O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 1558
  • Liczba komentarzy 12669
  • Polecenia 26381

Komentarze

pt9

0

@takisobiektos No w ataku mizeria okrutna. Wyglądali jak Noteć Inowrocław 20 lat temu. Nie wiem co Śląsk robi w play off ale nie wypada takiej drużynie grać w ten sposób.

pt9

4

@macio_944 Guardiola za młodu to był niezły cwaniaczek + wpadka z dopingiem a teraz taki poukładany mędrzec. Może jest nadzieja dla @MesQueUnClub96

pt9

0

Trefl Sopot ponownie demoluje WKS Śląsk i prowadzi 2:0 w koszykarskim finale play off. Przyjemnie jest utrzeć nosa zarozumiałym kibicom.

pt9

6

@Cukson Chyba nietrzeźwi maja takie zachcianki. Woleć gościa który i tak za rok czy dwa zakończy karierę niż największą gwiazdę w Europejskiej piłce obecnie

pt9

0

@MesQueUnClub_87 Z długim rękawem ale mam na zmianę drugą zazwyczaj. Wesela w upale to jest coś koszmarnego i cieszę się że etap fali wesel mam za sobą. A gdzie podstawowe pytanie ile wypada dać?

Zobacz wszystkie
pt9

104

To były mecze gdzie człowiek siadał do finału LM i bez stresu oglądał wiedząc że wygrają.

pt9

100

@draxidox Byłbym załamany gdyby się okazało że mieć nie mogę. Dzieci nadają nowy sens życia. W dodatku nie wyobrażam sobie starości gdy nie mam rodziny, dzieci z którymi nie mogę porozmawiać. Fajnie że lubisz pieski ale trzeba mieć nierówno pod sufitem aby porównywać relacje dzieci vs psy.

Dzieci są wymagające, sraja, krzyczą, płaczą ale każdy przez to przechodził.

pt9

97

Vinicius ładuje bramkę w okno zwycięska - w zasadzie to nic specjalnego i grał słabo.

Abde zrobi dwa fajne dryblingi - mega kot, papiery na gwiazdę, poprowadzi nas z Bayernem.

Typowa LR :d

pt9

84

@draxidox Też mnie śmieszy spuszczanie nad dziećmi na każdym kroku. Zajęć za dużo, pracy domowej za dużo, zeszyty za ciężkie, na WF za ciężko itp. Potem rośnie nam armia płaczków co widać już teraz jak się rekrutuje kogoś do pracy.

pt9

84

@VegetaPolska Jedna z najlepszych aplikacji jaka mogła powstać. Za śmieszne pieniądze mam dostęp do ogromu muzyki i wszystko w jednym miejscu z synchronizacja na urządzeniach.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?