O sobie

  • Zainteresowania Sport | Analityka | Inwestycje (Giełda & Bukmacherka)
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol & Gerard Pique
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Serce w granatowo-bordowych barwach

Statystyki

  • Dni w serwisie 1313
  • Liczba komentarzy 5209
  • Polecenia 39255

Komentarze

1

W pełni rozumiem decyzję Leo. Zarząd dobrze wykonujący swą pracę nie planuje transferów, finansów tylko na najbliższe okienko. Planuje je na kilka najbliższych lat. Już raz obrócili jego życie w ostatnim momencie do góry nogami. Obecnie zapowiadało się na to samo. Spekulacje, chaos do ostatniego dnia letniego okienka transferowego.

Z całym szacunkiem, ale tak nie postępuje profesjonalny zarząd mający szacunek do największego piłkarza w historii ich klubu. Chęci Leo do powrotu na pewno były im znane wcześniej. Widzę dwie opcje: albo od początku wiedzieli, że nic z tego nie wyjdzie i grali pod publiczkę (co jest bardzo złe i nietaktowne) albo rzeczywiście zostawili wszystko na ostatni moment i stracili taką okazję (co jest jeszcze gorsze).

Kibice Barcelony mają prawo czuć zmęczenie sposobem sprawowania władzy w Dumie Katalonii. Od bardzo dawna klub cierpi pod tym względem.

0

@JAACKK 80% to pewniak, tak? Ludzie, prosta matematyka...
Zarząd zawalił sprawę.

2

Transy w kobiecym sporcie be like:

https://m.youtube.com/shorts/QtPb6G3O-WQ

1

Nasłuchuj, co się wokół Ciebie dzieje, lecz sam wyciągaj wnioski.
Zawsze myśl o tym, jaki ktoś ma interes promując daną sprawę.

https://pbs.twimg.com/media/Fx7_5V7X0AIzDqn?format=jpg&name=medium

2

W chińskim Chongqing są jedne z najdłuższych ruchomych schodów na świecie: aż 112 metrów długości. Bez poruszania się oczekiwany czas jazdy to 2.5 minuty. Zjazd ponad 50 metrów dół w linii prostej.

https://www.reddit.com/r/Damnthatsinteresting/comments/1419snn/this_massive_112metre_long_and_13metre_wide/?utm_source=embedv2&utm_medium=post_embed&utm_content=post_title&embed_host_url=https%3A%2F%2Fpulsembed.eu%2Fp2em%2F6OTC12n_J%2F

Zobacz wszystkie

121

Obejrzałem powtórkę wczorajszego meczu i to ... Lenglet jest głównym twórcą wczorajszego show:

* Sprokurował rzut karny.
* Strzelił gola.
* Przez faul na nim został wyrzucony Fekir.
* Kilka minut później sam opuścił boisko.

Jak szaleć to szaleć :D

121

Oho ... Będzie się działo !

120

Wyobraź sobie, że urodziłeś się w 1900 roku.
Kiedy masz 14 lat
rozpoczyna się I wojna światowa
i kończy się, gdy masz 18 lat
z 22 milionami zabitych.

Wkrótce potem światowa pandemia.
Grypa zwana „hiszpańską”,
zabija 50 milionów ludzi.
Wychodzisz żywy i bez szwanku,
masz 20 lat.

W wieku 29 lat przetrwasz globalny kryzys gospodarczy, który rozpoczął się wraz z upadkiem giełdy nowojorskiej, powodującym inflację, bezrobocie i głód.
W wieku 33 lat do władzy doszli naziści.

Masz 39 lat, gdy zaczyna się II wojna światowa
i kończy się, gdy masz 45 lat.
6 milionów Żydów zginęło podczas Holokaustu (Shoah).
W sumie ponad 60 milionów zabitych.

Kiedy masz 52 lata, zaczyna się wojna koreańska.
Kiedy masz 64 lata, wojna w Wietnamie zaczyna się i kończy, gdy masz 75 lat.

Dziecko urodzone w 1985 roku myśli, że jego dziadkowie nie mają pojęcia, jak ciężkie jest życie, choć ocaleli z różnych wojen i katastrof.

Chłopiec urodzony w 1995 r., który ma teraz 25 lat, myśli, że to koniec świata, gdy jego paczka z Amazon idzie dłużej niż trzy dni lub gdy nie dostanie więcej niż 15 „Lubię to” za publikowanie zdjęć na Facebooku lub Instagramie.

W 2020 roku wielu z nas żyje w komforcie, ma dostęp do różnych źródeł rozrywki
w domu i często ma więcej, niż potrzebujemy.
Ale ludzie narzekają na wszystko.
Mimo to mają prąd, telefon, jedzenie, ciepłą wodę i dach nad głową.
Nic z tego nie istniało w przeszłości.
Ale ludzkość przetrwała znacznie poważniejsze okoliczności i nigdy nie straciła radości życia.

Może czas być mniej samolubnym ?
Przestać narzekać i płakać.

- autor nieznany

115

Mija rok więc mogę już zdradzić moje indywidualne spostrzeżenia na temat 'zdrowego trybu życia'. 12 miesięcy temu zrezygnowałem ze słodyczy, fast foodów, słonych przekąsek, gazowanych napojów, soków - ogółem z tak zwanego junk food w codziennej diecie oraz oczywiście ze szkodliwych używek jak alc. (były wyjątki podczas imprez okolicznościowych, lecz nie zdarzały się one częściej niż raz w miesiącu). Zacząłem pić 2.5l wody i dbać o aktywność fizyczną każdego dnia (czasem były to treningi siłowe, czasem bieganie, czasem zwykłe cardio ze skakanką), zacząłem spędzać w pozycji siedzącej max. 4h dziennie (głównie dzięki biurku regulowanemu 8h siedzenia przed PC nie było już niezdrowym obowiązkiem). Mocno ograniczyłem rozrywkę 'sieciową'. Przestałem korzystać z technologii na godzinę przed snem. Biorę zimną kąpiel pod prysznicem. Zacząłem regularnie sypiać po 7.5-8h dziennie.

Od marca zeszłego roku nie chorowałem (jedynym, co można pod to podciągnąć jest 2-dniowy katar). Żadnych bólów głowy ani brzucha, żadnego gorszego samopoczucia. Schudłem 5.5 kg i mam idealne BMI. Widoczny progres zanotowała zarówno skóra, włosy, cera jak i sylwetka. Są też rzeczy, których nie potrafię fizycznie udowodnić, ale widzę że znacząco się poprawiły jak koncentracja, logiczne myślenie, dyscyplina i chłodna głowa. Zdrowy styl życia już nie jest dla mnie swego rodzaju wyzwaniem. Stał się hobby, które wciąż chcę doskonalić. Gorąco każdemu polecam.

111

Pedri mi niesamowicie zaimponował we wszystkich meczach po powrocie po długiej kontuzji. Zrobił ogromny progres. Zaczął wręcz ośmieszać rywali swym balansem ciała, częściej szukać strzału, posyłać groźne podania do napastników między liniami. Zawsze kiedy jest na boisku nasza gra wygląda lepiej.

Kawał piłkarza rośnie na naszych oczach.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?