O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 171
  • Liczba komentarzy 18732
  • Polecenia 59526

Komentarze

3

Wczoraj oglądając mecz, gdy Mallorca miała ta sytuację z końcówki meczu... Według mnie wcale to nie była łatwa sytuacja. Już z pewnością nie 100%. A komentatorzy Eleven tak to przeżyli jakby gość nie trafił z 5m na pusta bramkę.
''NIEMOZLIWE!'' ''To mogło być K.O Barcelony'' Wow Święcicki to solidny komentator, ale bardziej radiowy, bo mocno koloryzuje to co się dzieje na boisku.

3

Remontada load 77%

0

@Rastafarnianin
Dzięki, pozdrawiam.

0

@ObiektywnyKibic121
Postawie tezę, że ''gdyby'' nie Jude punktów byłoby mniej o jakieś 6-9... Jude nie zagra dobrego meczu i Real leży. Zarówno w ataku, a i w obronie też patologia w 1 połowach.

0

@Rastafarnianin
Rzadko się ostatnio udzielam, jeśli zauważyłeś. Niezależnie od tego jakie są wyniki. Mam swoje problemy zdrowotne o których nie chce mówić tutaj. Bo to nie czas i miejsce, ale czasu na La Ramble, jakby nieco mniej.

Zobacz wszystkie

220

No to pany nadszedł ten dzień 4 maja jade zrobić tomografie komputerowa głowy, która ma sprawdzić czy mam nowotwór. Potwierdzić to, lub wykluczyć. Dzis otrzymałem telefon 4 maja 18:00 chociaż raz pomyślcie o tej "mendzie z Madrytu" ciepło, trzymajcie kciuki :)

196

24 maja 11:30 znowu mam badania dotyczące nowotworu. Ech myślałem, że wszystko jest w porządku, a tu jednak trzeba ponownie zrobić badania. Bo w poprzednich wyszło coś ''niepokojącego'' z lewej strony skroniowej. Trzymajcie kciuki La Ramblowicze. Trzymajcie się ciepło!

146

Po 818 dniach i 76 kolejkach wychodze z nory xD

Miłej niedzieli :)

137

Hajto w cafe futbol myślał, że Stambuł jest stolicą Turcji, a jak go uświadomili w studio, że to Ankara jest stolicą Turcji to się wypiera, że chodziło mu o stolicę piłki... Co za hipokryta i nieuk zarazem.

135

@MarioVeB!
Na pewno nie starsze, niż Twoje przytyki do kazdego komentarza na tej stronie :)

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?