O sobie

  • Zainteresowania Koszykówka, Piłka nożna , Rowery
  • Ulubiony zawodnik Patrick Kluivert, Ronaldinho, Deco
  • Ulubione zespoły Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 215
  • Liczba komentarzy 1057
  • Polecenia 2124

Komentarze

pt9

1

@Mns21 bardzo dobrze :) mocno trzymam kciuki aby wygrali wszystko i najlepiej utarli nosa w finale Lebronowi.

pt9

0

@lucca87 Dacia - blachy są tak cienkie że strach tym jeździć.
Fiat - jak jeździłem to było czuć biedę i plastik w środku
Renault - pochrzaniona elektronika, bardzo skomplikowane w obsłudze było dla mnie wszystko z czego połowa rzeczy nie działała. (Mowa o 10letnim aucie)

pt9

0

@clyde ja wolę mieć cyfrowe gry bez głośnego napędu i walających się płyt w domu. I tak zawsze płyty po jakimś czasie mi przestały działać ze względu na rysy.

pt9

3

Piękne zdjęcie z Messim i Komeanem. Mam nadzieję że na prawdę odzwierciedla stanowczość trenera który nie daje sobie wejść na głowę. W matchday Valverde wyglądał przy piłkarzach jak ich młodszy brat którego wszyscy lubią ale nie bardzo słuchają.

pt9

2

@macio_944 PES wygląda lepiej od Fify , dużo bardziej realistycznie. Sam dużo grywałem w PESY swego czasu jednak FIFA przyciąga na dłużej oraz lepiej mi się w nią gra online. Wszystko takie bardziej przejrzyste i klarowne jak dla mnie. Sama FIFA 20 sama w sobie była na prawdę niezła jednak serwery to było jakieś nieporozumienie.

Zobacz wszystkie
pt9

78

@Tomo1989 Gwarantuje również psucie wielu akcji zespołowych i granie w 80% wyłącznie z Messim. Statystyki to nie wszystko. Wolę zamiast tych jego 20 bramek mieć 15 rozłożonych na innych zawodników grając przy tym jak zespół z prawdziwego zdarzenia.

pt9

74

Wielkie oburzenie u mnie w pracy że nie chciałem plakatu Trzaskowskiego na płot bo dyrektor zbierał zamówienia dla pracowników . Strasznie słabe jest takie zachowanie w pracy i dopytywanie kto na kogo głosuje gdzie jest to moja prywatna sprawa. Ludzie na prawdę mają poprzepalane styki w mózgu od tej polityki

pt9

56

Tyle Bayern zapłacił za jedenastkę która wybiegla wczoraj.

Davies 10
Lewandowski 0
Muller 0
Kimkich 0
Goretzka 0
Neuer 30
Gnabry 8
Perisic 5
Thiago 25
Alaba 0
Boateng 14
========================
Suma: 92 mln

Coutinho koszt - 140 mln

pt9

35

Co to w ogóle za argument o ilości karnych w sezonie. Jeżeli karny jest słuszny to drużyna niech ma i 100tych karnych. Wiadomo że zdarzy się od czasu jakiś z kapelusza ale nie popadajmy w paranoję. Nam ciężko jest dyktować jedenastki skoro drużyna gra w Stojanova a piłkarzom nawet się nie chce wejść w drybling w polu karnym .

pt9

28