O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od około 2000 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 2900
  • Liczba komentarzy 11728
  • Polecenia 26934

Komentarze

0

@jordus100 "dlaczego zależy ci na tym, żeby ludzie ponosili konsekwencje swoich czynów?" ha ha to kończy chyba dyskusję a jak byś miał jakieś obiekcje to podjade i ci może wymorduje rodzine czy tam zgwałcę córke i wtedy wrócimy do pytania XD. Oczywiście bez nadinterpretacji to jest hiperbola.

0

@Coutinho007 to fakt bezprzeczny alr lubiłem jego prowadzenie piłki i te beszczelne próby dryblingu. Troche podobne uczucia co z Abde

0

@jordus100 to nie zmuszanie ludzi do rodzenia tylko do odpowiedzialności za swoje czyny + moralna odpoiwiedzialność za nienarodzone dzieci. z tym hitlerem to dyskusja typu "szklanka do połowy pełna czy pusta" oczywiscie że nie wiemy - DLATEGO nie możemy decydować.

"zmuszanie ludzi do rodzenia prowadzi do nieszczęśliwych rodzin z niechcianymi dziećmi, kiepskie środowisko do rozwoju."

to jest totalna głupota bo skrobią się rodzinki zazwyczaj bogate które stać na takie zabiegi a co za tym idzie na wychowanie - jednak pytanie pozostaje czy stać je na miłość skoro tak łatwo podejmują takie chore decyzję.

0

0

@Comentateiro "Zarodek jako obywatel? Szanowny kolego, nasza dyskusja chyba nie ma wielkiego sensu. Czy trzymasz plemniki w słoiku i wyrabiasz im dowody osobiste?"

Strasznie płytki z ciebie człowiek. Naprawde przykro się czyta to co na tym forum wypisujesz.

Ten zarodek miałby szanse być człowiekiem - założyć rodzine spłodzić dzieci, mieć wnuki - wpłynąć miłoscią i emocjami na swoich rodziców na dziasków na świat. Mógłby być wspaniałym człowiekime któy zmieni bieg historii. TO jest ogrom nowego życia, ogrom doświadczenia które nieodpowiedzialna matka z ojcem (dzięki możliwościom) przemysli w 5 minut i uzna że "nie no nie będę się bujać teraz z piluchami - teraz to kariera porzecież" no ale .... mamy takich mądrali którzy psim swędem się już tu dostali wydaje im się że wolność skrobania jest ważniejsza od odpowiedzialnosci moralnej. To ty jesteś zamordystą bo cały czas prujesz sięże to ma być swobodny dostęp do takich praktyk. Ja ci natomiast mówie że powinien być naprawede rygorystyczny i taki własnie pochwalam. Wyjątki - gwałt, zogrożenie życia matki, mocne wskazania na ciężki choroby płodu. Na szczęście ludzie zaczynają dojrzewać i rozumieją że nie chodzi tylko o wygodę swoich 4 liter. Bardzo mnie cieszy że w stanach też wprowadzają takie prawa. Ludzie którzy znoszą konstytucyjne prawo do aborcji są (bez urazy) trochębardziej w temacie i wiedzą co robią.

Zobacz wszystkie

128

Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.

127

@Comentateiro ty to chyba za mało w gorących ostatnio siedzisz co? Jest legalne przejscie graniczne - odpowiedz sobie na pytanie dlaczego idą lasem (narażając WŁASNE dzieci) gdy mogą te papiery w cywilizowanych warunkach składać. Jak już rozliczasz z moralności to zacznij od rodziców tych dzieciaków którzy mają swoje dzieci w 4rech literach.

125

Czytam te komentarze i mnie krew zalewa. Też mnie irytuje to że nie jesteśmy już tak mocnym zespołem jak kiedyś ale do jasne cholery oddajcie im szacunek za to ze walczyli do końca i wygrali ten mecz (O TO TAK NAPRAWDE W TYM CHODZI). Albo kibicujecie temu klubowi albo swoim mrzonkom generowanym przez ere Guardioli. Jedyne czego nie moge wybaczyć to zaangażowania a dziś ono było i to BARDZO BYŁO.

121

100-tka jest w Sławku a nie odwrotnie ;)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)