O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1338
  • Liczba komentarzy 4448
  • Polecenia 16791

Komentarze

0

Wlasnie zablokowalem czyjś nr i mam pytanie. Czy ta osoba bedzie wiedziala, że zablokowalem jej nr? Da sie to jakos rozpoznać?

0

9 sierpnia 2016
Cztery lata temu Real Madryt wygrał po dogrywce z Sevillą w Superpucharze Europy 3:2. Do 90. minuty Andaluzyjczycy prowadzili w Trondheim, jednak w doliczonym czasie gry do remisu doprowadził Sergio Ramos. W końcówce dogrywki Królewscy ponownie byli górą, a na listę strzelców po indywidualnej akcji wpisał się Dani Carvajal.

48

Żeby nie było Lewandowski zagrał świetny mecz. Mimo wszystko gdyby Lewy strzelił bramke taka jak Messi temat byłby katowany przez tydzien, a Koltininho i Hajto doszliby Lewemu do buzi. U Messiego taki gol to po prostu jeden z wielu tak genialnych bramek. To są właśnie te detale, które różnią Lewego, Messiego i C.Ronaldo.

13

No nic wypada pogratulować Barcy awansu do final - 8 w Lizbonie. Dziad, ale honorowy, gratulacje pełen hill przy meczu rewanzowym w LM Barcy. Teskniliście za tym.

Życze równie spokojnej nocy! ;)

8

@Ghotti
Masz mnie umiem liczyć tylko do 13-tu.

Zobacz wszystkie

211

No to pany nadszedł ten dzień 4 maja jade zrobić tomografie komputerowa głowy, która ma sprawdzić czy mam nowotwór. Potwierdzić to, lub wykluczyć. Dzis otrzymałem telefon 4 maja 18:00 chociaż raz pomyślcie o tej "mendzie z Madrytu" ciepło, trzymajcie kciuki :)

144

Po 818 dniach i 76 kolejkach wychodze z nory xD

Miłej niedzieli :)

132

Hajto w cafe futbol myślał, że Stambuł jest stolicą Turcji, a jak go uświadomili w studio, że to Ankara jest stolicą Turcji to się wypiera, że chodziło mu o stolicę piłki... Co za hipokryta i nieuk zarazem.

129

@MarioVeB!
Na pewno nie starsze, niż Twoje przytyki do kazdego komentarza na tej stronie :)

107

Tak odnośnie "El Jarka" wiadomego pochodzenia, to wstyd mi za niego uważa się za najważniejszego kibica Realu w Polsce (takie ego) a jak człowiek czasami czyta go na TT to nóż się otwiera w kieszeni. Wulgaryzmy i brak szanunku nie tylko do kibiców Barcy, ale też Realu, jeśli ktoś ma inne zdanie, niż on zostaje zwyzywany i "wyjaśniony" na poziomie 7 latka z zaburzeniami psychicznymi. Myśli, że jest Zlatanem dziennikarstwa... A mentalnie jest Balotellim.