O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od około 2000 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3003
  • Liczba komentarzy 12224
  • Polecenia 27843

Komentarze

0

dobry artykuł na główną na Piatkowy wieczór ;P

0

@ziomal62 Teżbym chcaił abyśmy teraz nieźle odbili od ostatnich "dioświadczeń" ale Fati moim zdaniem słabszy jeszcze od Raphy. Tylko Raphinia musi grać tam gdzie jego miejsce, bo w środku w pomocy to nie bardzo jednak ;)

0

skompilkowana _ prosta jak drut. Chopak nie udwignął (do tej pory) ciężaru tego gdzie jest. .... zresztą może to nie to u Guardioli tez za bardzo nie grał. Myślę że u takich graczy problem twki w głowie.

0

I to że obserwują Lewego jak się prowadzi i jak cięzko pracuje, ile ma lat! + mają śwadomość ile osiągnął w piłce to jest jeszcze jeden kolosalny plus dla Barcelony. Mamy teraz sporo młodych którzy potrzebują dobrego wzorca w tym aspekcie bo myślę że dawno takiego po prostu w Barcelonie nie było (wzorca).

2

Messi powinien wrócić na odsłonięcie mu pomnika i ... tyle.

Zobacz wszystkie

128

Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.

127

@Comentateiro ty to chyba za mało w gorących ostatnio siedzisz co? Jest legalne przejscie graniczne - odpowiedz sobie na pytanie dlaczego idą lasem (narażając WŁASNE dzieci) gdy mogą te papiery w cywilizowanych warunkach składać. Jak już rozliczasz z moralności to zacznij od rodziców tych dzieciaków którzy mają swoje dzieci w 4rech literach.

125

Czytam te komentarze i mnie krew zalewa. Też mnie irytuje to że nie jesteśmy już tak mocnym zespołem jak kiedyś ale do jasne cholery oddajcie im szacunek za to ze walczyli do końca i wygrali ten mecz (O TO TAK NAPRAWDE W TYM CHODZI). Albo kibicujecie temu klubowi albo swoim mrzonkom generowanym przez ere Guardioli. Jedyne czego nie moge wybaczyć to zaangażowania a dziś ono było i to BARDZO BYŁO.

121

100-tka jest w Sławku a nie odwrotnie ;)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)