0

@skorupa1117 ja rozumiem, że po pierwszym meczu Janusze tutaj ruszyli z krytyką i okno z najlepszego stało się najgorszym, ale od takiego Labogi wymaga się ciut więcej dystansu i chłodnej głowy.

9

Tu nie ma zero-jedynkowych racji. Laporta trochę rzucił wszystko na jedną szalę. To tak jakby w kasynie postawił całą stawkę w ruletce na jeden numer. Jeśli Barcelona zdobędzie tytuły i przede wszystkim narodzi się drużyna na miarę przynajmniej tej Louisa Enrique czy Rijkarda - to zwycięzców nikt nie będzie sądził. Jeśli to wszystko zakończy się katastrofą, klęską i maks co będą w stanie osiągnąć to będzie awans do ligi mistrzów - wtedy Laporcie wytkną i zapamiętają wszystko, potraktowanie Koemana, piłkarzy, populizm, niespełnione obietnice, Messiego... itd. dosłownie wszystko i obawiam się, że jego pierwsza genialna kadencja zejdzie na drugi plan. Niestety też nieudolnym sprzątaniem ciężko mu będzie zepchnąć winę na Bartomeu, jeśli jego efektem będzie pogłębienie burdelu który tu panuje. Kiedyś Napoleon powiedział, że od wzniosłości do śmieszności jest tylko jeden krok... nikt dzisiaj nie jest bliżej tego memento niż Joan Laporta.

0

@TheNekro94 a fani Realu na pewno wolą kobiety ? Z tego co wiem buraczą się na widok Ramosa pozującego nago w magazynie dla homoseksualistów xD

1

@Emerald no patrząc na pesel, to Busquetsowi też można już więcej wybaczyć. On gra tu ostatni sezon, a klub przespał kolejne okazje to sprowadzenia jego następcy.

0

@Azi też nie rozumiem co on zrobil że sobie upatrzyli go na takiego kozła ofiarnego. Ja patrząc wstecz wspominam dobrze jego występy, dał dużo radości, nie marudził, zawsze zapychał dziurę gdzie tylko był potrzebny. Ja go lubiłem i wciąż lubię. Wczoraj na prawej stronie był znacznie bardziej ofensywny niż Araujo.

0

@Corr a po kolejnym meczu Twoja wypowiedź będzie wyglądała: "jedyny plus po wczorajszym meczu jest taki, że w kolejnym meczu nie zobaczymy De Jonga i daj Bóg, żeby za niego zagrał Pjanic" ?

3

Boję się, że jakby trafiły się takie 3-4 mecze, to byście wyli do Bartomeu, żeby wrócił do klubu i posprzątał po Laporcie i Alemanym i wywiózł ten "szrot" co ta dwójka nasciagala xD

2

Rambla już wybrała nowych zbawców na kolejny mecz... uwaga, uwaga, nowe zycie przyniosą nam: Pjanic i Depay xD Pewnie głównie dlatego, że dzisiaj nie zagrali. Xavi... wiesz co masz robić.

0

@czerki chyba tak, ale piłka jest okrągła a bramki są dwie, a z autobusami się gra bardzo ciężko. Absolutnie tu trzy punkty były obowiązkiem, ale to jest pierwszy mecz i tutaj każdy jest bardzo zmotywowany i walczy, statystyka pokazywała miażdżącą przewagę Barcy, ale tutaj ludzie się grzali od dwóch tygodni, jakby co tydzień miało po 5:0 być.

15

Przestańcie wyć ... sami sobie napompowaliście balonik i jak dzieci nakręcaliście się przez ostatnie dwa tygodnie, to teraz wypuszczajcie powietrze. Wystarczyło odrobinę na chłodno i na zdrowo podejść do tego, a nie teraz lamentować jakby się liga skończyła.

0

schodzi kapitan, jakby ktoś nie wiedział...

0

Ale by się teraz Wielki Luke przydał...

4

@lukaszbrk bardzo odkrywczy komentarz xD

1

Kameni, przestań mi Barcelonę prześladować ...

0

dzieciak miał koszulkę Messiego z 11 na plecach xD

0

Wincyj tych propozycji zmian, wincyj... Xavi odświeża Ramble i wciąż nie może się zdecydować, bo za mało głosów kogo ma zmienić i kogo dać...

