O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2186
  • Liczba komentarzy 7318
  • Polecenia 16180

Komentarze

0

@Balboa bedzie dłużej robił na emeryture ;)

0

@MarioVeB! Głowa Państwa powinna mieć jaja by mówić co myśli - tyle w temacie. ... chociaż jeśli chodzi o Dude to trafiło się akurat rykoszetem bo on akurat jaj za bardzo nie ma.

0

@norbi77 a to akurat jest spoko XD

0

@MarioVeB! wolność człowieka jest podstawą człowieczeństwa -to jest w każdej konstytucji wolnego kraju. Nadstaw tyłek dla ogułu i swojej chorej ideologii - niech cie szczepią ale siedź cicho jesli chodzio mój tyłek bo to nie twoja sprawa kolego. Wole nieszczepioną ręke dudy niż twój sarkazm że to jest nienormalne.

0

@tbas Już sama odpowiedz tygodnika nie jest w pewnym sensie policzkiem do poglądów więc sobie sam odpowiedz jeśli masz umysł.

Zobacz wszystkie

128

Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.

125

Czytam te komentarze i mnie krew zalewa. Też mnie irytuje to że nie jesteśmy już tak mocnym zespołem jak kiedyś ale do jasne cholery oddajcie im szacunek za to ze walczyli do końca i wygrali ten mecz (O TO TAK NAPRAWDE W TYM CHODZI). Albo kibicujecie temu klubowi albo swoim mrzonkom generowanym przez ere Guardioli. Jedyne czego nie moge wybaczyć to zaangażowania a dziś ono było i to BARDZO BYŁO.

121

100-tka jest w Sławku a nie odwrotnie ;)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)

92

Nie no przesadzacie z takimi tytułami. Koleś się nie sprawdził u nas ale to bardzo dobry piłkarz - tytuł trochę obraźliwy.