O sobie

  • Zainteresowania Kino, głównie western i starsze filmy. Profil na filmweb.pl: https://www.filmweb.pl/user/krzychu1526
  • Ulubiony zawodnik Dybala, Chiesa, CM PUNK, Verstappen, Messi, mój ojciec w B-klasie lat 70.
  • Ulubione zespoły Ich Troje i Nocny Kochanek
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1329
  • Liczba komentarzy 15304
  • Polecenia 47189

Komentarze

0

@MichuZ44 Każdy kiedyś przyknurzył

1

@Kidd Czasy westernu już nie wrócą, ale dobrze, że ten gatunek jeszcze żyje. Po "Bez przebaczenia" wydawało się, że jest to już kino skończone, ale raz na jakiś czas powstanie coś ciekawego, ktoś zrobi udany remake, jak "Prawdziwe męstwo" czy "3:10 do Gumy" albo pobawi się konwencją jak w "Słów West". Kevin chyba czuje, że to jest dzieło jego życia.

3

Niewiele sławnych osób urodziło się tego wyjątkowego dnia, czyli 29 lutego. Tego reżysera, który przyszedł na świat w 1896 roku zna chyba każdy szanujący się kinoman. Twórca oryginalnej historii "Narodzin gwiazdy", która ponownie do kin trafiała aż trzy razy, ostatnio w miłosnej opowieści Bradleya Coopera z Lady Gagą. Poza tym stworzył unikalne ujęcie z filmu "Skrzydła" wyprzedzając możliwości montażu o kilka dobrych lat. Wyreżyserował także "Zdarzenie z Ox-Bow" - jeden z bardziej unikalnych westernów, również wyprzedzający swoje czasy czy film "Pole bitwy" traktujący o II Wojnie światowej. Wybitny reżyser, scenarzysta, troszkę zapomniany przez czas, a wniósł do kina naprawdę wiele.

2

3

@Klimach fan Jest i najgłupszy argument w całej tej dyskusji - rolnicy to leserzy, a mają miliony, a ja nie mam chlip chlup.

Zobacz wszystkie

100

XD Agnelli co bombe puścił. Ale w sumie ma rację. Milan, Juve, Inter mają razem 72 mistrzostwa.

99

Grzechu co posłał na deski tera xD

97

Memik na dobranoc

95

Faceci popełniają samobóje częściej niż kobiety? Niemożliwe. Szkoda, że facetom ciężej mówić o uczuciach i nawet jeśli poruszysz takie tematy, to jesteś uważany za dziwaka albo mięczaka. Dziś mam uro i życzenia złożyli mi najbliżsi, wiem chociaż, że szczere. 8 wpisów na fb. Tymczasem koleżanka ze szkoły, która miała uro wczoraj ponad 40 komentarzy. Dlatego powtarzam, faceci, trzymajta się razem, jesteście zajebisci, nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej.

88

Łysy bajerant

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?