O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2297
  • Liczba komentarzy 17672
  • Polecenia 57557

Komentarze

1

@doc
Moim zdaniem najlepsze co może się przytrafić Fatiemu latem to transfer do średniaka ligi hiszpańskiej typu R.Sociedad, czy nawet Celta Vigo. Chłop odpala już 3 sezon i dalej silnik się dusi...

2

@DonMatteo901
Kibic Realu, gdy słyszy o możliwym Pochetino. Poche? Bosche... X3 NIE...

1

@Kidd
Nie mówię tutaj o Tobie, generalnie ludzie w obronie Lewego używają tego argumentu.

0

@Kidd
Irytuje mnie ten argument Lewy jest liderem klasyfikacji strzelców La Liga i to jest jakby na jego usprawiedliwienie. No nie, to do mnie nie trafia.

3

Trzeba sobie powiedzieć wprost, że nie jest to najlepszy czas Roberta Lewandowskiego. Bo jeśli mamy go chwalić za jedną akcję z Albanią, gdzie porobił Albanczyka i wybili mu piłkę praktycznie z linii bramkowej. To świadczy o jego dyspozycji w całym 2023 roku, która jest nie ma co ukrywać bardzo słaba, by nie powiedzieć dramatyczna. Zaraz ktoś mi odpisze pilnuj Benzemy... Rozmawiamy o meczach reprezentacji Polski i Lewandowskim. Nie może być dla niego usprawnienia na zasadzie i tak lepszy, niż Benzema. Co mnie obchodzi w tym momencie Benzema? Lewy w formie pakuje Albanii 2 bramki Polska wygrywa ten mecz 3-0, dziękuję, dobranoc.

Zobacz wszystkie

219

No to pany nadszedł ten dzień 4 maja jade zrobić tomografie komputerowa głowy, która ma sprawdzić czy mam nowotwór. Potwierdzić to, lub wykluczyć. Dzis otrzymałem telefon 4 maja 18:00 chociaż raz pomyślcie o tej "mendzie z Madrytu" ciepło, trzymajcie kciuki :)

195

24 maja 11:30 znowu mam badania dotyczące nowotworu. Ech myślałem, że wszystko jest w porządku, a tu jednak trzeba ponownie zrobić badania. Bo w poprzednich wyszło coś ''niepokojącego'' z lewej strony skroniowej. Trzymajcie kciuki La Ramblowicze. Trzymajcie się ciepło!

146

Po 818 dniach i 76 kolejkach wychodze z nory xD

Miłej niedzieli :)

137

Hajto w cafe futbol myślał, że Stambuł jest stolicą Turcji, a jak go uświadomili w studio, że to Ankara jest stolicą Turcji to się wypiera, że chodziło mu o stolicę piłki... Co za hipokryta i nieuk zarazem.

135

@MarioVeB!
Na pewno nie starsze, niż Twoje przytyki do kazdego komentarza na tej stronie :)