La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 747 Culés

591

OFICJALNIE: Ernesto Valverde nie jest już trenerem Barcelony!


21

@BarcaInfo Bijemy rekord herbów pod tym postem, toć to przełom! PANOWIE! BROWARY W GÓRĘ!

8

@BarcaInfo Jednak nie na darmo dostałeś te złote piłki hehe pierwszy :)

1

@BarcaInfo super wiadomość. Czekałem na nią z 1,5 roku.

0

@NaFazieHitman Bez niespodzianki :P

0

@BarcaInfo masz zagwarantowany rekord polubień, 100%

12

Jest to z pewnością zamknięcie pewnego rozdziału w FC Barcelonie, zarówno wzlotów jak i upadków. Na początku jego pracy podziwiałem to jak udało się odblokować Albę (pięknie wyglądała współpraca z Messim), poprawić grę defensywną (Umtiti wyrósł na kozaka, a później w jego buty wszedł Lenglet). Z biegiem czasu coraz mniej chciało mi się oglądać Blaugranę właśnie przez to zamknięcie się w środku i apatyczne podejście do ofensywy. Dwa mecze w LM tak naprawdę przypieczętowały jego los i nastawienie kibiców względem jego osoby.
Cieszę się, że jesteśmy świadkami czegoś nowego, powodzenia dla nowego trenera!
Niemniej jednak, dziękuję Ernesto za przygotowanie taktyczne, rewelacyjny kontakt z piłkarzami i zarządem, mam nadzieję, że doświadczenie zdobyte w Barcelonie pomoże Ci szybko znaleźć nowego pracodawcę gdzie pokażesz co potrafisz.
Mes que un Club.

0

@BarcaInfo Z pewnością w podsumowaniu na koniec roku ten komentarz będzie numer 1 pod względem poleceń :-)

« Powrót do wszystkich komentarzy