O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1144
  • Liczba komentarzy 9985
  • Polecenia 61385

Komentarze

0

@PatrykBarca nie no, Chelsea się raczej utrzyma :)

0

@tristan87 "kongres kobiet" - ale tam musiało być grubo xd

16

@gaucho104 nie może się zająć postulatami PO, skoro PO ich nie ma i w sejmie też ciągle głosuje w jedności z PiSem.
To są dwie identyczne partie

7

@DonMatteo901 w sumie dobry spot. Wystarczy spojrzeć jak się zachowują tutejsi wyborcy PO. Nie jesteś z nami, to znaczy że jesteś idiotą, twoje zdanie się nie liczy. Pełno pogardy w tym wszystkim. Każda partia ma swoje za uszami, ale to jak zachowują się wyborcy Tuska jest strasznie odrażające.

16

@AlwaysBlaugrana dzięki twojemu komentarzowi przejrzałem na oczy. Jednak idę zagłosować na Tuska.

Zobacz wszystkie

212

@masq "Zapraszam do merytorycznej dyskusji" po jakiego ch, skoro twój komentarz nie jest ani trochę merytoryczny?
Jak napiszesz więcej niż jedno zdanie, to nie znaczy że napisałeś merytoryczny komentarz. Po prostu napisałeś więcej bzdur.

179

@zaiks ale to Ty dzwonisz

164

@Chakalaka kraść to chyba Ty się uczyłeś od samego Tuska xd

137

Laporta powinien podać się do dymisji. Naprawdę mam mocno w pośladach jakiego bajzlu narobił Bartomeu. On startował w wyborach z jednym najważniejszym hasłem: TO JA ZATRZYMAM LEO MESSIEGO. Takie były śmichy chichy z Fonte i syna Xaviego, a Laporta z kolei gadał tylko o Leo. Ta dzisiejsza jego konferencja to nadal jest pełno populizmu i przede wszystkim rzucanie pięknymi hasłami, a z siebie robienie ofiary i jednocześnie bohatera.

Laporta nie spełnił swojego najważniejszego postulatu wyborczego. Niestety coraz mniej chce mi się wierzyć, że to wszystko jest zaplanowaną akcją, żeby Tebas zmiękł.

Sorry, ale jak obserwowałem nas na obecnym rynku transferowym, to nie wyglądało to, że sytuacja jest aż tak zła. Po co nam ten Aguero? Który bez wyolbrzymiania połamie się po dwóch rozegranych meczach (wystarczy spojrzeć na jego historię meczów z City). Na co nam ten Emerson, kiedy mamy Desta, Mingueze i Roberto, który raczej już nie odejdzie. Może Emerson okaże się u na kotem, ale wciąż potrzebujemy aż 4 piłkarzy, którzy mogą występować na prawej obronie?
Depaya mu nie wypominam. Szczególnie że trener go chciał bardzo, a trener też jednak może coś chcieć.


Oczywiście, Pan szanowany i uwielbiany Laporta do dymisji się nie poda. Bo jest zwykłym politykiem. Naobiecywał, a wydymał socios, kibiców FC Barcelony i samego Leo Messiego, który jest obecnie w niekomfortowej sytuacji.

Dlatego naprawdę mocno gardzę wszelkiej maści politykami. I naprawdę nie mam zamiaru słuchać jak mu ciężko i w jak złej sytuacji finansowej jest klub. Bo on coś obiecał i słowa nie dotrzymał.

136

Ale to forum bez politycznych prowokatorów jest piękne. Miło że moderacja postanowiła im podziękować za działalność.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?