O sobie

  • Zainteresowania Informatyka
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Juventus Turyn
  • Barcelonie kibicuję od 2004 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 9003
  • Polecenia 59757

Komentarze

4

Rockstar przekaże 5% dochodu ze swoich gier online. Niemała sumka z tego będzie.


10

@barcafan9512 Oni też wiedzą co z nimi zrobić, zapewniam Cię.

0

@Striker Z kotem w duecie?

1

@sebasek99 Bo Sabaton nie jest za PiSem.

1

"Olga Tokarczuk na łamach "Frankfurter Allgemeine Zeitung" podzieliła się swoją opinią na temat rozprzestrzeniania się koronawirusa w Europie. Polska noblistka zauważyła, że w obliczu takiego zagrożenia "Unia Europejska w zasadzie skapitulowała i na czas kryzysu pozostawiła podejmowanie decyzji każdemu państwu z osobna".

"Czy nie jest tak, że wróciliśmy do normalnego rytmu życia? To nie wirus naruszył normy, a może jest wręcz odwrotnie: że ten gorączkowy świat przed wirusem nie był normalny? W końcu wirus przypomniał nam o tym, co tak namiętnie tłumiliśmy: że jesteśmy delikatnymi istotami zbudowanymi z najdelikatniejszej materii. Że umieramy, że jesteśmy śmiertelni. Że nie jesteśmy oddzieleni od świata przez naszą "ludzkość", ale że świat jest rodzajem dużej sieci, połączonej z innymi istotami poprzez niewidzialne wątki zależności i wpływów. Że jesteśmy współzależni i bez względu na to, skąd pochodzimy, jakim językiem mówimy i jakiego koloru jest nasza skóra, stajemy się tak samo chorzy, tak samo przestraszeni." - pisze Olga Tokarczuk. Pisarka zauważa, że czeka nas rzeczywistość inna, od tej, która do tej pory była nam znana, a wymuszona kwarantanna może być okazją do poznania prawdy o nas samych i naszych relacjach. "

Wg. mnie bardzo trafnie i mądrze.

Zobacz wszystkie

258

"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur."

233

Sir Alex Ferguson po wczorajszym meczu: "Messi, którego ujrzałem przed 10 laty był na granicy zostania najlepszym. Messi, którego ujrzałem dziś jest najlepszym w historii."

Wielkie słowa.

199

@BarcaInfo
Setien i Janiama, na bank

176

Zauważyliście, że gdy pokazywali przed chwilą Neymara podnoszącego trofeum Champions League, to zamazali opaskę na której miał napisane "100% Jesus" ?
Kpina to już jest, naprawdę. O uchodźcach tyle gadali, a to musieli zamazać. Parodia...

171

Chyba wczoraj poznałem El Jarka :)
Wracałem sobie spokojnie z pracy, w koszulce "Gracies Iniesta", zamówioną notabene z tejże strony. Nagle, za plecami, słyszę piskliwy głos: "Barca to szmaciarze, jest suaba, Real najlepszy cioto!!!!11". Odwracam się, a tam chłopaczek na oko 9/10 lat, w nieskazitelnej bieli z wielką "7" i napisem "C. Ronaldo", cały czerwony chyba ze złości. Lekko się uśmiechnąłem, zacząłem bardzo powoli iść w Jego kierunku i niestety chłopaczek zaczął uciekać. Szkoda, bo mogłaby być to ciekawa konwersacja. W sumie zabawna osoba z tego El Jarka, trochę podobny był do Bale'a z dzieciństwa, podobne uszy :)

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?