La Rambla

Najlepsze komentarze
Przeglądasz teraz najlepsze komentarze na Rambli z ostatnich 24 godzin.

La Rambla

Online: 642 Culés

93

Ale fajny pucharek:)
Dzień dobry:)

86

@Robertinho najczęściej banowani użytkownicy :D

64

Bale na treningu :DD


63

Javi Moreno (były piłkarz Atletico): "Nawet w swoim najpiękniejszym śnie Ronaldo nie może robić tego, co robi Messi." [Eurosport.ro]

60

Cristiano Ronaldo był tylko dwukrotnie lepszy od Lionela Messiego. Miało to miejsce w sezonach: 1985/86 i 1986/87. Kolejne lata, to już zdecydowana dominacja Argentyńczyka.

51

Leci sobie duży pasażerski samolot. Spokojnie, bez ciśnień, pogoda ładna. Nagle podlatuje do niego wojskowy F16, którego pilotowi straszliwie się nudzi i zaczyna wkurzać pilota dużej maszyny. Przelatuje nad nim, pod nim, jakieś beczki, korkociągi w niebezpiecznej odległości itp. Przy czym cały czas szydzi z pilota samolotu pasażerskiego:
- Czym ty latasz? Stodołą? Patrz na to gościu. Zrobisz tak? Nie zrobisz! Mam lepszy samolot i nie ma czegoś takiego co potrafisz ty i Twoja maszyna, czego ja bym nie zrobił milion razy lepiej!
Koleś w pasażerce coraz bardziej wnerwiony, po którejś tam sugestii by się żołnierzyk odstosunkował, w końcu proponuje:
- OK, DeltaTangoCharlieCośTam. Teraz wykonam jeden myk, ale jak go nie powtórzysz - na dole stawiasz kolację, panienki, a na kadłubie swojego "odkurzacza" piszesz: JESTEM ZŁOMEM. Umowa?
- Dawaj, misiu! Nie ma takiej opcji, żebyś wygrał, więc to Ty napiszesz ten tekst na swoim kadłubie, a wódeczka, panienki itp. na Twój koszt!
- Uwaga, zaczynam, tylko się nieco odsuń.
Pilot F16 czeka. Mija pół minuty, pułap ten sam, prędkość ta sama, nic się nie zmienia. Mija minuta, dalej nic. W końcu pilot pasażerskiego odzywa się w słuchawce:
- Dobra, skończyłem.
- A co to, ku*wa, miało niby być?!
- Byłem się odlać.

50

Cztery etapy życia każdego faceta:
-Wierzysz w Mikołaja.
-Nie wierzysz w Mikołaja.
-Jesteś Mikołajem.
-Sam wyglądasz jak Mikołaj.


https://pbs.twimg.com/media/ELFXEjyX0AAV7fo?format=jpg&name=medium

48

Rakitic lub Vidal odejdzie zimą z Barcelony. Aleña jest blisko wypożyczenia do Getafe. Liczę, że robią miejsce Puigowi. Oby dostał awans do pierwszej drużyny w styczniu.

47

@Janiama Masz swoje zdanie, które szanuję i w niektórych kwestiach się zgodzę. Swojego zdania na temat Puiga nie zmienię, bo oglądam go regularnie od 3 sezonów. Tylko czas pokaże, który z nas ma rację.
Też sugerowanie się samymi liczbami to głupota. Polecam oglądać Puiga regularnie i wtedy zobaczysz jaki ma wpływ na grę zespołu, jak napędza akcje i rozgrywa.

Załaduj kolejne wpisy

Media

Liga typerów

1 Rion 83 pkt
2 Marjando 77 pkt
3 Zgredson 77 pkt
4 dawid4444 75 pkt
5 FanY. 75 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Na kiedy powinno zostać przełożone El Clasico?