0

@D10SLEO nie wiem czy lepszą to jest dobre słowo, ale na pewno był zawsze lepszym przywódcą i liderem drużyny. Messi przy całej sympatii nigdy nie był dobrym kapitanem ani liderem zespołu i on tej opaksi nigdy nie powinien nosić jako pierwszy kapitan. Ronaldo czy to na ME czy w Realu jednak miał większy wpływ na resztę zespołu. Motywował, opierdalał, krzyczał... Mesii na Anfield i w. Rzymie jedyne co zrobił to spust głowy i patrzenie w trawę i jak uwielbiam Leo i nie znoszę CRa trzeba obiektywnie spojrzeć prawdzie w oczy. Pojedyncze przypadki męczy z Brendford czy nawet końcowe sezony grzmota , który siedzi w MU na siłę niczego tu nie zmieniają w całościowej ocenie.

0

Ciekawe jak Barca będzie wyglądać z dwoma dynamicznymi skrzydłowymi. To może być naprawdę szok dla oczu, które przez parę lat oglądały kopiącego się po czole Antułana tam. No i będą mieli na kogo pracować z całą sympatią i szacunkiem do Luka De Jonga ;)

0

@vangoor jescze dołożyłbym Jovica i Griezmana przed nim

2

@Comentateiro Ronaldo ma mental xD

0

@michal26 ja najbardziej martwię się o bramkę... sir Alex Ferguson powiedział , że od tej pozycji zaczyna się budować drużynę, bo jest najważniejsza, ja patrząc na Kurtynę i ile wygrał Realowi, zgadzam się z nim w 100%. To co się obawiam, to że tych dziesięciu z pola, nie będzie w stanie zamaskować przeciętnego, momentami słabego Ter Stegena.

0

@michal26 wstrzymałbym się z taką radością i strzelaniem korkami chociaż do połowy kolejnego sezonu, żeby się przekonać, czy to wszystko nie j***e. Laporta ewidentnie miał pomysł na naprawę klubu i budowę zespołu, zaufał Xaviemu, ale to wciąż inwestycja obarczona ryzykiem. Tak jak było przy transferze Raphinii i miałeś dużo wątpliwości co do niego, wydaje się, że presezon je rozwiał... Lepsza była trochę zdroworozsądkowo-sceptyczna postawa, ponieważ wielu zawodników miało piorunujące wejścia, a później stopniowo gasło. Tak było choćby w Barcelonie, kiedy do drużyny wchodził Depay, pojawiły się nawet nieśmiałe porównania do Messiego i przejęcie roli lidera, a Depay gasł, gasł i zgasł. I tak jak bardzo szybko zakochałeś się w zespole, może się okazać, że to się zupełnie nie zgrywa i nie pracuje tak jak Laporta z Xavim sobie wymarzyli. Trzeba też pamiętać że wciąż mamy dwie bardzo słabo obstawione pozycje: prawa obrona- to ta mniejsza i bramka - to niestety znacznie większa bolączka. Nie chcę nadmiernie studzić entuzjazmu, ale naprawdę, najlepiej siąść i cieszyć się grą, a oczekiwania odstawić na drugi plan.

0

@Emhyr Brawo Florentino za takie słowa, ale proszę, nie zatrudniaj nigdy nikogo pokroju Mourinho. Niech to jednak będzie rywalizacja sportowa, a nie rynsztok.

3

@Deviler patrząc na ostatnie dwa katastrofalne sezony, Ter Stegen nie ma prawa być zawodem... naprawdę ciężko będzie mu być gorszym niż był w ostatnim czasie.

2

@Pawel13sz 1.Auba
2. Dembele
3. Pjanic
4. Fati

0

@MrCental no co poradzę, w tym przypadku Arab był- jakby to powiedział Tomek Hajto- truskawką na torcie xD

0

@Pogba i tak kończysz, kiedy twoim kapitanem jest Magłaja

1

Pisarz Salman Rushdie, autor kontrowersyjnych Szatańskich Wersetów został zaatakowany w czasie spotkania w Nowym Jorku, podobno jeden z uczestników dźgnął go i jest ranny. Muzułmanie wydali na niego wyrok śmierci pod koniec lat 80. więc i tak długo się trzymał.

1

@Sulimo Tebas nie robił problemów zarejestrowaniem tych grajków ? xD

0

@Paradoks Raiola wyznawał zasadę, że "jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkich zadowolił" więc on postanowił że w wyniku jego działalności przynajmniej zadowolony będzie on i jego klient, a klub niekoniecznie xD

Media