O sobie

  • Zainteresowania Informatyka
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Juventus Turyn
  • Barcelonie kibicuję od 2004 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 28863
  • Polecenia 184665

Komentarze

1

Dawno nie widziałem tak beznadziejnie wykonywanych 11 jak te Hiszpanii... Dramat

3

@Encore Miała to być nasza tajemnica Enkor, a Ty jak zwykle paplasz

8

@Kgorecki2500 A ja głównie Argentynie. Messi to jest taki fenomen, że z całym szacunkiem do reszty, ale przewyższa każdego pod wieloma względami, więc bardzo chciałbym by zdobycie MŚ było ukoronowaniem jego kariery. Uważam, że za ten pech, który prześladował czy to w nieudolnym zarządzaniu klubem, czy to w pechowym meczach w reprezentacji futbol jest mu to winny jakkolwiek paradoksalnie by to nie brzmiało. Poza tym... ilość wyśmiewających w tym kraju Messiego zawsze i za wszystko by drastycznie zmalała, bo kretyni by się nagle pochowali :)

0

@hubert874 Raczej tak, przynajmniej ja kupowałem na konkretną godzinę, ale skoro masz bez daty to może po prostu masz taką formę zwiedzania i nie musisz być tam na konkretną godzinę.

0

@hubert874 Ja nie dostałem niestety, więc chyba nie ma. Ale to może zależy od zwiedzania, ja miałem chyba to najbardziej basic :)

Zobacz wszystkie

263

"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur."

239

Sir Alex Ferguson po wczorajszym meczu: "Messi, którego ujrzałem przed 10 laty był na granicy zostania najlepszym. Messi, którego ujrzałem dziś jest najlepszym w historii."

Wielkie słowa.

203

@BarcaInfo
Setien i Janiama, na bank

182

Zauważyliście, że gdy pokazywali przed chwilą Neymara podnoszącego trofeum Champions League, to zamazali opaskę na której miał napisane "100% Jesus" ?
Kpina to już jest, naprawdę. O uchodźcach tyle gadali, a to musieli zamazać. Parodia...

178

Chyba wczoraj poznałem El Jarka :)
Wracałem sobie spokojnie z pracy, w koszulce "Gracies Iniesta", zamówioną notabene z tejże strony. Nagle, za plecami, słyszę piskliwy głos: "Barca to szmaciarze, jest suaba, Real najlepszy cioto!!!!11". Odwracam się, a tam chłopaczek na oko 9/10 lat, w nieskazitelnej bieli z wielką "7" i napisem "C. Ronaldo", cały czerwony chyba ze złości. Lekko się uśmiechnąłem, zacząłem bardzo powoli iść w Jego kierunku i niestety chłopaczek zaczął uciekać. Szkoda, bo mogłaby być to ciekawa konwersacja. W sumie zabawna osoba z tego El Jarka, trochę podobny był do Bale'a z dzieciństwa, podobne uszy :)