O sobie

  • Zainteresowania książka, film, sport
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od boże narodzenie 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 2409
  • Liczba komentarzy 7466
  • Polecenia 18235

Komentarze

4

@MESSIah16 tylko jest mała różnica, bo w wieku CR, to Nazario miał więcej kontuzji kolan niż bramek w LM, a Ronaldinho zawsze mówił, że dla niego liczy się zabawa. Natomiast CR opowiada jak to nie jest 23-latkiem biologicznie i jaka to nie maszyna z niego. Nikt nie odbiera CR-owi osiągnięć, ale nie potrafi zestarzeć się piłkarsko z godnością. Wieka ucieczka z United w lato nie wyszła, ale nie powie, że to może on jest problemem, tylko że chce szukać nowych wyzwań.

1

@tristan87 Sampaoli jako strażak i ratunek w kryzysie. No powodzenia pozostaje życzyć Sevilli. Zaraz Jorge sie obrazi na piłkarzy, potem na właścicieli, a na końcu powie, ze i tak ten projekt się nie trzyma kupy. Vamos Sevilla :)

1

@Jakchcesz musi nadrobić dużo przed mundialem. Raczej Kylian w Katarze będzie miał okazję coś strzelić. Jak bedą na styku przed MŚ to stawiam, że Zółw ogarnie

0

@Kessie jak @Rust_Cohle to szamanka. tylko wstydzi się przyznać

3

@MesQueUnClub96 złodziejaszki jedne :/
ale co to dla Hurkacza, skoro on taka potęga, że przez niego Federer karierę zakończył

Zobacz wszystkie

217

Messi spóźnił się tydzień. To te 3 minuty pewnie darują Albie

172

Dziś mija 10 dni od momentu kiedy przeszedłem zawał. Rano wypisali mnie z szpitala, ale powiem Wam, że psychika siada. Każde zakłucie w klatce, każdy krótszy oddech od razu paraliżuje mnie i pojawia się myśl czy to niekolejny. Podłe uczucie. Do końca czerwca mam L4 wypisane i dopiero potem ruszam z rehabilitacją. Do końca czerwca mam czas dla siebie na podjęcie decyzji odnośnie dalszej drogi w obecnej pracy oraz ogólnie na poukładanie sobie życia "na nowo". Tak pozawałowo.

Zdrówka wszystkim :)

127

Chciałem się podzielić taką historyjką ku przestrodze :) Mam 34 lata i pracę, która jest dość mocno stresująca. Mocno obciąża psychikę, a kwestie 8-godzinnego dnia pracy są mocno umowne. Sam zauważyłem po sobie, że poziom stresu i takiego wypalenia zaczął drastycznie rosnąć i postanowiłem coś z tym zrobić. Nawet w zeszłym tygodniu dyskutowałem z kilkoma użytkownikami LaRambli o medytacji mindfulness jako drodze do redukcji stresu. Niestety nie zdążyłem. W piątek w godzinach wczesnopopołudniowych poczułem mocny ból w klatce piersiowej, oblały mnie poty i osunąłem się na ziemię. Szybka reakcja współpracowników i karetka zabrała mnie do szpitala. Wynik jeden: zawał. Tak, dokładnie zawał, w młodym (tak o sobie myślę :) ) wieku. Nie stosuje używek, czasami gdzieś się napije alkoholu, okazjonalnie bardziej niż często. Nie palę. I nagle dostałem zawału, na tyle dużego, ze o mało się nie przekręciłem. Czeka mnie rehabilitacja i raczej dość drastyczna zmiana stylu życia jak i pracy. Dlatego chciałbym tylko ostrzec młodszych użytkowników, żeby nie zabijali się dla roboty, żeby nie dążyli do celu za wszelka cenę, bo czasami ta cena jest dość wysoka. Przykre jest to, że sam słyszałem od dawna takie rady od rodziców i znajomych, ale myślałem, ze co mnie ruszy. Młody, zdrowy, wysportowany organizm. A jednak ostatni piątek zweryfikował moje postrzeganie siebie i swojej kariery zawodowej.

Także takie małe słowo ostrzeżenia za mną, a teraz życzę wszystkim dużo zdrowia i spokoju :)


123

Paulinho: "Kiedy stanąłem w tunelu w koszulce Barçy i zobaczyłem Messiego, Iniestę, Piqué, Albę, Mascherano, Suáreza, Ivana, Busiego i Marca-André Ter Stegena, pomyślałem sobie: "Paul, musisz cieszyć się chwilą i pamiętać to przez całe życie." Wtedy spojrzałem na przeciwników. Byli już pokonani."

super pokazuje jego podejscie do futbollu. On wie, ze znalazł się w najlepszym możłiwym klubie na świecie, że nie będzie tu gwiazdą, ze pogra 2-3 lata i będzie to jego koniec, więc po prostu chce czerpać z tego przyjemność. I dzięki temu może tak szybka aklimatyzacja - nie odczuwa presji

117

Dzięki Luuk! Zamknął wszystkim buźki swoim zaangażowaniem i oddaniem. Pozostaje życzyć zawodnikowi powodzenia