyłem na końcówkę porodu więc nagrodę miałem jeszcze lepszą niż za Wielki Finał :)

119

a ja oczekuję właśnie na obronę pracy doktorskiej, wczoraj odebrałem z drukarni swój doktorat w ilości 20 kopii. Podzielę się z Wami okładką - oczywiście nie mogła być inna :)

http://vlep.pl/pzlmn9.jpg

107

Monchi - facet z klasą, podejrzewam, że wściekłość i emocje w trakcie tych wydarzeń dominowały u niego, ale jego wypowiedzi czyta się z przyjemnością.

100

Barca se queda [Gerard Pique]