O sobie

  • Zainteresowania książka, film, sport
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od boże narodzenie 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 1596
  • Liczba komentarzy 1760
  • Polecenia 4111

Komentarze

0

@ViscaBarca123 taktyczny post :)
Cześć znam i już piłem, ale część całkiem nowa więc z chęcią spróbuje. Dzięki !:)

0

@RobiS ostre przedmioty

0

Która reprezentacja z Europy może zyskać najwięcej, a która stracić najwięcej na przeniesieniu ME na przyszły rok?
Według mnie najwięcej zyskać mogą Niemcy: powrót po kontuzji Sane, dalszy rozwój Wernera i Havertza, przebudzenie się Mullera. Ogólnie wydają się jednym z faworytów.
Natomiast, w mojej opinii, przełożenie ME może być nie na rękę Portugalii i Francji. U Portugalczyków wiadome jest, że główną siłą jest Ronaldo. Jakby nie ćwiczył, jakby nie żył to metryki nie oszuka i każdy rok mocno wpływa na jego możliwości. Raczek szans na obronę tytułu nie mają.
Co do Francji, to wydaje mi się, że taki kolektyw jak na MS już raczej nie wyjdzie. Giroud który wtedy był ważnym zawodnikiem, gra ogony w klubie i ciężko wierzyć, że za rok będzie w świetnej dyspozycji. Griezmann po transferze także mocno obniżył loty. Kante już nie dominuje tak w środku pola jak przyzwyczaił. Wiadomo jest Mbappe, cała drużyna mocna, ale nie na tyle chyba, żeby zgarnąć tytuł.
Widzę trzech faworytów: Włochy, Holandię i Niemcy.

Zapraszam do dyskusji

0

@Messinio82 Wczorajszą bramka Francuz wyrównał wynik bramkowy Neymara z jego pierwszego sezonu w Barcelonie.

0

@Janiama można bronić takiego stanowiska i masz bardzo dużą rację w tym co mówisz, ale można też spojrzeć na to z drugiej strony. Może właśnie zarząd popełnił błędy ściągając zawodników, którzy w tych krytycznych momentach przytoczonych przez Ciebie, po prostu nie dali rady. Może nowe nabytki właśnie nie sprawdziły się w ogniu walki w Rzymi czy Liverpoolu. Może to był błąd zarządu, że kupienie piłkarze nie mieli jaj, charakteru, siły mentalnej żeby pociągnąć drużynę w momencie kiedy grunt usuwa się spod nóg, a dotychczasowi liderzy nie dają rady?

Zobacz wszystkie

123

Paulinho: "Kiedy stanąłem w tunelu w koszulce Barçy i zobaczyłem Messiego, Iniestę, Piqué, Albę, Mascherano, Suáreza, Ivana, Busiego i Marca-André Ter Stegena, pomyślałem sobie: "Paul, musisz cieszyć się chwilą i pamiętać to przez całe życie." Wtedy spojrzałem na przeciwników. Byli już pokonani."

super pokazuje jego podejscie do futbollu. On wie, ze znalazł się w najlepszym możłiwym klubie na świecie, że nie będzie tu gwiazdą, ze pogra 2-3 lata i będzie to jego koniec, więc po prostu chce czerpać z tego przyjemność. I dzięki temu może tak szybka aklimatyzacja - nie odczuwa presji

109

@SHIBA nominacja za prezentowanie serii ciekawostek, które niejednokrotnie odbiegają od ogólnej wiedzy przeciętnego Polaka. Zawsze publikuje świetne informacje, a do tego można z nim podyskutować na publikowane tematy. Zawsze gotowy do zgłębiania informacji dalej, jeśli opublikowana ciekawostka zapoczątkowała dyskusję

85

Prezydent: nie będzie stanu wyjątkowego
Ludzie: kłamie
Premier: nie rozpatrujemy wprowadzenia stanu wyjątkowego
Ludzie: kłamie
Szef MON: nie ma tematu stanu wyjątkowego
Ludzie: Kłamie
Koleżanka koleżanki szwagra żony sasiada: bedzie wojsko na ulicach
Ludzie: brzmi sensownie

80

Bartomeu doprowadził do tego, że nawet najgłupsze plotki zaczynasz rozpatrywać z myślą w głowie: " a może jednak coś w tym jest"

70

pamietaj o 5 - miejsce na świecie w 2018 r