O sobie

  • Zainteresowania Informatyka
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Juventus Turyn
  • Barcelonie kibicuję od 2004 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 33310
  • Polecenia 213252

Komentarze

5

@Cotutajsiedzieje W sumie mądra laska

1

@VegetaPolska Po prostu życie jest już na tyle na Ciebie wk****one, że prawdopodobnie zaczynasz coraz bardziej przyciągać mężczyzn, a nie kobiety

1

@FcPortoFan1999 No w końcu!
@tadzik447 Upałów już nie ma na szczęście od paru tygodni. Ranki, czy wieczory są na tyle już chłodne, że jest znacznie przyjemniej.

0

@michal26 Raków ma trochę pecha, że i z Kopenhagą i teraz im wypadło parę bardzo ważnych zawodników. Niestety na tym etapie to trzeba mieć lepszą głębię składu. Oby to ogarnęli w następnych latach, bo powtarzam: to najmądrzej prowadzony polski klub.

0

@Bartula A po meczu z Celtą jak przyjdzie gorszy mecz, to będzie kwestionowanie Xaviego i że Legia gra lepiej od nas. Cała La Bamba!

Zobacz wszystkie

264

"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur."

240

Sir Alex Ferguson po wczorajszym meczu: "Messi, którego ujrzałem przed 10 laty był na granicy zostania najlepszym. Messi, którego ujrzałem dziś jest najlepszym w historii."

Wielkie słowa.

204

@BarcaInfo
Setien i Janiama, na bank

182

Zauważyliście, że gdy pokazywali przed chwilą Neymara podnoszącego trofeum Champions League, to zamazali opaskę na której miał napisane "100% Jesus" ?
Kpina to już jest, naprawdę. O uchodźcach tyle gadali, a to musieli zamazać. Parodia...

179

Chyba wczoraj poznałem El Jarka :)
Wracałem sobie spokojnie z pracy, w koszulce "Gracies Iniesta", zamówioną notabene z tejże strony. Nagle, za plecami, słyszę piskliwy głos: "Barca to szmaciarze, jest suaba, Real najlepszy cioto!!!!11". Odwracam się, a tam chłopaczek na oko 9/10 lat, w nieskazitelnej bieli z wielką "7" i napisem "C. Ronaldo", cały czerwony chyba ze złości. Lekko się uśmiechnąłem, zacząłem bardzo powoli iść w Jego kierunku i niestety chłopaczek zaczął uciekać. Szkoda, bo mogłaby być to ciekawa konwersacja. W sumie zabawna osoba z tego El Jarka, trochę podobny był do Bale'a z dzieciństwa, podobne uszy :)

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?