O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od około 2000 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3353
  • Liczba komentarzy 13785
  • Polecenia 31646

Komentarze

0

@barcelonaLM jak na razie to właśnie chyba przestają frajerzyc ;)

27

Niby tak ale opisywana sytuacja z góry odbiera Felixowi prawo głosu gdzie chce grać. Jak się uprze na Barcę to Atletico się zesra ale żadnej licytacji nie będzie. A na razie wszystko wskazuje na to ze jest zakochany w naszym klubie i sporo może dla niego poswiecic

0

@Antajbandaj Kulesza myślał że wszyscy die nabiorą ;)

1

Oby Lewy skupił się na bramkach nie klepał ... bzdur proszę ;) Snajperem jest wybitnym ale z tym klepaniem to mu tylko ostatnie dogrywki wychodzą i też nie zawsze.

Zobacz wszystkie

128

Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.

127

@Comentateiro ty to chyba za mało w gorących ostatnio siedzisz co? Jest legalne przejscie graniczne - odpowiedz sobie na pytanie dlaczego idą lasem (narażając WŁASNE dzieci) gdy mogą te papiery w cywilizowanych warunkach składać. Jak już rozliczasz z moralności to zacznij od rodziców tych dzieciaków którzy mają swoje dzieci w 4rech literach.

125

Czytam te komentarze i mnie krew zalewa. Też mnie irytuje to że nie jesteśmy już tak mocnym zespołem jak kiedyś ale do jasne cholery oddajcie im szacunek za to ze walczyli do końca i wygrali ten mecz (O TO TAK NAPRAWDE W TYM CHODZI). Albo kibicujecie temu klubowi albo swoim mrzonkom generowanym przez ere Guardioli. Jedyne czego nie moge wybaczyć to zaangażowania a dziś ono było i to BARDZO BYŁO.

121

100-tka jest w Sławku a nie odwrotnie ;)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?