O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona , Borrusia Dortmund
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 3505
  • Liczba komentarzy 1097
  • Polecenia 3323

Komentarze

Tuc

0

Leo odbierze Złotą piłkę zaraz po tym jak Bartomeu dostanie złotą fakturę za przekręty stuleci.

Tuc

4

A tu nagle na gali gasną wszystkie światła i w ciemnościach słychać tylko głośne 'SIIIIIIIIII'. Złota piłka znika i muszą przełożyć ceremonię.

Tuc

6

Nie wiem jak u was, ale do mnie od rana przychodzą alerty RCB, że w całej Polsce po godzinie 19 może być stężenie odgłosów pękających i piekących tyłków. Nie wiem z czym to jest związane, ale ciekawe zjawisko się szykuje.

Tuc

12

Potencjał chyba na złote łóżko szpitalne.

Tuc

0

@mkord a tego to zupełnie nie wiem. W moim przypadku miałem potwierdzone kilkoma testami, oraz oczywiście pojawiły się objawy i nawet już po nie czuję się najlepiej.

Zobacz wszystkie
Tuc

88

Oczywiście wszystko pozamykane do 9.04, ponieważ dzień później wypada rocznica pewnego wydarzenia i tam wirus nie będzie atakował.

Tuc

86

ALE AKCJA MADRYTU! A nie przepraszam znowu wrzuta.

Tuc

81

Już mnie chyba nic nie zdziwi. Starsza pani w biedronce zablokowała cała kolejkę kłócąc się z ekspedientka. Rozumiem powód np, że coś jest po terminie, lub jakaś nie policzona promocja, ale żeby nie wziąć bułek bo są za PŁASKIE?! Jak bułka może być za płaska..

Tuc

64

Komentatorzy: Z takim Realem nie da się grac, atak pozycyjny, kontrataki, wykończy Cie Isco, Modric, Ronaldo, poezja, majstersztyk.

Real 1-1 Valencia..

Tuc

62

Ja już tak czekam na Sobotę. U mnie to prawie jak rytuał spotykamy się u wujka, zawsze te same 4 osoby. Rozgrzewka przed meczem, standard FIFA + %. Koszulki, bluzy FCB, emocje jakich mało, strzelona bramka to piąteczki odrazu. Nie ważne czy to mecz z Girona czy Realem, (chociaż wiadomo, że El Classico to dodatkowe emocje). Poprostu kocham te momenty.