O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Juve
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1004
  • Liczba komentarzy 3821
  • Polecenia 22501

Komentarze

9

@FC1899Barca Girls: Do you have any emotion? Have you ever cried?
Boys:

1

@Encore Luis Suarez

26

Nie wiem czy się zgodzicie, ale jeśli mówi się, że w tym roku okradli Roberta ze złotej piłki, to Suareza po sezonie 15/16 po prostu ordynarnie i bezczelnie opluli, według mnie zasłużył wtedy na balona, chociaż na to miejsce w trójce, ale wiadomo jaki stosunek do niego mają te organizacje.

1

@AlvaroHanso Myślę, że na ten moment nie ma takiego zawodnika w klubie

11

@Kengo Świetny fachowiec, wielu tutaj podpadł, ale ja bym go chętnie przyjął.

Zobacz wszystkie

168

Mój stary to fanatyk tiki-taki, pół mieszkania zaj..ne plakatami MVP najgorsze. Średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżącą na ziemi płytę "Guardiola System" czy kawałki murawy podlewanej przez Xaviego i trzeba wyciągać w szpitalu bo ma ostre zadziory na końcu i wbija się w nogi. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu kawałki trawy w nodze.

Druga połowa mieszkania zaj..na Mundo Deportivo, Sportem, L'Esportiu xD itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w Barcelonie, żeby skompletować wszystkie piłkarskie tygodniki. Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na La Rambli i kręci gównoburze z innymi użytkownikami o to że Valverde powinien odejść i kiedyś to liczył się styl, a nie wynik. Potrafi drzeć mordę do monitora albo wypi...ć klawiaturę za okno. Kiedyś ojciec mnie wku..ł to założyłem tam konto i go trolowałem pisząc w jego postach jakieś losowe głupoty typu Andre Gomes jeszcze odpali. Matka nie nadążała z gotowaniem bigosu na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę Guardiola, za naje..ie 10k postów."

[...]

Ojciec ma kolegę mirka, z którym ogląda mecze. Kiedyś towarzyszem podczas El Clasico był był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w kamizelce BOMBER. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. Naj..i się i oczywiście cały czas gadali o Barcelonie i taktyce. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszy jest Martino czy Valverde

Weź mnie nie wk...aj Zbychu widziałes ty kiedyś jak Fabregas śmigał na 9?

Ku...a Tadek, Valverde prawie 100 pkt w lidze wykręcił, twój Martino to mu może naskoczyć!

Co ty mi o punktach pie...sz jak Valverde z Romą odpadł, 4-3-3 to jest król formacji jak lew jest król dżungli!

No i aż się zaczeli naku...ć zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio dostał bana na fcbarca.com i usunęli mu konto. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec

"i bardzo ku..a dobrze"

Tak go za tego Valverde znienawidził.

155

Nic nie zrozumiałem, ale kozacko powiedział

138

Denis Suarez: Ten rok będzie należał do mnie

111

Wychowanek strzelający bramkę i całujący herb, aż się robi ciepło na serduszku.

110

Ustanowił rekord, którego nawet Leo nie przebije. Narazka przegrywy.