8

No i fajnie, lubię Celtę. Więcej takich drużyn w La Liga, niż chamskich Espanyolów czy defensywnych Getafe. Liczę natomiast, że Getafe w przyszłym sezonie nie zawiedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Potężnie przeraża ten Roberto z opaską kapitańską... na szczęście prawdopodobnie rzadko będziemy widzieć taki widok - z pewnością nie będzie pierwszym wyborem Xaviego, a podejrzewam, że na PO ktoś jeszcze przyjdzie. Najczęściej będzie to Ter Stegen i to jest bardzo pozytywna informacja.

Ale i tak widok S. Roberto z opaską kapitańską jest po prostu przerażający.

4

Ok, to Xavi ma jeszcze 10 minut by uratować swoją sytuację przed rozwścieczoną La Bambą, powinni zagrać jakby to był finał

5

Gdyby Xavi miał honor to by po meczu podał się do dymisji i jeszcze powiedział, że Real bardziej zasłużył. Ale, że nie ma honoru i jest ogrodnikiem, który dorabia jako wuefista, to niestety będziemy się męczyć kolejny sezon, który może się zakończy znowu mistrzostwem i jakimś innym pucharem. Eh, ciężary...

1

@damiano996 Ja p***e... Weź zadzwoń, Ty i wielu innych, bo aż potężne zażenowanie człowieka dopada gdy czyta się takie komentarze:
https://voltamed.pl/psychiatra-online/

2

@Sewren122 -> po meczu zachęcam niektórych do przejrzenia komentarzy tego użytkownika podczas ostatniego meczu sezonu, gdzie mistrza mamy zapewnionego od paru kolejek, gramy w przetrzebionym składzie, a rywal walczy o utrzymanie. Enjoy.

10

Uuu, no i La Bamba zwalnia Xaviego, jak to można tak, co za wstyd, zamknąć klub

3

Komentarz usunięty

21

Mistrz zapewniony od paru kolejek, przetrzebiony skład, Celta walcząca o utrzymanie, ostatni mecz sezonu, a tutaj grube rozkminy, że to zwiastun następnego sezonu, że Xavi znowu wszystko źle, że tego sprzedać, tamtego sprzedać, innego może kupić.

La Bamba jest niepodrabialna. Aż wstyd, naprawdę. Niech niektórzy najlepiej wrócą do wielbienia Konfederacji, bo to ostatnio na tej stronie wychodzi najlepiej.

5

@Rastafarnianin Ehh, niestety za mało osób by ktoś rzucił w okno petardą, lub szczał w przejściu podziemnym z flagą, nie to co na Marszu Niepodległości :(

0

@tomek8756 Niesamowita manipulacja prawicy :)
W ogóle ta flaga wygląda mega nierealistycznie pod względem światła. Chyba ten sam grafik co robi w uj nieczytelne posty Konfederacji na social media ¯\_(ツ)_/¯

4

@Lucerfi Pewnie klasycznie: fanatycy Konfederacji się spłakali, parę osób zaczęło marsz bronić, ale zostali zakrzyczani przez co w wypowiedziach było dużo emocji. Nihil novi sub sole.

5

Świetny teledysk. Wszystko to co jest widoczne na teledysku zostało stworzone realnie i nie jest dziełem komputera, czy AI :)

https://www.youtube.com/watch?v=Q3oItpVa9fs

@8stoichkov8 @kuz @Rastafarnianin

1

@KlonaZepan Nawet jeśli są bardzo wysokie, to z czegoś to wynika - m.in. z tego, że ich historia na przełomie wieków była bardzo trudna co niestety doprowadziło do trudniejszego startu w życie niż ludzie innego koloru skóry. Nie ma to absolutnie związku z tym, że jak ktoś jest czarnoskóry, to jest gorszy, mniej inteligentny etc. A to próbował wmówić swoimi idiotycznymi wpisami pseudoużytkownik @mindbender84 co było wielce rasistowskie i spotkało się również z notorycznym usuwaniem przez moderację.

Zresztą, białe osoby mają ogrom za uszami. Nie mówię już o rzeczach wielkich, ale "typowy Sebix" też nie wziął się znikąd. I typowy Sebix o inteligencji kuchenki mikrofalowej ma więcej wspólnego z prawicowym podejściem niż z lewicowym ¯\_(ツ)_/¯

5

Komentarz usunięty

6

@Salchent wilk bóbr k***a łoś

3

@daniel32778 Dlaczego nudne? Gry Rockstara zawsze są robione z 10 lat. Dzięki temu zawsze dostajemy coś ponad growy standard i fajnie jest z mojej perspektywy o tym pisać, myśleć i dyskutować.

0

@JoeBlack Ale to moja autentyczna reakcja na Twój absurdalnie głupi komentarz. Dwie litery "h" oraz "a" powtórzone kilkadziesiąt razy są i tak bardziej merytoryczne i mają więcej sensu i rozsądku od tego czegoś co powyżej. Niesamowite jak Wy macie spaczone postrzeganie rzeczywistości. Nawet już nie współczuję, tylko śmieję się prosto w twarz.

7

Zbliżamy się :)


0

Komentarz usunięty

0

@pt9 Dodatek podobno będzie się dziać w środku gry, więc może coś zmienić, ale nie musi. Trzeba czekać na więcej informacji.

6

@gumaz Wszystko zbyt abstrakcyjne by wybrać

11

Redzi powoli wjeżdżają z marketingiem swojego dodatku do Cybera. Właśnie zapowiedzieli serię wydarzeń na całym świecie by zaprezentować dodatek wraz z pewnie innymi atrakcjami.

Fajnie jakby im się ten dodatek po prostu udał. Zasługują na to mimo wszystko, bo Cyber to bardzo dobra gra mimo technologicznych potknięć i w paru miejscach braku dopracowania. Teraz mają teoretycznie łatwiej - dodatek nie wyjdzie na PS4.


2

@JimMorrisonFCB I cyk zgłoszone i do ignorowanych

0

@IronSanHybrid Oj ale za obrażanie Julii to zaraz stary @Luciano99 go dojedzie tak, że jeden nie wyjdzie ze szpitala, a drugi z pierdla

2

@JimMorrisonFCB jeszcze jak!

14

No to tak pod ten piąteczek, by wychillować - najpiękniejsza i najbardziej zaawansowana technologicznie gra świata ;)


5

@IronSanHybrid Myślę, że jeśli Messi nie wróci do Barcelony, to również będzie to wina Tuska i tej wstrętnej opozycji.

0

@rafi509 No kretyński komentarz świadczący o totalnym braku zrozumienia tego co napisałem... ehh. Wypiję za Ciebie dzisiaj byś się trochę ogarnął, pzdr ;)

1

@michal26 Tutaj już wchodzimy w filozofię. Skrajnie dobry człowiek - kto to taki? Jest w ogóle taki człowiek? Czy "skrajnie dobry człowiek" oznacza również w pewien sposób naiwność, ponieważ nawet jak ludzie na niego plują, to on i tak im odpłaca dobrem? Tylko czy to wtedy jest mądre i rozsądne? A jeśli zaprzestanie tak robić, to czy nadal będzie "skrajnie dobrym człowiekiem"?

Ogólnie dość ciekawa rozkmina. Ale już tak upraszczając, to IMO nie ma skrajnie dobrego człowieka. Bo skrajny dobry człowiek ociera się moim zdaniem już o naiwność :)

Ale szanuję, że mimo innych poglądów rozumiem o co mi chodzi. Napijmy się!

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?