O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2256
  • Liczba komentarzy 7583
  • Polecenia 16775

Komentarze

0

@sokot Takie filmiki są specjalnie na potrzeby twoich emocji co by cie odpowiednio ukierunkować ... jak widać działają. Wiesz co się stało ? Lewactwo z UE nakazało Polsce zamknięcie farm bo biznes nam szedł zbyt dobrze. Postarali się to opakować tak abyś ty temu przyklasnął. Co z tego że w całej Europie poszanowanie zwierząt czy to dla futerek czy to dla żarcia jest w powijakach (Nie tylko w Polsce). PIS tutaj akurat mógł się wykazać i poswięcić kilkuset przedsiębiorców bo to niedużo (I to jest właśnie sk ..... stwo) aby podlizać się UE bo w innych gałęziach ma z nimi kose (z UE) i to jest czysta polityka. Nie kupuj wszystkiego jak leci bo zawsze jest 2 dno ... przynajmniej w Polityce. A twoje słowa że sąto sadyści ... litości kolego jesteś zindoktrynowany do potęgi.

2

@TheNekro94 oni pewnie mysla ze bez schabowego lancuch pokarmowy miedzy gatunkami sie przerwie....

5

@LuisSalvano bestialstwo.... sadysci. Oj kolego, wyobraznia widze lata wysoko pod sufitem. Na pewno jeszcze te biedne zwierzeta gwalcili... zwyrodnialcy ;)

0

@Pawlusek Tak bo słaba forma ulubieńca jest wynikiem słabej formy Busiego XD. Dobrze że już Rakiety nie ma bo i jemy by sie dostało;)

1

@masq Cały poprzedni sezon grał połowe tego co grał w ajaxie - Ja wiem że młody i w ogóle nowy Cruyff ale troche chłodnej oceny by się LR przydało.

Zobacz wszystkie

128

Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.

125

Czytam te komentarze i mnie krew zalewa. Też mnie irytuje to że nie jesteśmy już tak mocnym zespołem jak kiedyś ale do jasne cholery oddajcie im szacunek za to ze walczyli do końca i wygrali ten mecz (O TO TAK NAPRAWDE W TYM CHODZI). Albo kibicujecie temu klubowi albo swoim mrzonkom generowanym przez ere Guardioli. Jedyne czego nie moge wybaczyć to zaangażowania a dziś ono było i to BARDZO BYŁO.

121

100-tka jest w Sławku a nie odwrotnie ;)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)

92

Nie no przesadzacie z takimi tytułami. Koleś się nie sprawdził u nas ale to bardzo dobry piłkarz - tytuł trochę obraźliwy.