O sobie

  • Zainteresowania Ekremalne zjawiska pogodowe, Kino, głównie western i starsze filmy. Profil na filmweb.pl: https://www.filmweb.pl/user/krzychu1526
  • Ulubiony zawodnik Dybala, Chiesa, CM PUNK, Verstappen, Messi, mój ojciec w B-klasie lat 70.
  • Ulubione zespoły Ich Troje i Nocny Kochanek
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1439
  • Liczba komentarzy 16400
  • Polecenia 50557

Komentarze

2

Na szczęście ma Ksysia Stanoskiego, który zawsze go wspiera (poza wczorajszym wieczorem).

0

@maroon Kamieniowaniu? To niech lepiej układa zdania i myśli co mówi. Jest dorosły. Jego kariera jako piłkarza nie powala, więc niech innym tego nie wypomina, bo naraża się na śmieszność.

0

@Arcybiskup Ja z ojcem

0

@maroon A Ty musisz iść na siłę pod prąd, bo się udusisz. Teksty "grałeś kiedyś w piłkę?" to te mocne argumenty według ciebie? I co ma do gadania? Bo jest kumplem Krzysia i może sobie cisnąć, po innych zaproszonych? Wyszła słoma z butów i tyle. Nie pierwszy raz zresztą, bo smród się zanim ciągnie od kilkunastu lat. Zastanawiam sie, jak musiały wyglądać jego rozmowy z pilkarzami. A Ty broń dalej skompromitowanego "pinglarza", który nie trzyma ciśnienia i uderza ad personam. Czuwaj.

3

Jestem ciekaw, kiedy w końcu Polska wstanie z kolan i wprowadzi penalizację kłamstw historycznych... Ale pewnie nigdy.

Zobacz wszystkie

100

XD Agnelli co bombe puścił. Ale w sumie ma rację. Milan, Juve, Inter mają razem 72 mistrzostwa.

99

Grzechu co posłał na deski tera xD

97

Memik na dobranoc

95

Faceci popełniają samobóje częściej niż kobiety? Niemożliwe. Szkoda, że facetom ciężej mówić o uczuciach i nawet jeśli poruszysz takie tematy, to jesteś uważany za dziwaka albo mięczaka. Dziś mam uro i życzenia złożyli mi najbliżsi, wiem chociaż, że szczere. 8 wpisów na fb. Tymczasem koleżanka ze szkoły, która miała uro wczoraj ponad 40 komentarzy. Dlatego powtarzam, faceci, trzymajta się razem, jesteście zajebisci, nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej.

88

Łysy bajerant

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?