O sobie

  • Zainteresowania Kino, głównie western i starsze filmy. Profil na filmweb.pl: https://www.filmweb.pl/user/krzychu1526
  • Ulubiony zawodnik Dybala, Chiesa, Leclerc, Verstappen, mój ojciec w B-klasie lat 70.,
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 991
  • Liczba komentarzy 10275
  • Polecenia 31703

Komentarze

3

Fajnie, że Crunchipsy wróciły na półki ;)

2

#15 Italia Amore
W codziennej dawce włoskiej muzyki czas na trochę rapu. Capo Plaza to włoski gracz sceny hiphopowej pochodzący z pięknego Salerno. Tutaj w tracku "Giovane Fuoriclasse", który nagrał w wieku 19 lat. Warto sobie odpalić, bo jest sporo nawiązań do piłki i profetyczny wers o podnoszeniu pucharu na Wembley :)
https://youtu.be/4eTlrAUNxuY

1

1

Hahaha niby zdrowy xD co typ ostatnio zalicza gleby, ale nie mówię, że mi się to nie podoba.

1

@Bykunn wszystko co wymieniłeś było jest i będzie w USA. Bezrobocie? 1928, lata 70, 2008. Bieda? Cały pas rdzy, slumsy w wielkich miastach. Szurstwo? Przecież to kraj oparty na mitach, często teoriach spiskowych. Rozwarstwiene? Mówimy o kraju, który do lat 60-70 miał problem z podziałami rasowymi. Brutalność? Czarnych wieszano za uśmiech do białej kobiety. Fanatyczna religijność? Oni od XIX wieku mają problem z sektami, bo każdy może sobie założyć kościół.

Zobacz wszystkie

100

XD Agnelli co bombe puścił. Ale w sumie ma rację. Milan, Juve, Inter mają razem 72 mistrzostwa.

99

Grzechu co posłał na deski tera xD

97

Memik na dobranoc

95

Faceci popełniają samobóje częściej niż kobiety? Niemożliwe. Szkoda, że facetom ciężej mówić o uczuciach i nawet jeśli poruszysz takie tematy, to jesteś uważany za dziwaka albo mięczaka. Dziś mam uro i życzenia złożyli mi najbliżsi, wiem chociaż, że szczere. 8 wpisów na fb. Tymczasem koleżanka ze szkoły, która miała uro wczoraj ponad 40 komentarzy. Dlatego powtarzam, faceci, trzymajta się razem, jesteście zajebisci, nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej.

88

Łysy bajerant