O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 836
  • Liczba komentarzy 7629
  • Polecenia 45026

Komentarze

6

@papajak2137 prawdopodobnie tak xddd Bo tak powiedziała w mediach dla rozgłosu, 10 lat po rzekomym gwałcie? Jakiś konkretny dowód?

0

@FcPortoFan1999 no właśnie wydaje mi się, że Meksyk dobrze się bronił. Ten gol Messiego był praktycznie z niczego. Potem oczywiście miał znacznie więcej miejsca, ale no zdobyta bramka musiała zmienić taktykę Meksyku i odblokowała psychicznie Argentynę.

2

@Faro A musisz brać jakiś lek? Jesteś po chemioterapii albo masz inną chorobę, która znacząco osłabia twój układ odpornościowy? Masz przeziębienie, bo twój organizm sam sobie próbuje z tym poradzić i zwalczyć infekcję.

0

@FcPortoFan1999 Messiego się nie kryje 1 na 1. Zagęszcza się maksymalnie środek pola i strefy gdzie znajduje się aktualnie na boisku. To zbyt wielki geniusz, aby jakieś 1 na 1 starczyło.

0

@shaun no nie jeden mecz, bo właśnie uważam, że z nami też nie zagrali słabo (wiadomo jesteśmy kiepskim wyznacznikiem). Meksyk przez 2 mecze nie wyprowadził ani jednej składnej akcji.

Zobacz wszystkie

212

@masq "Zapraszam do merytorycznej dyskusji" po jakiego ch, skoro twój komentarz nie jest ani trochę merytoryczny?
Jak napiszesz więcej niż jedno zdanie, to nie znaczy że napisałeś merytoryczny komentarz. Po prostu napisałeś więcej bzdur.

179

@zaiks ale to Ty dzwonisz

163

@Chakalaka kraść to chyba Ty się uczyłeś od samego Tuska xd

137

Laporta powinien podać się do dymisji. Naprawdę mam mocno w pośladach jakiego bajzlu narobił Bartomeu. On startował w wyborach z jednym najważniejszym hasłem: TO JA ZATRZYMAM LEO MESSIEGO. Takie były śmichy chichy z Fonte i syna Xaviego, a Laporta z kolei gadał tylko o Leo. Ta dzisiejsza jego konferencja to nadal jest pełno populizmu i przede wszystkim rzucanie pięknymi hasłami, a z siebie robienie ofiary i jednocześnie bohatera.

Laporta nie spełnił swojego najważniejszego postulatu wyborczego. Niestety coraz mniej chce mi się wierzyć, że to wszystko jest zaplanowaną akcją, żeby Tebas zmiękł.

Sorry, ale jak obserwowałem nas na obecnym rynku transferowym, to nie wyglądało to, że sytuacja jest aż tak zła. Po co nam ten Aguero? Który bez wyolbrzymiania połamie się po dwóch rozegranych meczach (wystarczy spojrzeć na jego historię meczów z City). Na co nam ten Emerson, kiedy mamy Desta, Mingueze i Roberto, który raczej już nie odejdzie. Może Emerson okaże się u na kotem, ale wciąż potrzebujemy aż 4 piłkarzy, którzy mogą występować na prawej obronie?
Depaya mu nie wypominam. Szczególnie że trener go chciał bardzo, a trener też jednak może coś chcieć.


Oczywiście, Pan szanowany i uwielbiany Laporta do dymisji się nie poda. Bo jest zwykłym politykiem. Naobiecywał, a wydymał socios, kibiców FC Barcelony i samego Leo Messiego, który jest obecnie w niekomfortowej sytuacji.

Dlatego naprawdę mocno gardzę wszelkiej maści politykami. I naprawdę nie mam zamiaru słuchać jak mu ciężko i w jak złej sytuacji finansowej jest klub. Bo on coś obiecał i słowa nie dotrzymał.

136

Ale to forum bez politycznych prowokatorów jest piękne. Miło że moderacja postanowiła im podziękować za działalność.