O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, filmy, polityka
  • Ulubiony zawodnik RONALDO Luís Nazário de Lima, ******* *******
  • Ulubione zespoły Oto mój COMING OUT! Identyfikuję się jako TRANSVAXXITE/trans-zaszczepiony. Jeśli nie akceptujesz mojego wyboru uważam Cię za SZOWINISTĘ. Zapewne twoje uprzedzenia, niezawiniona IGNORANCJA wynikają z tradycyjnego wychowania i braku stosownej edukacji. Winne jest społeczeństwo operujące prymitywnymi normami i odwracające wzrok od realnego problemu. Jakim jest OSTRACYZM wobec trans-zaszczepionych! W dzisiejszym świecie nadal funkcjonują przestarzałe stereotypy, z którymi członkowie mojej społeczności muszą walczyć. Każde sformułowanie typu „FOLIARZ” niebywale rani każdego z nas. Są to RANY, które nigdy się nie zagoją! RANY NA CAŁE ŻYCIE! Chociaż mamy już XXI w. nadal jesteśmy grupą spotykającą się z przejawmi NIETOLERANCJI, ale każdego dnia, drobnymi kroczkami, dokonujemy progresu. Marzy mi się świat, w którym koleżanek i kolegów nie wyklucza się i nie wytyka palcami! XD
  • Barcelonie kibicuję od jesieni średniowiecza

Statystyki

  • Dni w serwisie 963
  • Liczba komentarzy 3420
  • Polecenia 6366

Komentarze

0

@AbelKabel Chcąc nie chcąc ma wiele wspólnego z wiarą. To nie jest wigilia czyiś urodzin, rocznicy jakieś bitwy, daty wstąpienia do jakieś struktury międzynarodowej, tylko wigilia, tj. przeddzień, BOŻEGO NARODZENIA. Przeddzień jednego z najważniejszych świąt chrześcijańskich. Katolicyzm, o ile wiesz, to również chrześcijaństwo. W Polsce spośród chrześcijan najwięcej jest katolików. Więc propozycja wolnego dnia w wigilię Bożego Narodzenia ich dotyczy najbardziej.
Wigilia dla niewierzącego? Dzień w towarzystwie rodziny i wspólna kolacja. Zwykł dzień powszedni.

Idiotyczne jest to, że przy mniejszej liczbie godzin, Lewica oczekuje utrzymania zarobków.

1

@RosjaninBut Rezygnacja z tego projektu imo to zdecydowane działanie na korzyść finansów. Tyle, że nie polskich... "Für Deutschland"

0

@ferdas_rawa Mam rozumieć, żę jedna osoba winna, więc reszta narodu niewinna? I kto tu generalizuje! :)

3

@draxidox
1. 24-ego powinni pracować wyłącznie NIEWIERZĄCY. Z miejsca fala cudownych nawróceń... ;)
2. TAK. Niech się co poniektórzy w końcu nauczą wygospodarować trochę czasu na zakupy w tygodniu. Ja osobiście nie robię zakupów nawet w te handlowe.
3. Może jest coś takiego jak w piłce nożnej? "Efektywny czas pracy". Jesteś w pracy, to pracujesz, a nie plotkujesz czy zaglądasz do telefonu.

Trzeci postulat idiotyczny. Nic nowego. Można się tego było spodziewać po LEWICY. Pozostałe jednak zaskakują. Lewica szuka wyborców wśród katolików? xD Lewica ma bliżej do PiS niż Konfederacja...

0

@ferdas_rawa Sorry, że tak późno. Nie logowałem się. Może ktoś im przetłumaczył naszą dyskusję na LR i dlatego ją wykluczyli... ;) Teraz na poważnie, trafna decyzja związku. Oby rozeszła się echem!

Zobacz wszystkie

86

Listkiewicz o Sterlingu: "Teraz pojedzie sobie do Egiptu ponurkować" XD

80

Borek o kibicach Anglii: "Takiego bydła to ja nie widziałem nigdy" XD

Borek:"Biją jakiegoś Włocha, a Policja nie reaguje", a taki Sol Campbell straszył, że z Polski będą wracać w trumnach...

73

Vinicius imo jest bardziej kompletny od Mbappe. Francuz z chwilą gdy straci przyspieszenie, to jest koniec jego gry. Natomiast Jr pozostaną jeszcze symulki i prowokowanie.

54

@parpe No tak, a środowiska LGBTQ+ są wyjątkowo wyrozumiałe, chociażby paradując z NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM w kształcie żeńskiego organu płciowego...
https://zapodaj.net/536b39203766e.jpg.html

52

Zmarła Elżbieta II, no i co z tego?

„Niech Jej ziemia lekką będzie”. Gdziekolwiek teraz trafi albo- to dla ateistów –i nie oby ją oceniono sprawiedliwie. Tyle! Niby czemu więcej? Zmarła osoba w podeszłym wieku. Naturalna kolej rzeczy. Kto ma umierać? Młodzi ludzie? Wielka tragedia… Tragedią dla mnie byłoby gdyby zmarł książę William, a jego babcia by go przeżyła. Porządek jest właściwy.

Świat w żałobie, bo zmarła królowa angielska. Nie zmarła wybitna osoba, która dzięki swojemu talentowi, ciężkiej pracy doszła do czegoś od „zera”. Nie zmarła osoba, która dokonała czegoś wybitnego. Nie zmarła osoba, o której by powiedzieli „mało, kto by tak postąpił”, w pozytywnym sensie. Elżbieta II zawdzięczała swoją pozycję, tylko temu, w jakiej rodzinie się urodziła. Nie mogło być lepiej. Rodzina królewska nie musi płacić podatków od dochodu. Sama Elżbieta nie płaciła podatków do 1993 roku. Nie przeszkadzało to by Brytyjczycy opłacali ich utrzymanie. W zeszłym roku te koszty wyniosły 102,4 mln £! Smutno Wam by było gdyby jutro- nikomu nie życzę -zmarł Konstanty Radziwiłł albo Anna Czartoryska? Wątpię. Dodajcie do tego, że musielibyście wypłacać im pensje z racji ich urodzenia. Łezka zakręciłaby się w oku, bo ŚP Pani Czartoryska nie kupiła sobie już nowej torebki?

Można zrozumieć smutek śmiercią Elżbiety II u Brytyjczyków czy nawet mieszkańców byłych kolonii brytyjskich. Zbyt długo musieli się kłaniać wyspiarzom. Pozostałość w głowach po kolonializmie. Ale smutek u Polaków…? xD Wszędzie pełno tych kondolencji na polskich stronach. Odnoszę wrażenie, że gdyby zmarła czołowa postać pewnej polskiej partii politycznej, nie napiszę której, poszłoby to w przeciwną stronę! Strzelałyby korki od szampanów! (Nie)pozdrawiam La Ramblowego ”Jimmy’ego Hendrixa”.

Pewnie przez jakiś czas będą dyskutować o Elżbiecie II. Może „skonsumujecie” jakiś dokument o Lizzie, ale takiego zdjęcia raczej nie uraczycie. Rok 1933. Co się wtedy wydarzyło? :)
https://zapodaj.net/12adfa87dcce8.jpg.html

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?