O sobie

  • Zainteresowania sport, geografia, kino, astronomia
  • Ulubiony zawodnik Victor Valdes
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Liverpool, Stal Stalowa Wola, Granada CF
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 9267
  • Polecenia 21413

Komentarze

4

Do niespotykanej sytuacji doszło podczas rundy wstępnej wielkopolskiego Pucharu Polski. Drużyna TPS II Winogrady Poznań rozbiła Big Show FC Poznań aż 46:0. Jest to nowy rekord w polskim futbolu.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-08-02/tps-ii-winogrady-poznan-rozgromilo-big-show-fc-poznan-w-pucharze-polski/

0

@eckov I co z tego?

0

@19cukier48 Świetny serial, świetni aktorzy.

32

@l0Messini Przecież ta osoba nie powiesiła flagi i ta sobie spokojnie wisiała cały rok. Powiesiła 1 sierpnia w celu prowokacyjnym a potem na dodatek wyszła na balkon podczas marszu i pokazywała nieodpowiednie, prowokacyjne gesty ;)

3

@Kengo Oby nikt nie wpadł na durny pomysł zatrudnienia farmera.

Zobacz wszystkie

103

Sprzedawca jednego z kiosków Ruchu w Poznaniu został w czwartek oblany nieznaną cieczą. Powód? W kiosku wyeksponowana była Gazeta Polska z naklejką "Strefa wolna od LGBT". Wcześniej zdjęcie z lokalizacją kiosku na rogu ulic Mickiewicza i Zwierzynieckiej obiegło Facebooka. - Przyszła do mnie młoda dziewczyna, zapytała czy jestem przeciwko LGBT. Powiedziałem, że nie, jestem kioskarzem i sprzedaję gazety. Z lewa i prawa - tłumaczy nam pan Ryszard. Później on i kiosk został oblany brązową cieczą.

Źródło: Głos Wielkopolski

To jest chyba ta wolność według elgiebete.

99

FC Barcelona przed momentem pokonała Real Madryt w kosza 84-80!

95

To już gość z Las Palmas bardziej zadowolony.

87

Czasem już przesadzacie z tymi komentarzami. Spytał gość normalnie jakie mamy zdanie na ten temat i już takie komentarze niepotrzebne.

79

Boże... Ogarnijcie się ludzie i przestańcie już zanim do końca się ośmieszycie i tą stronę.