O sobie

  • Zainteresowania Informatyka
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Juventus Turyn
  • Barcelonie kibicuję od 2004 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 25038
  • Polecenia 158119

Komentarze

2

@Viajero A ja nie, zdecydowanie nie :)

1

Na TVP Sport wleciał dziś 20 minutowy wywiad z Czesławem Michniewiczem. Powtórzę: jego nie da się nie lubić, mega pozytywny gość :)

https://www.youtube.com/watch?v=m7bWDB9UhEw

9

1

Ciekawe co dalej będzie z Mbappe. Załóżmy, że wypełni kontrakt i w 2025 roku będzie wolnym zawodnikiem. Real na tę chwilę jest chyba niemożliwy, ale czas leczy rany. W 2025 roku prawdopodobnie w zupełnie innym miejscu będzie również Barcelona pod względem finansowym, ale raczej ten scenariusz jest niemożliwy. City również może być w innym położeniu przez Haalanda i stratę Guardioli. Bayern takiej ogromnej kasy na pensje nie wyda, United wątpię by się odbudowało na TOP drużynę do 2025 roku.

Tak dużo pytań, tak mało odpowiedzi :)

0

Skoro kibice Realu skandowali nazwisko Mbappe, to czy dziś kibice PSG skandują nazwisko Vinicius?

Zobacz wszystkie

263

"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur."

238

Sir Alex Ferguson po wczorajszym meczu: "Messi, którego ujrzałem przed 10 laty był na granicy zostania najlepszym. Messi, którego ujrzałem dziś jest najlepszym w historii."

Wielkie słowa.

202

@BarcaInfo
Setien i Janiama, na bank

182

Zauważyliście, że gdy pokazywali przed chwilą Neymara podnoszącego trofeum Champions League, to zamazali opaskę na której miał napisane "100% Jesus" ?
Kpina to już jest, naprawdę. O uchodźcach tyle gadali, a to musieli zamazać. Parodia...

176

Chyba wczoraj poznałem El Jarka :)
Wracałem sobie spokojnie z pracy, w koszulce "Gracies Iniesta", zamówioną notabene z tejże strony. Nagle, za plecami, słyszę piskliwy głos: "Barca to szmaciarze, jest suaba, Real najlepszy cioto!!!!11". Odwracam się, a tam chłopaczek na oko 9/10 lat, w nieskazitelnej bieli z wielką "7" i napisem "C. Ronaldo", cały czerwony chyba ze złości. Lekko się uśmiechnąłem, zacząłem bardzo powoli iść w Jego kierunku i niestety chłopaczek zaczął uciekać. Szkoda, bo mogłaby być to ciekawa konwersacja. W sumie zabawna osoba z tego El Jarka, trochę podobny był do Bale'a z dzieciństwa, podobne uszy :)