O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2186
  • Liczba komentarzy 16982
  • Polecenia 55724

Komentarze

4

@priest9999
To jest właśnie to Meksyk był tak słaby, że powinniśmy powalczyć o coś więcej, niż ''bezcenny remis 0-0'' Meksyk był do ogrania wystarczyło tylko z 10 minut pograć w piłkę

4

@Deviler @Toretto
Może lekko zaślepił mnie cel jaki osiągnął, czyli mimo wszystko wyjście z grupy. Najbardziej kuriozalne pytanie Stano do Smoka
Najlepsza interwencja Wojtka Szczęsnego w meczu z Arabia Saudyjska poza rzutem karnym!?''

No tak gość obronił dwa rzuty karne z rzędu na MŚ, ale to nic takiego podaj mi inne, matko... xD

21

Ależ Smok punktuję Stanowskiego za to, że bronił tej padliny i obrony Częstochowy z 3 pierwszych meczów grupowych. Stano próbuje jak zwykle bronić Czesława Michniewicza, że remis z Meksykiem dał nam awans. Moim zdaniem już tak na chłodno. Awans uzyskaliśmy na łasce Argentyny. I głównie dzięki Szczęsnemu, bo wcale jakoś wybitnie w obronie nie graliśmy. Co też trafię zauważył Smokowski.
''Gdybym nie był kibicem reprezentacji Polski, a byłby to mecz Kostaryka-Walia to oglądając taki mecz bym się autentycznie WKU*%ił na takie granie''

1

@MESSIah16
Dumfries, który gra w Interze to amator, co pokazał z USA. Podobnie Gakpo, który tym mundialem pracuje na transfer do topowego klubu, więc jeśli dla Ciebie Holandia to Obrona Ake i Van Dijk, pomoc Frenkie i to tyle. To nie mamy zbytnio o czym dyskutować. Bo uwielbienie do Argentyny przysłania Ci chłodne podejście do tego meczu. Postawie tezę, że ta ''rzadka'' według Ciebie Holandia zagra w 1/2 MŚ. Do weryfikacji w piątek.

0

Nasser Al-Khelaifi: Real Madryt i Barcelona z jeden strony krytykują Ligę Mistrzów z drugiej wciąż chcą w niej grać. Jeśli wola superlige. To niech odejdą z Ligi Mistrzów. Dla nas Superliga jest martwa.

Zobacz wszystkie

219

No to pany nadszedł ten dzień 4 maja jade zrobić tomografie komputerowa głowy, która ma sprawdzić czy mam nowotwór. Potwierdzić to, lub wykluczyć. Dzis otrzymałem telefon 4 maja 18:00 chociaż raz pomyślcie o tej "mendzie z Madrytu" ciepło, trzymajcie kciuki :)

195

24 maja 11:30 znowu mam badania dotyczące nowotworu. Ech myślałem, że wszystko jest w porządku, a tu jednak trzeba ponownie zrobić badania. Bo w poprzednich wyszło coś ''niepokojącego'' z lewej strony skroniowej. Trzymajcie kciuki La Ramblowicze. Trzymajcie się ciepło!

146

Po 818 dniach i 76 kolejkach wychodze z nory xD

Miłej niedzieli :)

136

Hajto w cafe futbol myślał, że Stambuł jest stolicą Turcji, a jak go uświadomili w studio, że to Ankara jest stolicą Turcji to się wypiera, że chodziło mu o stolicę piłki... Co za hipokryta i nieuk zarazem.

135

@MarioVeB!
Na pewno nie starsze, niż Twoje przytyki do kazdego komentarza na tej stronie :)