O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od około 2000 roku

Statystyki

  • Dni w serwisie 3658
  • Liczba komentarzy 14924
  • Polecenia 34275

Komentarze

1

@Kamilos84 nie zdziwiłbym się ...

2

@kamyk_23 Nie za "prawde" Ci usuneli komentarz (pomijając fakt że z prawdą to ty się dawno nie widziałeś). dziwne że bana za obrażanie ludzi Ci nie dali. Chyba tylko dlatego żebyś się za bardzo nie spłakał że to moderator i "wszystko może" ... a powinien!

1

@norbi77 chorwaty to dobre chłopaki wariaty są.

0

@VamosB pytanie czy jest cheamia jak w repce hiszpani ? bo olmo z ymalem i williamsem - to ewidentnie chodziło. Poza tym może zaczną szanować zdrowie wymienieni przez ciebie (poza Gundo) bo ewidentnie im to nie wychodzi

0

Sporo hejtów na Olmo jest ale jakby udało się go ściągną + Nico to byłby super ruch. Chłopaki są fajnie zgrani z Yamalem w kadrze i widać że to ładnie chodzi. Wiadomo potrzebny dpm ale Olmo jest spoko transfer moim zdaniam. Reszta jak zobaczy że grzeje ławe to wcześniej czy później sama zacznie się prosić o transfery. (chodzi mi oczywiściue o bardziej ambitne przypadki niż Oriol)

Zobacz wszystkie

128

Wychodzi przyzwolenie Lahoza na agresywną gre Modrica. Latał za nim jak jakiś poparzony - będąc spóźnionym non stop kopał go po nogach.

127

@Comentateiro ty to chyba za mało w gorących ostatnio siedzisz co? Jest legalne przejscie graniczne - odpowiedz sobie na pytanie dlaczego idą lasem (narażając WŁASNE dzieci) gdy mogą te papiery w cywilizowanych warunkach składać. Jak już rozliczasz z moralności to zacznij od rodziców tych dzieciaków którzy mają swoje dzieci w 4rech literach.

125

Czytam te komentarze i mnie krew zalewa. Też mnie irytuje to że nie jesteśmy już tak mocnym zespołem jak kiedyś ale do jasne cholery oddajcie im szacunek za to ze walczyli do końca i wygrali ten mecz (O TO TAK NAPRAWDE W TYM CHODZI). Albo kibicujecie temu klubowi albo swoim mrzonkom generowanym przez ere Guardioli. Jedyne czego nie moge wybaczyć to zaangażowania a dziś ono było i to BARDZO BYŁO.

121

100-tka jest w Sławku a nie odwrotnie ;)

120

Droga po la-ramblo. Przyjaciele od ciekawych rozmów, właśnie urodziło mi się 3 dziecko - syn. Liczę na talent pokroju Messiego XD, przynajmniej oby nam wszystkim w tym sezonie tryplet przyniósł. Pozdrawiam serdecznie :)

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?