O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2564
  • Liczba komentarzy 9071
  • Polecenia 20080

Komentarze

0

noż kurde wiedźmin normalnie.

0

@against_modern_football "Po prostu trzeba zakończyć tę farsę z tym liczeniem i straszeniem ' koelga jest podatny .. niestety ;)

0

@Comentateiro no widzisz kolego ja cie bardziej szanuje bo próbowałem rozmawiać ... pomimo że w moich oczach twoja edukacja kończy się na telewizji ale rozumiem wyparcie. Pogadamy w przyszłosic o naszym klubie na pewno ;) pozdrawiam.

0

@Comentateiro "No masz tę wolność, nikt Cię nie zmusza do szczepień" czyżby ? a to co wprowadziła Francja ?

"Jednak nikt Cię nie zmusza." - dalej to samo co wyżej ....

"Fala pandemii oznacza ograniczenia, a szczepienie jest przepustką do ominięcia tych ograniczeń" ja w to nie wierzę i popodejrzewam ze 90 % społeczeństa też nie - ludzie szczepią sie tylko dla wygody by bez problemowo wyjechać na wakacje widać to w dyskusjach dosdnie.
Jednym słowem głupota nie zwalnia z odpowiedzialności za siebie i bliskich a jednak robi swoje.

"Naturalnym stanem dla pandemii są ograniczenia" - nie dyskutuje z tą bzdurą - uważam że grypa większe żniwo zbierałą ale nie było jak tego chwycić by zarobić.

"a Ty zachowujesz się jakby od 1,5 nic się na świcie nie zmieniło." - chodzi ci pewnie od 1,5 roku - ano zmieniło sięwidzedo dokładnie ..... niestety.

"Ja z możliwości skorzystałem a ponieważ mam szacunek dla ludzi nauki, było to dla mnie proste" - według mnie jesteśpo prostu człowiekiem oszukanym z tą "nauką" dlatego o ciebie walcze i z tobą rozmawiam.

"Twoja reakcja i większości tutaj jest histeryczna" - ja bardzo rzadko sięjednak udzielam.


"Tym bardziej, że rasiści i homofobii tej wolności inny odmawiają, ale na swoim punkcie są strasznie przewrażliwieni" - nie rozumiem troszke tego stwierdzenia więc sięnie odniosę.

0

@against_modern_football Dokładnie tak jest ... prawdopodobnie w ciągu nastęnych kilku dekat ta cywilizacja upadnie - nie wiem jak to będzie wyglądać ale fajne to nie będzie. Według mnie za długo nie było takiego hitlerka który by pokazał ludziom co jest ważne (i tyu nie mylić z jakimś faszyzmem - chodzi mi o młość do człowieka i zrozumienie innego punktu widzenia to co ten idiota w ludziach wyzwolił). jak by to nie odbierać po 2 wojnie światowej ludzie wiedzieli że maja się zjednoczyć i odbudować siwat. Teraz im palma odbija . Jestęsmy chybionym gatunkiem. Jak zbyt długo jest zastuj to dooopa boli.

Zobacz wszystkie

128

Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.

125

Czytam te komentarze i mnie krew zalewa. Też mnie irytuje to że nie jesteśmy już tak mocnym zespołem jak kiedyś ale do jasne cholery oddajcie im szacunek za to ze walczyli do końca i wygrali ten mecz (O TO TAK NAPRAWDE W TYM CHODZI). Albo kibicujecie temu klubowi albo swoim mrzonkom generowanym przez ere Guardioli. Jedyne czego nie moge wybaczyć to zaangażowania a dziś ono było i to BARDZO BYŁO.

121

100-tka jest w Sławku a nie odwrotnie ;)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)

92

Nie no przesadzacie z takimi tytułami. Koleś się nie sprawdził u nas ale to bardzo dobry piłkarz - tytuł trochę obraźliwy.

Media