La Rambla

Najlepsze komentarze
Przeglądasz teraz najlepsze komentarze na Rambli z ostatnich 24 godzin.

La Rambla

Online: 641 Culés

Trzykrotny zakład bez ryzyka do 100, 200 i 300 zł - wygrana lub zwrot z opcją wypłaty i dodatkowo 30 zł freebet.

18+. Fortuna to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard może uzależniać.

64

Odwołując się do gorącego tematu Holland - jak wspomniałem niżej, jeździłem na granice i pełniłem służbę przy płocie, w momencie, gdy stawiali pierwsze słupy. Na granicy byłem 7x, a każdy wyjazd od 2-3 tygodni. Chodząc nocą wzdłuż płotu i patrolując rejony zachodziło się do żołnierzy w uformowanych lepiankach, goniło się lasami za uchodźcami i współpracowało z SG. Podejście naszej strony do „przybyszów” było co najmniej prawidłowe. Żadnych obelg, bez przemocy, pasywna obserwacja. Doszło do tego, ze zabroniono nam podawać wodę uchodźcom, bo strona Białoruska mogłaby kręcić propagandę odnośnie trucia czy wydawania „śmieci”. Sam byłem świadkiem, jak pod płot przyjechali dziennikarze telewizyjni z Białorusi, dzieciaki brali pod liczne ogniska, a te mając zaczerwienione oczy od dymu udzielały z rodzicami wywiadów. Nie wspomnę o zielonych laserach w nocy, gdzie z krzaków żołnierze Lukaszenki mierzyli w nas prowokacyjnie. Na wszystkie próby przejścia siła płotu/granicy przy mojej obecności ANI RAZU nie była to rodzina. Te pozostawały i czekały na azyl lub dalsze dyspozycje. Nielegalnych przejść w głównej mierze dokonywali rośli mężczyźni. Złapani wydawani byli SG. Z obrzydzeniem oglądam propagandę filizankowych salonowiczow typu Holland. Nie marzła, nie broniła, nie spędzała świat bez rodziny w imię ratowania jej pupy. Wstyd, ze sztuka w swej wolności kreacji zawiera w sobie miejsce dla takich rzeczy.

61

Patrzcie jak sie wszyscy 12 pilkarzy Realu ladnie ciesza , po koncowym gwizdku
-


53

Ja bym proponował nagrać film o polskiej reżyserce, która zmagając się z alkoholizmem, narkomanią i chorobami psychicznymi dostaje wsparcie finansowe od zagranicznych agentur w zamian na nagrywkę filmów szkalujących Polskę. Jeden z filmów reżyserki to film o sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Oczywiście nie mam tu na myśli Pani Holland. To zwykły film, wymyślona historia.

48

@MesQueUnClub96 A co jesteś też ekspertem od bolących stawów?

47

Ciekawa lista:p


@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @AFA90

43

Króciutko.


40

Gavi swój chłop. Oby mu reka nie uschła od tego, ze dotknął.


38

@DonMatteo901 Kulesza płakała jak to nagrywała. Żenada wybija ponad skalę.

37

@Emhyr Koledzy na wfie vs Dodi

37

Ale beka z ludzi co pisali żeby nie oceniać filmu Holland na podstawie trailera. Teraz wystarczyło mi zobaczyć dwie sceny, żeby stwierdzić że to jeszcze gorsze gówno niż myślałem. Obrzydliwa propaganda. Najlepsza jest scena gdzie strażnik graniczny rozbija termos żeby biedny spragniony „uchodźca” się zranił pijąc wodę. XD

37Nie no hit xD co to za propaganda xD

36

@Mazi W głównej roli Kurdej-Szatan.

34Ale złomowanie Kręcidło w tym twicie i komentarzach xD

33

@Kamiloza91 składam kondolencje.
Zaczyna się na koszulce Ronaldo a kończy się na homoseksualizmie

33

Onaguire haha

Załaduj kolejne wpisy

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?