O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 352
  • Liczba komentarzy 2956
  • Polecenia 8307

Komentarze

2

Wszystkiego najlepszego dla ramblowych ojców w dniu Waszego (naszego) święta. :D
@Rust_Cohle @JimMorrisonFCB @Don-Corleone tu na 100% pamietam, ze mam do czynienia z solenizantami Dnia Ojca. :D

0

@DaPidejpi Jak Ci się kolega podoba to zagadaj do niego na pw, zapytaj. Ja nie znam jego adresu. :D

5

@clyde Jakby tak się stało w Warszawie, to do niedzieli w Dzienniku TVP by trąbili, że to wina Trzaskowskiego. A @Przemek2323 by nam to dzielnie relacjonował na la rambli. :D

2

@DaPidejpi Wiem, że nie komentował jeszcze żadnego meczu finałowego ME czy mundialu z udziałem Polski. Może w 2021 będzie ten pierwszy raz... ;)

Zobacz wszystkie

136

@Chakalaka "Jest to tym bardziej groźne, ponieważ takie stwierdzenia mogą kształtować niewłaściwy obraz tego zbrodniarza u ludzi, którzy nie posiadają dostatecznej wiedzy historycznej, a takich z pewnością nie brakuje wśród wyborców Konfederacji."
Dobrze, ze na niektorych fanpejdzach grupek lewicowych nie ma tego problemu i tam nikt nie wychwala Stalina. A nie... wait. :D

80

@Chakalaka "Prywatnie wielki miłośnik futbolu, kibic Lechii Gdańsk oraz sympatyk FC Barcelony. "
Do tego sezonowiec zapomniałeś dodać. :D


70

Nie da sie szanować kierowców, ktorzy (zwłaszcza w godzinach szczytu na drogach) nie sygnalizuja opuszczenia ronda poprzez wbicie kierunkowskazu.

Nie zapraszam do dyskusji, bo tego nie da sie podważyć i znalezc cokolwiek na ich obronę. :D

66

Znalezione i pożyczone z Facebooka. Dotyczy Trumpa:

"′′ Klaun ′′ w Białym Domu właśnie wynegocjował cztery porozumienia pokojowe na Bliskim Wschodzie, coś, czego nie wyprodukowało 71 lat interwencji politycznej i niekończącej się wojny.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu jest pierwszym prezydentem, który od czasu Eisenhower nie zamieszał Stanów Zjednoczonych w wojnę zagraniczną.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu miał największy wpływ na gospodarkę, przyniósł miejsca pracy i obniża bezrobocie czarnych i latynoskich ludności, którą spowodował inny prezydent.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu odkrył głęboką, powszechną i wieloletnią korupcję w FBI, CIA, NSA oraz partie republikańskie i demokratyczne.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu odwrócił NATO i pozwolił partnerom sojuszników zacząć płacić swoje opłaty.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu zneutralizował Korei Północnej, powstrzymał ich przed tworzeniem nowej energii jądrowej, wysyłaniem rakiet do Japonii i zagrożeniem dla zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu przekształcił stosunki z Chińczykami, przywrócił setki sklepów do Stanów Zjednoczonych i przywrócił gospodarkę. Cześć!!!!!!!
′′ Klaun ′′ w Białym Domu ukończył mianowanie trzech sędziów Sądu Najwyższego i prawie 300 sędziów federalnych.
Ten sam ′′ klaun ′′ w Białym Domu obniżył podatki, standardowe odliczenie powrotu IRS z 12,500 USD dla Married Filing Joint do 24,400 USD i doprowadziło do 100-krotnego wzrostu rynku akcji przeniósł się na rekordowe wartości, co pozytywnie wpływa na emerytury dziesiątek milionów obywateli.
Ten ′′ klaun ′′ w Białym Domu odkrył powszechną pedofilię w rządzie i w Hollywood i ujawnił światowy handel seksualny z nieletnimi.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu pracuje za darmo i stracił ponad dwa miliardy dolarów na służbę własnych pieniędzy - i zrobił to wszystko i wiele więcej, biorąc pod uwagę bezlitosne podkopanie i opozycję ludzi, którzy są zagrożeni, bo wiedzą, że oni być narażonym na przestępców - jeśli zostanie ponownie wybrany."

Zgadzacie się ?

65

Tego dnia (17.03) 1947 roku zmarł Mike - najpopularniejszy kurczak. Dlaczego zapisał się on na kartach historii ? Bo przez 18 miesięcy żył bez głowy.
Zapytacie jak to możliwe ? Otóż podczas ucinania głowy naszemu bohaterowi ostrze siekiery cudownie ominęło aortę szyjną, a powstały na zakończeniu rany skrzep uchronił zwierzę przed wykrwawieniem się na śmierć. Dodatkowo naukowcy stwierdzili, że większość pnia mózgu została w górnej, ocalałej części kręgosłupa.
Fragment jak skończył: "Niestety sława kurczaka bez głowy odeszła razem z nim. Mike, bez głowy, dzioba i oczu przeżył 18 miesięcy. Niestety jego śmierć nastąpił przez zapominalstwo Lloyda Olsena. 17 marca 1947 roku, po jednym z występów kurczak zaczął się dusić. Farmer sięgnął po strzykawkę, którą odsysał ptakowi płyn, który zbierał się w przełyku. Niestety zostawił strzykawkę w innym miejscu – ptak zmarł na rękach właściciela. Olsen przyznał się do tego dopiero na łożu śmierci, wcześniej utrzymywał, że sprzedał ptaka podczas wystawy".
Kurczak bez głowy stał się wizytówką miasta Fruita, gdzie przyszedł na świat. W 2000 roku została postawiona ku jego pamięci wielka metalowa rzeźba, przedstawiająca kurczaka bez głowy. Rzeźba waży 100 kilogramów, a jej autor mówi, że zrobił wszystko, żeby ptak wyglądał dumnie i wyniośle.
W Fruita w Kolorado obchodzone jest w każdy trzeci weekend maja "festiwal Mike’a bezgłowego kurczaka”.
Korzystałem tutaj z dwóch źródeł. Jeśli chcecie poczytać więcej i obejrzeć zdjęcia jak kurczak wyglądał przez te 18 miesięcy [zdjęcia drastyczne] to link poniżej:
https://ciekawe.org/2015/08/22/bezglowy-mike-czyli-historia-niezwyklego-kurczaka/

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?