O sobie

  • Zainteresowania Sport
  • Ulubiony zawodnik Samuel Eto'o, Leo Messi, Thierry Henry, Marco Reus, Robert Lewandowski, Kylian Mbappe, Braut Erling Haaland
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 1013
  • Liczba komentarzy 4306
  • Polecenia 5593

Komentarze

0

@Sysia11 Akurat Wiśle to kibicuję więc zły przykład. Poza tym kluby, a reprezentacje to jednak różnica ale mimo wszystko pamiętam ostatnie zwycięstwo Wisły z Barceloną 1-0 i cieszyłem się jak nie wiem co.

Poza tym jeszcze raz mówię - możesz kibicować Argentynie. Mi to nie przeszkadza generalnie tylko śmieszy mnie to usprawiedliwienie na siłę. Tylko to, nic więcej.
Już lepiej jakbyś powiedziała, nie interesuje mnie reprezentacja Polski i wolę kibicować Argentynie, dla mnie dziwne ale luz, każdy może kibicować komu chce.

0

@Sysia11 Polką? Chyba tylko z nazwy. I nie uważam tak tylko dlatego, że kibicujesz Argentynie. Masz do tego prawo ale co to za gadanie, że jak kibicować Polsce skoro nic nie gra? Ja jestem Polakiem, lubię wiele innych klubów czy reprezentacji ale zawsze reprezentacja Polski jest dla mnie na 1 miejscu bez względu na to czy coś grają czy nie.

1

@Sysia11 Co z tego, że ich klub znajduje się w Hiszpanii.
Ty kibicujesz Barcelonie, a wiem, że w meczu Hiszpania vs Argentyna i tak kibicowałabyś Argentynie.

I tak wiem, że napisałaś o Hiszpanach mieszkających w Madrycie, a Ty mieszkasz w Buenos Aires ale mimo wszystko kibic(ka) Barcelony nie byłaby za Hiszpanią.

1

@TheNekro94 Też mi się tak wydaje bo właśnie Superpuchary Europy jednak przegrywali ale jak mówisz, cały czas robi to duże wrażenie.

0

@FcPortoFan1999 Tak się mówi. Poza tym często oglądanie Ekstraklasy na trzeźwo nie jest wskazane.

Zobacz wszystkie

42

Bardzo dobrze! Złota Piłka 2020 należy się Robertowi Lewandowskiemu jak psu buda. Niech ją dostanie i zakończy się ta historia happy endem, a hejterzy niech wyją.

41

@Kgorecki2500 Mi też nie ale skoro jest przestępcą to poszedł do więzienia, a że mu się to nie podoba i sobie głoduje bo myśli, że ktoś za to go wypuści to niech sobie głoduje.
Inaczej każdy przestępcą będzie głodował i wszystkich wypuszczą.

34

@Bobo25 Ja jestem z nimi ale rozumiem, że wszyscy ludzie zaczynają się powoli wkurzać ale z drugiej strony - jak inaczej mają protestować? U siebie na polu? Przecież nikt tego nie zauważy. Blokada największych miast i dróg to najlepsze rozwiązanie - niestety dla nas bo będzie bardzo ciężko gdziekolwiek się przedostać ale co możemy zrobić? Olanie rolników i bycie przeciwko nie tylko będzie złe dla nich ale również i dla nas wszystkich. Ja jestem jednak jeszcze za tym by najbardziej blokowali Warszawę, niech jadą po sejm, pałac prezydenta, kancelarie premiera czy nawet pod siedzibę PiS-u (pamiętajmy, że to oni zgodzili się na zielony ład) ale tam to pewnie już policja czeka by bić ludzi stojących z polską flagą.

31

@macio_944 Patrząc na to wszystko po czasie to szczerze? Tu jest Polska i to Polska powinna się najbardziej liczyć, a nie żydzi czy Ukraina.

30

Bernardo Silva karnego popsuł koncertowo z Realem i głównie przez niego odpadli, a teraz wielki mi bohater. Z Realem trzeba było strzelać, a nie z Chelsea.

Media

Sonda

Kto wygra finał EURO?