O sobie

  • Zainteresowania Twitter https://twitter.com/_BarcaInfo
  • Ulubiony zawodnik Andres Iniesta!
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Wisła Kraków
  • Barcelonie kibicuję od sezonu 2006/2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 2566
  • Liczba komentarzy 47589
  • Polecenia 1120352

Komentarze

4

@Matheu12 Inaki Peña nie jest pewnym bramkarzem. Widać, że broni dość nerwowo i w meczu o takim znaczeniu musi bronić Ter Stegen, który jest w kapitalnej formie. Trzeba spojrzeć na to inaczej niż przez pryzmat wprowadzenia piłkarza. Walczymy o tytuł i powinni grać najlepsi.

0

10

0

@Kapitan_SW Mnie śmieszy, że przeżywasz moje komentarze i poprzednie wygrane z taką samą narracją co roku. Zarzucasz komuś innemu, że to przeżywa, a Ty robisz to samo tylko inny sposób i w zasadzie jeszcze groszy.

Dobrze @LS napisał. Mnie tutaj praktycznie już nie ma a Ty wciąż przeżywasz moją osobę więc to z Tobą jest coś nie tak. Ból dupy ciągnie się za Tobą. Dosłownie. Nie chcę wiedzieć co by się działo gdyby wygrał w tym roku. Byś chyba litanię napisał.

7

@Hasszz I jak widać było to na tyle skuteczne, że udało się wygrywać co rok ;)

Zobacz wszystkie

1050

[KONKURS] Witam wszystkich, tak jak zapowiadałem, mam dla Was coś ciekawego. Skoro dzięki Wam mogłem dostać kilka gadżetów Barcelony, to postanowiłem podzielić się z Wami jednym z nich. Do wygrania jest piłka FC Barcelony! Co trzeba zrobić by mieć szansę na wygraną? Wystarczy polubić ten post, a spośród osób, które dali "zielonego" zostanie wybrana jedna osoba, do której wyślę nagrodę! Wynik: w poniedziałek o 22:00! Życzę powodzenia! https://iv.pl/image/img-20210109-210420.GtqGGMD

921

OFICJALNIE: Bartomeu i jego zarząd podali się dymisji!

852

- Dziennikarz do Kondogbi po meczu:''Co myślisz o braku najlepszego piłkarza na świecie dzisiaj?''

- Kondogbia:''Nie wiedziałem,że Leo Messi gra w Realu.'' [@cruyffboy] :DD

681

Kilka dni temu poinformowałem, że moja działalność informacyjna na stronie dobiega końca. Z tej okazji mam dla Was kolejny konkurs. Tym razem do wygrania będzie autobiografia Christo Stoiczkowa. Tak - tego pana co lubi sobie wbić szpilkę w Real Madryt! ;D Trzeba się dzielić z innymi więc kolejny "gadżet" leci do Was! Co należy zrobić by wziąć udział w konkursie i mieć możliwość wygrania? Trzeba "polubić" ten post czyli dać zielonego, a spośród osób, które dały "zielonego" zostanie wybrana jedna osoba (poprzez losowanie), do której wyślę nagrodę! Wyniki konkursu jutro o 17:00! Powodzenia! https://iv.pl/image/img-20210429-154137.GtuqgE4

593

OFICJALNIE: Ernesto Valverde nie jest już trenerem Barcelony!