Ale ładna akcja Atalanty

3

@Omi Nic nie straciłeś. Bardzo nudno.

22

Cóż za spektakl Barcelony Koemana. Holender taktycznie rozegrał to spotkanie celowo celując tylko w wynik 1:0 by nie odkrywać kart przed El Clasico. Koeman nie chce zdradzać zbytnio swoich taktycznych zaleceń przed tak ważnym meczem. Cóż. Brawo trenerze!

4

Zaraz to pierdol... i będzie remis. Z minuty na minutę śmierdzi tym, a jak Dynamo złapie kontakt to może się to złe skończyć..

Zobacz wszystkie

1044

[KONKURS] Witam wszystkich, tak jak zapowiadałem, mam dla Was coś ciekawego. Skoro dzięki Wam mogłem dostać kilka gadżetów Barcelony, to postanowiłem podzielić się z Wami jednym z nich. Do wygrania jest piłka FC Barcelony! Co trzeba zrobić by mieć szansę na wygraną? Wystarczy polubić ten post, a spośród osób, które dali "zielonego" zostanie wybrana jedna osoba, do której wyślę nagrodę! Wynik: w poniedziałek o 22:00! Życzę powodzenia! https://iv.pl/image/img-20210109-210420.GtqGGMD

913

OFICJALNIE: Bartomeu i jego zarząd podali się dymisji!

844

- Dziennikarz do Kondogbi po meczu:''Co myślisz o braku najlepszego piłkarza na świecie dzisiaj?''

- Kondogbia:''Nie wiedziałem,że Leo Messi gra w Realu.'' [@cruyffboy] :DD

681

Kilka dni temu poinformowałem, że moja działalność informacyjna na stronie dobiega końca. Z tej okazji mam dla Was kolejny konkurs. Tym razem do wygrania będzie autobiografia Christo Stoiczkowa. Tak - tego pana co lubi sobie wbić szpilkę w Real Madryt! ;D Trzeba się dzielić z innymi więc kolejny "gadżet" leci do Was! Co należy zrobić by wziąć udział w konkursie i mieć możliwość wygrania? Trzeba "polubić" ten post czyli dać zielonego, a spośród osób, które dały "zielonego" zostanie wybrana jedna osoba (poprzez losowanie), do której wyślę nagrodę! Wyniki konkursu jutro o 17:00! Powodzenia! https://iv.pl/image/img-20210429-154137.GtuqgE4