0

@Comfortable_ Bo za duży jest dla nich tam merytoryki, a za mało emocji.

5

Newonce.sport ma najlepsze i najbardziej merytoryczne artykuły sportowe w Polsce. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym.

1

@Vebrol W sumie w ostatnich latach Barcelona osiągnęła podobny poziom memiczności, więc myślę, że możemy wszyscy tutaj tego spokojnie doświadczyć :)

3

@PatrychoO Ten na górze po lewej to Koeman, obaj w kamere się oczywiście gapią. Wszystko się zgadza :/

2

@Encore Ja tym bardziej patrząc na komentarze naszych rodaków i nasze pseudomedia

0

@barcelonaLM Gorszy niż Piątek w repce

@Chaoss Nie byłbym zdziwiony.

24

Szczepionki, polityka, Xavi, przegrana Barcelony...
Tymczasem TVP Sport:
https://zapodaj.net/0ef24bfceceae.png.html

1

Epic Games wypuściło dzisiaj Matrix Awakens, czyli demo technologiczne prezentujące możliwości Unreal Engine 5 na konsolach PS5/Xbox.A tak wygląda Keanu w tej wersji:

0

@Azi No zajebisty...

17

"Włoskie media informują o sytuacji, do której doszło w Bielli. 57-latek - aby zdobyć tzw. przepustkę covidową - zgłosił się na szczepienie przeciwko koronawirusowi z fejkowym ramieniem, takim z silikonu.

Oszustwo zauważyła jednak pielęgniarka, która miała zaszczepić mężczyznę, od razu dostrzegła, że jego ramię nie jest prawdziwe.

Lokalne media szybko ustaliły, że mężczyzną, który chciał oszukać system, jest znany w regionie dentysta-antyszczepionkowiec Gudio Russo. Było o nim głośno, gdy na drzwiach swojego gabinetu wywiesił kartkę informującą, że okazanie przepustki covidowej jest "dobrowolne", co było sprzeczne z obowiązującymi w kraju przepisami. Ponieważ sam konsekwentnie odmawiał szczepienia, został zawieszony przez Izbę Lekarską."

:v

1

Zaś zatrzęsło.


3

@tomek8756 Na co Franciszek:
"Niech Pan dzwoni do Daniela Obajtka"

0

@sebo939 Bayern to na środę. Jutro Live wleci.

0

@tristan87 Dla przyjaciół Maciek.

2

Powoli trzeba się przygotowywać do spotkania z Bayernem. Zatem na pierwszy ogień idzie spotkanie z Romą w Rzymie: https://www.youtube.com/watch?v=2sLS-khRshU

3

@Messibestplayerintheworld No to Bayern dostanie 4, w sumie fajnie

1

@ranger3120 piwniczaków*

0

@Kamyk37 A mieszkasz tam?

1

@Kgorecki2500 Dla mnie również. @TheNekro94 również celnie mówi o minusach, aczkolwiek to "urok" życia w mieście podczas takiej pogody. W innych miejscach nawet i 0 stopni ma swój urok. W każdym razie wciąż zdecydowanie zima > lato. Nienawidzę upałów, nienawidzę miliona owadów, które wlatują tylko po to by powk****ć, wszystko jest jakieś takie głośniejsze, ekstrawertyczne co mnie często po prostu męczy. No i ofc nieprzewidywalność pogody, bo czasem jest bardzo ciężko przewidzieć burze.

8

Norylsk, czyli jedno z najzimniejszych, najbardziej zanieczyszczonych, najbardziej przygnębiających, ale i bardzo intrygujących miejsc na Ziemi.

Standardem są tam temperatury rzędu -30 stopni, a zanotowano tam temperatury rzędu nawet -55 stopni Celsjusza. Ogromne zanieczyszczenie jest natomiast spowodowane emitowaniem dwutlenku siarki, które wydobywa się z fabryki wytopu metali ciężkich. Stety/niestety fabryka daje pracę wielu ludziom mieszkających w Norylsku co również przyczynia się do ilości ludności, która również jest ciekawa - mimo wielu niesamowitych niedogodności, w Norylsku żyje 180k osób.

Ciekawostką jest również to, że przez 44 doby miasto ogarnia całkowita ciemność przez noc polarną, która trwa od 30-go listopada, do 12-go stycznia.


1

@ranger3120 Nie do końca, Barcelona bardzo niebezpiecznie spuściła wtedy z tonu i gdyby nie świetne interwencje Ter Stegena i szczęście, to mogłoby być różnie. Generalnie to już od tamtego meczu zaczęły być pierwsze symptomy oddawania inicjatywy, pragmatyzmu i nieco nonszalanckiego podejścia do niektórych meczów.

1

@masq Tak, ale nie wiadomo kiedy dokładnie wyjdzie etc.

3

#CiekawostkiCyberpunk

W jednym z questów w grze Cyberpunk 2077, udajemy siędo starego kina samochodowego, by obejrzeć film. Otwarcie placówki sprawi, że stanie się ona ogólnodostępna, a z tym faktem związany jest mały detal. Gdy odwiedzimy kino następnym razem, to zobaczymy dwoje gangusów obijających auto pechowca, który postanowił tu przyjechać.

via grynieznane.pl

9

@YeastMoss Ale pięknie i co najważniejsze merytorycznie zaorałeś. Szanuję.

1

@Colon Generalnie polecam profil napromieniowani.pl na mordoksiążce, mają świetny content jeśli kogoś interesuje Czarnobyl i kwestia energii atomowej.

1

Eee, nie, ten lessi sie kopie teraz po czole w p$g wiec za co on dostal to nwm, nic innego nie ma znaczenia

1

@FC1899Barca A Ronaldo kiedyś został? Lewandowski został raz, w 2020, bo w tym roku był również wyrównany z Messim. Różnica w "błaganiu" jest kolosalna w tych 3 środowiskach.

1

Po weekendzie widzę, że w środę czeka nas kopanie się po czole, indolencja strzelecka i klasyczne wylewy w obronie. Na szczęście Barcelona pewnie też nie zagra jakoś wybitnie.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

9

@FC1899Barca Swoją drogą to jest bardzo ciekawe, że środowisko Lewandowskiego i Ronaldo praktycznie na kolanach błaga o tą nagrodę, podczas gdy środowisko Messiego zazwyczaj bardzo rzadko udziela się w mediach i nie ma aż takiego parcia, nawet w 2018, gdzie Messi miał kapitalne indywidualne statystyki.

I żeby nie było: FF idiotyzm popełniło z nieprzyznaniem ZP za 2020, ale i tak jest to dość zabawne i nieco żenujące.

Media