1

Szkoda ze pod chałupe Bartomeu sięnie przejdą.

0

@FvZ89 Umtiti

1

@SuperPatsonFCB to jest co by było gdyby - nie dostawał piłek jak były okazje! Ja przynajmniej to widziałem i frustrowało to strasznie.

0

@parpe przynajmniej prubował bo większość w tym włąśnie Garcia nawaliła w zbroje

7

Jedziecie po tym Roberto strasznie. Według mnie zrobiliście sobie z niego kozła ofiarnego. Ja wczoraj widziałem ze 3-4 akcje w samej pierwszej połowie jak urywał się obrońcom na swoim skrzydle ale Eric Garcia (za każdym razem chyba on był przy piłce) nie miał jaj by mu zagrać długą piłkę mimo ze Sergi machał mu łapami jak opętany. Akurat Roberto potrafi napędzać akcje ale MUSI MIEĆ Z KIM a ofensywy wczoraj brakowało najbardziej. Jak dla mnie cichy anty bohater meczu to Garcia. Cichy bo nikt o nim nie mówi. Nie dość że bał się ryzykowąc przerzuty to po jego rykoszecie mecz się przełamał mentalnie i siadła w głowie porażka - mówił o tym Pedri. Można powiedzieć pech (Erica przy rykoszecie) - ale nie - ostatni obrońca ma obowiązek mieć jaja i nie odwracać się dupą do takich strzałów. tyle ;)

2

@FCB24 Bo Roberto to kurde akurat problem teraz NAJWIĘKSZY.

2

@Mihcim Akurat to był moment gdzie u nas jeszcze był Messi i Griezmann więc nie byliśmy aż atakim chłopcem do bicia w tamtym mmomencie ;)

0

@Mihcim A mój wpis coś jakby sugeruje że mogę mieć ?

0

@Encore Żiru to ubogi Zlatan jest właśnie ;) Luuk się do tego zestawienia nie mieści. Coś czuje że będzie gościu maskotką LR przez następny sezon

0

"przeznaczenie" co oni tam jeszcze podepną pod chciwość XD

0

@Encore Luuk to uboga wersja Braithwaita chyba

35

Skoro taki Pique decyduje się leczyć poza klubem to raczej Koemann ma swoje argumenty

4

I bardzo dobrze ... do tego doszło by kibice zwalniali piłkarza. Cyrk.

0

@trolownik Naprawde można grać non stop asami jak Lenlglet Pique Alba Busi Roberto Luuk Aguero Braithwait Couthinio Umtiti Nie ma problemu przecież ;) A trener bez jaj bojący siępodjąć ryzyko własnie tak robi i mieliśmy z tym do czynienia przez ostatnie dekady

0

@Joshi No i właśnie tego się obawiam - jeśli tak to przynajmniej niech nowy trener ma jakiś wymóg na piśmie że MUSI wprowadzać młodzież. BO bądź co bądź Koman może i nie najwyższej półki ale zaczął przebudowe zespołu jak należy. No niestety zawsze zaczynamu od zera po prostu.

0

W tym sezonie nic nie ugramy ale dajmy Komanowi ten rok na ogrywanie młodzierzy - za rok nabiorą trochę piórek to się zmieni trenera i zakupi wzmocnienia. Oczywiście nowy trener nie może zaprzepaścić młodzierzy a wzmocnienia zapewne będą nie najwyższej półki, ale wtedy to zawodnicy trypu Fati Pedri Mingueza czy Gavi już powinni być motorem napędowym tej Barcelony

0

@kibic1899 dokładnie - niech ogra młodzież w tym sezonie później wzmocnienia nowy trener (który oczywiście nie zaprzepaści młodych - to musi być wymóg) i zacznie to wyglądać.

0

Pique w nocy zwolnił Komana można zamykać ;)

4

@Deviler Bo trudno to nazwać filozofią

5

"Moja filozofia gry opiera się na zdobywaniu bramek." toż se podpioł filozofie pod oczywistość ;)

1

Na plus dzisiaj tylko Arauyo i Balde reszta lipa straszna ... no może Gavi.

0

I pomyśleć że jedna osoba tak sprowadziła Barce na dno. Jedna osoba!

0

W sumie i tak nisko dostajemy jak na razie

5

@FC1899Barca zdjęcie mocno niekorzystne

0

pierwszy raz chyba od kilkunastu lat obawiam się meczu w LM że Bayern nas zmasakruje :(

0

@Coutinho007 Pique, Ter Stegen, Busquets wiem wiem stara gwardia ale oni nie grają na alibi zazwyczaj. DO tego jeszcze młody Pedri

1

@PatrykBarca no właśnie o to ;)

54

Krótko z nim tam Joan.

2

Gdybyś uczciwie chciał zatrzymać Messiego a LL a nie kombinował wykorzystaniem Barcelony przy okazji to może by i został ale w sumie ok że mówisz w końcu prawdę ... pytanie czy to aby nie jest w jakimś twoim chorym scenariuszu trzymania się stołka prezesa.

Media