O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Samuel Eto'o, Leo Messi, Thierry Henry, Marco Reus, Robert Lewandowski, Kylian Mbappe, Braut Erling Haaland
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 922
  • Liczba komentarzy 1974
  • Polecenia 2832

Komentarze

1

@FcPortoFan1999 No tak, całe dwa gole więcej straciła Pogoń od Lecha w tym sezonie. Przepaść. Nie do odrobienia.

1

@FcPortoFan1999 Lech też jakoś specjalnie bramek strzelać nie lubi szczególnie za Rumaka.

0

@Sysia11 A jakby nie dodał zdjęcia z Messim to byś już go nie lubiła?

5

@barcelonaLM Mimo wszystko będę kibicował Bayerowi Leverkusen w LE ale to byłaby niezła historia gdyby to Serie A jako pierwsza miała 6 drużyn w LM.

Mimo wszystko co mówi regulamin w takiej sytuacji? Ile najwięcej drużyn może mieć jedna liga w LM?

Bo mimo wszystko w teorii nawet 7 ekip mogłoby zagrać w LM - TOP 4 z ligi, piątą drużyna ze współczynnika, zwycięzca LE i zwycięzca LM gdyby np. zakończyli sezon gdzieś niżej w tabeli nie awansując z ligi ale właśnie, czy aby nie ma jakiegoś punktu w regulaminie, że max z jednej ligi w LM może zagrać mniej drużyn?

Przyznam, że po tych zmianach jeszcze nie wiem do końca co i jak więc wolę zapytać i się upewnić co byłoby w takiej sytuacji - może mało realnej ale jednak możliwej tym bardziej, że 6 ekip z Serie A w przyszłym sezonie wcale nie jest niemożliwe.

0

@kanver_ Oczywiście, Harry Kane może w przyszłym sezonie grać jeszcze lepiej ale ja wątpię, że kiedyś zrobi taki sezon jak Robert Lewandowski wygrywając LM, ligę i krajowy puchar jednocześnie zostając królem strzelców każdych z tych rozgrywek.
Polak to zrobił, a Anglik mimo, że to jest jego pierwszy sezon w Niemczech więc w teorii kolejne mogą być lepsze to jednak w tym sezonie jedynie co może zdobyć to korony króla strzelców Bundesligi i Ligi Mistrzów - nie jest to mało bo dla napastnika korony króla strzelców to bardzo duże trofeum indywidualne i należy im się uznanie to jednak bez trofeów z drużyną nie mają aż takiej wartości bo te bramki nie przełożyły się na nic innego jak właśnie nagrody indywidualne. Trzeba też dodać, że brak trofeów drużynowych to też nie tylko wina Kane bo jednak sam Kane strzela bardzo dużo ale to już nie problem Lewandowskiego.

I tak wiem, Bayern dalej w grze o LM więc teoretycznie może ją wygrać ale myślę, że nie wygra i będę kibicował tej opcji - nie dlatego, że nie chcę LM dla Anglika ale dlatego, że chcę LM dla Barcelony.
---
Koniec końców uważam, że Kane rekordu Lewego nie pobije i wciąż jest dla mnie mimo iż świetnym napastnikiem (tyle lat w Anglii na wysokim poziomie grając dla Tottenhamu - chyba 3 korony króla strzelców PL) to jednak od Polaka słabszy.

Zobacz wszystkie

41

@Kgorecki2500 Mi też nie ale skoro jest przestępcą to poszedł do więzienia, a że mu się to nie podoba i sobie głoduje bo myśli, że ktoś za to go wypuści to niech sobie głoduje.
Inaczej każdy przestępcą będzie głodował i wszystkich wypuszczą.

34

@Bobo25 Ja jestem z nimi ale rozumiem, że wszyscy ludzie zaczynają się powoli wkurzać ale z drugiej strony - jak inaczej mają protestować? U siebie na polu? Przecież nikt tego nie zauważy. Blokada największych miast i dróg to najlepsze rozwiązanie - niestety dla nas bo będzie bardzo ciężko gdziekolwiek się przedostać ale co możemy zrobić? Olanie rolników i bycie przeciwko nie tylko będzie złe dla nich ale również i dla nas wszystkich. Ja jestem jednak jeszcze za tym by najbardziej blokowali Warszawę, niech jadą po sejm, pałac prezydenta, kancelarie premiera czy nawet pod siedzibę PiS-u (pamiętajmy, że to oni zgodzili się na zielony ład) ale tam to pewnie już policja czeka by bić ludzi stojących z polską flagą.

30

@Kessie Trzeci. Drugi to @Rewolucja123

28

Szymon Hołownia złomuje premiera. Brawo panie Szymonie.

24

Kylian Mbappe jest rocznikowo 9 lat starszy od Lamine Yamala, a według komentatorów to jest nie wiele. Aha.

Media

Sonda

Czy Barca powinna dać komuś numer 10 w następnym sezonie?