O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 686
  • Liczba komentarzy 6394
  • Polecenia 38814

Komentarze

0

Torres, Lewandowski, Raphina - ale to będzie chodziło

0

@PJ1985 dawno Cię tu nie wiedziałem

1

@Firestone No transfery Dembele, Coutinho, Griezmanna też nie zabijały budżetu. Widzę, że was nic nie nauczyła przeszłość.

10

Doba nie minęła, a FC Barcelona już mi się wydaje taka inteligentniejsza, a piłkarze mniej podatni na kontuzje.

9

https://i.imgur.com/9SRYfEO.png

Jak się zaptrujecie na to, że córka tutejszego użytkownika @Janiama obraża i wyzywa córkę legendarnego piłkarza, który strzelił gola w pamiętnym meczu z Niemcami? Bo co, bo jak dziecko kradnie, to można wyzywać? Jak Mila ukradł uśmiech z twarzy niemieckich dzieci, które myślały, że pokonają polską husarię, to co, już się cieszyliście? Jak można być takim hipokrytą. Jak siedzieliście przed telewizorami i oglądaliście jego dialogi z Ferdynandem, to też nigdy wam się nawet przez chwilę uśmiech na twarzy nie pojawił? Dla mnie to jest niedopuszczalne i dziwię się, że La Rambla w ogóle na ten komentarz nie zareagowała. Brawa dla wychowawcy. Dobrze, że chociaż edukacja w tym kraju jest prowadzona przez mądrych ludzi, którzy bronią polskie symbole narodowe.

Zobacz wszystkie

212

@masq "Zapraszam do merytorycznej dyskusji" po jakiego ch, skoro twój komentarz nie jest ani trochę merytoryczny?
Jak napiszesz więcej niż jedno zdanie, to nie znaczy że napisałeś merytoryczny komentarz. Po prostu napisałeś więcej bzdur.

179

@zaiks ale to Ty dzwonisz

163

@Chakalaka kraść to chyba Ty się uczyłeś od samego Tuska xd

137

Laporta powinien podać się do dymisji. Naprawdę mam mocno w pośladach jakiego bajzlu narobił Bartomeu. On startował w wyborach z jednym najważniejszym hasłem: TO JA ZATRZYMAM LEO MESSIEGO. Takie były śmichy chichy z Fonte i syna Xaviego, a Laporta z kolei gadał tylko o Leo. Ta dzisiejsza jego konferencja to nadal jest pełno populizmu i przede wszystkim rzucanie pięknymi hasłami, a z siebie robienie ofiary i jednocześnie bohatera.

Laporta nie spełnił swojego najważniejszego postulatu wyborczego. Niestety coraz mniej chce mi się wierzyć, że to wszystko jest zaplanowaną akcją, żeby Tebas zmiękł.

Sorry, ale jak obserwowałem nas na obecnym rynku transferowym, to nie wyglądało to, że sytuacja jest aż tak zła. Po co nam ten Aguero? Który bez wyolbrzymiania połamie się po dwóch rozegranych meczach (wystarczy spojrzeć na jego historię meczów z City). Na co nam ten Emerson, kiedy mamy Desta, Mingueze i Roberto, który raczej już nie odejdzie. Może Emerson okaże się u na kotem, ale wciąż potrzebujemy aż 4 piłkarzy, którzy mogą występować na prawej obronie?
Depaya mu nie wypominam. Szczególnie że trener go chciał bardzo, a trener też jednak może coś chcieć.


Oczywiście, Pan szanowany i uwielbiany Laporta do dymisji się nie poda. Bo jest zwykłym politykiem. Naobiecywał, a wydymał socios, kibiców FC Barcelony i samego Leo Messiego, który jest obecnie w niekomfortowej sytuacji.

Dlatego naprawdę mocno gardzę wszelkiej maści politykami. I naprawdę nie mam zamiaru słuchać jak mu ciężko i w jak złej sytuacji finansowej jest klub. Bo on coś obiecał i słowa nie dotrzymał.

136

Ale to forum bez politycznych prowokatorów jest piękne. Miło że moderacja postanowiła im podziękować za działalność.