La Rambla

Najlepsze komentarze
Przeglądasz teraz najlepsze komentarze na Rambli z ostatnich 24 godzin.

La Rambla

Online: 1684 Culés

61

Potwierdzam, byłem tym spotkaniem.

50

@AdiKingu96 łatwo ocenić chłopaka który przyszedł po poważnej kontuzji w połowie sezonu co? :)

46

No i końcówka wypowiedzi wskazuję na jego odejście

42

la cabaret
ide na rower

41

Jamie Carragher:

- Cristiano Ronaldo zrobił dokładnie to, czego się spodziewałem. Zdobywał bramki, ale ostatecznie sprawił, że cała drużyna stała się gorsza.

Idealnie w punkt!

41

Trzeba pamiętać, że Traore zrezygnował z dziesięciokrotnie wyższej pensji w Tottenhamie tylko po to, by do nas wrócić. Miał kilka bardzo fajnych spotkań jak ta z Atletico czy Napoli, ale niestety to nie wystarczyło. Dziękujemy Adama.


39

Nie sądziłem, że kiedykolwiek to napiszę, ale... brawo Real Madryt

https://i1.jbzd.com.pl/contents/2022/07/normal/Dyx5tsN5tsrnzTgLPD6v8GbrXsMipHUu.jpg

38

Trochę te wędrówki Ronaldo po klubach zmieniają jego postrzeganie z tego, który udowodnił, że wszędzie daje radę, na takiego, który opuszcza zespoły, które podupadają w swoich ligach z nim w składzie. Real, który opuścił CR7 stracił w sezonie 17 punktów do Barcy. Juve straciło 13 punktów do Interu, a United 35 punktów do City. Jak na gościa, który ma robić taką różnicę słabo to wygląda.

36

O co chodzi, że Ronaldo zmienia kluby, bo "szuka wyzwań", a kiedy te wyzwania się w końcu pojawiają, to ucieka z tych klubów?

36

Leżę sobie w szpitalu na sali ze starszymi paniami oczywiście z wyborcami pisu. Tvp info leci gdy wypowiada się Tusk i oczywiście rozpoczęła się gadka jakie to złodzieje jak mu nie wstyd, jak to za pisu jest dobrze bo przecież emeryturę nam dali a tamci nie xddd Dajcie mi siłę tutaj wytrzymać ://

35No dokładnie :D

35

Gdy miesiąc temu mówiło się, że Cristiano ma zostać w United, to narracja wielu ludzi była jasna: klub ponad wszystkim, świetne zachowanie, chęć pomocy klubowi w kryzysie.

Gdy teraz mówi się, że Cristiano ma odejść z United ze względu na jego prośbę, to narracja wielu ludzi jest również jasna: ambicja, mental, chęć gry na najwyższym poziomie, przecież to nic złego, a United go ogranicza.

PR Ronaldo i jego fanatyków jest niemożliwy i wciąż mnie zaskakuje.

33Fakty xD

31

“Bardzo chcę już z tobą pracować. Pocaluj mnie.”

29

@Nano22 Potrzebujesz siana? dzwonisz do bociana

Załaduj kolejne wpisy