O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 7699
  • Polecenia 23021

Komentarze

2

@Jakchcesz bo Cruyffa nie będzie , każdy świętuje swoje xD

2

@BorzyKrzys myślę, że finał konferencji na wschodzie jest tak wyniszczający dla iami i Bostonu, że ktokolwiek dzisiaj nie wygra będzie tylko statystą w finale z Denver. Oczywiście różne rzeczy mogą się zdarzyć, ale Miami z Bostonem zafundowali sobie takie męczarnie, że to wypoczęte Denver weźmie to i to łatwo. Nie wspominając już o tym, że ekipa z Kolorado wydaje się znacznie lepszą ekipą i solidniejszą drużyną z Jokicem i Murrayem jako niezawodnymi liderami. Czas pokaże, ale dla mnie to będzie mecz do jednej bramki.

2

Espanyolu nie szkoda, ale sędziowanie przeciwko nim w tym meczu to mega-skandal. Manzano powinien dostać rok zawieszenia za to gówno co tutaj odstawił. Kompletny brak profesjonalizmu, gość nadaje się na okręgówkę.

0

2

był już jakiś wstępny komunikat odnośnie Balde ?

Zobacz wszystkie

168

Panowie, gdyby ktoś był zainteresowany występem jednego z kibiców Barcelony i jednego z Was zarazem :) (do czego przyznaję się przedstawiając się w teleturnieju, pod warunkiem że nie puszczą wersji skróconej), to serdecznie polecam dzisiejszy odcinek Jednego z Dziesięciu w TVP-1 o 18:55. Obiecuję, że będzie emocjonująco i oczywiście polecam dopingować zawodnika z numerem 8 czyli moją skromną osobę :) Nawet jeśli ktoś nie lubi TVP, warto w tym przypadku zrobić wyjątek, ewentualnie podejść do sąsiada żeby nie nabijać Kurskiemu oglądalności :)

122

Wróciłem z oglądania z pracy i przeglądam La Ramblę i jestem w szoku :) BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za doping i gratulacje :) Bardzo mi miło i cieszę się, że mogłem przed tak zacnym gronem pokazać swoją twarz :) szkoda, że niestety ze względu na długi odcinek wycięli dzisiaj zaitneresowania, powiedziałem, że interesuję się historią i teraźniejszością klubu piłkarskiego FC Barcelona :)
Wielki Finał będzie 5.XI. uprzedzam jednak, że tuż przed tym jak nagrywano odcinek, żona zaczęła rodzić i musiałem bardzo szybko wracać do Krakowa, nie skoncentrowałem się odpowiednio i poszło mi raczej słabo :) Ale zdążyłem na końcówkę porodu więc nagrodę miałem jeszcze lepszą niż za Wielki Finał :)

119

a ja oczekuję właśnie na obronę pracy doktorskiej, wczoraj odebrałem z drukarni swój doktorat w ilości 20 kopii. Podzielę się z Wami okładką - oczywiście nie mogła być inna :)

http://vlep.pl/pzlmn9.jpg

107

Monchi - facet z klasą, podejrzewam, że wściekłość i emocje w trakcie tych wydarzeń dominowały u niego, ale jego wypowiedzi czyta się z przyjemnością.

100

Barca se queda [Gerard Pique]

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?