O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od około 2000 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3127
  • Liczba komentarzy 12692
  • Polecenia 28859

Komentarze

3

@Emhyr tu fajna kompilacja.

https://www.youtube.com/watch?v=9fkU9dd0JGA

najlepszy moment 1:30 XD

1

@Emhyr inna sprawa że wejscie Alby też genialne prawi wymusił to na nim :)

1

@MesQueUnClub96 Gdy wzmacnialiśmy się Kounde i Christensenem a real szedł po Rudigera (mając Alabe + to co ostatnio pokazywał u nich Militao) myślałem że ich obrona będzie mocniejsza - jak miło ze to była tylko ułuda XD

11

Kessi posłał wczoraj Albie piłeczke jak Iniesta w swoim prime :)

Zobacz wszystkie

128

Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.

127

@Comentateiro ty to chyba za mało w gorących ostatnio siedzisz co? Jest legalne przejscie graniczne - odpowiedz sobie na pytanie dlaczego idą lasem (narażając WŁASNE dzieci) gdy mogą te papiery w cywilizowanych warunkach składać. Jak już rozliczasz z moralności to zacznij od rodziców tych dzieciaków którzy mają swoje dzieci w 4rech literach.

125

Czytam te komentarze i mnie krew zalewa. Też mnie irytuje to że nie jesteśmy już tak mocnym zespołem jak kiedyś ale do jasne cholery oddajcie im szacunek za to ze walczyli do końca i wygrali ten mecz (O TO TAK NAPRAWDE W TYM CHODZI). Albo kibicujecie temu klubowi albo swoim mrzonkom generowanym przez ere Guardioli. Jedyne czego nie moge wybaczyć to zaangażowania a dziś ono było i to BARDZO BYŁO.

121

100-tka jest w Sławku a nie odwrotnie ;)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)