La Rambla

Najlepsze komentarze
Przeglądasz teraz najlepsze komentarze na Rambli z ostatnich 24 godzin.

La Rambla

Online: 2303 Culés

77

Thiago Alcantara w tym i w zeszłym sezonie opuścił z powodu urazów zaledwie 8 meczów. Ostatnia kontuzja, która wykluczyła go z gry na dłużej niż miesiąc, miała miejsce 23 listopada 2017 roku. Nie będę ukrywał, że jestem ogromnym fanem jego gry. Jeżeli latem byłby do wyjęcia z Bayernu za mniej więcej 20 milionów euro (kończy mu się kontrakt w czerwcu 2021 roku, on sam podobno rozważa odejście i Bayern podobno ma nie mieć ni przeciwko) i dodatkowo założymy, że Rakitić i Vidal odejdą, a rola Busquetsa zostanie bardziej ograniczona, to Hiszpan mógłby być świetnym wzmocnieniem kadry Barcelony i tak naprawdę zagrałby na każdej pozycji w linii pomocy. A w ostatnich meczach był w znakomitej formie.

59

Przemówił Leo Messi:

„Ogłaszamy, że poza cięciami pensji o 70 procent, piłkarze pierwszego zespołu Barcelony przekażą też dodatkowe pieniądze, by pozostali pracownicy klubu mogli w obecnej kryzysowej sytuacji otrzymać 100% swoich wynagrodzeń”. [Krecidlo]

56


Kosmita. Dla mnie jedyny piłkarz w ostatnich latach, który przez dłuższy okres czasu zbliżył się do poziomu Messiego czy Ronaldo.

55

Dystans to podstawa :D

54

O proszę, Riqui Puig ponownie polubił mojego Tweeta (już w sumie trzeci raz). :D

Niby nic takiego, a jednak jakąś małą satysfakcję sprawia fakt, gdy zawodnicy rezerw polubią lub podadzą dalej moje wpisy. Riqui, Jandro Orellana, Nils Mortimer, Konrad de la Fuente, Antonio Jesus, Alvaro Sanz, Zacarias, Aleix Garrido, Mamadou Saidou, Jaume Jardi czy Robert Navarro (już niestety zawodnik Sociedad). Możliwe, że jeszcze o kimś zapomniałem. :-)

https://zapodaj.net/acd7feb9ac382.jpg.html

51

50

Ciąg dalszy oświadczenia Messiego.

48

- Piłkarze Barcelony akceptują obniżenie wynagrodzeń o 70%. [RAC1]

- Leo Messi potwierdził to na swoim Instagramie. [IG]

Pozdrawiam @FC1899Barca - czeka się na konkretny, a Ty już zwyzywales piłkarzy.

48

Kurde mamy naprawdę świetny partię która rządzi w bardzo sprawiedliwy sposób jak zresztą sama nazwa wskazuje.
Teraz dopiero to widzę mając trochę więcej czasu i oglądając TVP

46

@AnnaMarianna To trzeba usiąść na spokojnie...

Załaduj kolejne wpisy