O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 822
  • Liczba komentarzy 8079
  • Polecenia 26110

Komentarze

1

@LambiPL No właśnie mam podobnie jak Ty. ;D

1

"28-latek przejechał na czerwonym świetle, a z pasa do lewoskrętu pojechał na prosto. Inny kierowca nagrał jego manewry, a film przekazał policji."
To tylko fragment pewnego artykułu odnośnie wydarzeń z Inowrocławia sprzed kilku dni.
Mam jednak pytanie do Was - załóżmy, że dysponujecie kamerą i nagraliście takie zdarzenie. Wysłalibyście je policji, czy odpuścilibyście sobie?

1

@Rust_Cohle Ja strzelałem zawsze (do fify 18 właczanie) "D", bo bylem graczem grajacym na klawie.

4


Mocny zawodnik.

4

@Jakchcesz 1990 - 2010 to był najlepszy okres w historii kina czy muzyki moim zdaniem, stad mam taką nostalgie do tych lat.
Wiele osób też jak napisałeś, ocenia świetnie te czasy, gdyż to byl okres dzieciństwa - zero problemow, przejmowania sie np. ogromna inflacja w kraju itp. Po prostu kojarzy im sie ten okres z bezstresowym podejsciem do życia.
Osobiscie uważam, że tzw. złota dekada przypadajaca na lata 1990 - 2000 to był czas, gdzie mając łeb na karku (i nie bojąc sie podjac ryzyka) mozna bylo zarobić fajne pieniadze, gdyz sporo organow panstwowych - w porownaniu z dzisiaj - było na opłakanym poziomie. Tak, mowie tu o działaniu niekoniecznie zgodnym z prawem. :D
A co do tych relacji miedzyludzkich. Porownujac ludzi w parku itd. tego nie widać aż tak, ale widać to chociażby po knajpach. Niektorzy tesknia za specyficznym klimatem spelun, gdzie w oparach dymu z papierosow gralo sie w bilarda lub rzutki. :D Czesto tez sasiedzi spedzali ze soba sporo czasu, chociaz to nie tylko w latach 90, ale takze w 70 i 80 i glownie na wsiach. Dzisiaj nie jest to juz tak czesty widok - każdy jednak pilnuje czubka własnego nosa.
Ja bym jeszcze zaznaczyl jedna rzecz - kwestie pogody. Sporo osob z nostalgia wspomina tamte lata za sprawa np. intensywnych zim, ktore tworza klimat m.in. w okresie swiateczno-noworocznym, czy lanego poniedzialku, gdzie pogoda pozwalała na zabawe - nawet dorosłym.

Mysle, ze nie co krytykowac, ze ktos z nostalgia wspomina tamte czasy. Bo nie wiesz jakimi kryteriami sie kieruje. Ja np. nostalgicznie podchodze do lat wstecz, jesli chodzi przede wszystkim o muzyke czy film, ale za to doceniam dzisiejsze czasy glownie za sprawą łatwego dostępu do informacji, łatwości w kontaktowaniu sie z innymi za darmo (messengery itd, a nie polaczenie za grube pieniadze od minuty rozmowy) czy rozwoju medycyny. Dla przykładu, gdybym miał 25 lat w `92r. to zmuszony bylbym chodzić dalej w okularach, a dzisiaj jest możliwość dokonania zabiegu usuniecia wady wzroku.

Zobacz wszystkie

136

@Chakalaka "Jest to tym bardziej groźne, ponieważ takie stwierdzenia mogą kształtować niewłaściwy obraz tego zbrodniarza u ludzi, którzy nie posiadają dostatecznej wiedzy historycznej, a takich z pewnością nie brakuje wśród wyborców Konfederacji."
Dobrze, ze na niektorych fanpejdzach grupek lewicowych nie ma tego problemu i tam nikt nie wychwala Stalina. A nie... wait. :D

128

@Chakalaka Patrząc na Twoją twórczość na forum można to samo pomyśleć o Tobie. ;)

94

@Chakalaka "Sam przebieg rozmowy był festiwalem pogardy i opluwania gościa przez człowieka, który wielokrotnie podkreśla swój profesjonalizm dziennikarski."
Przecież Jaś Kapela mógłby być w studiu sam i to samo by wyszło. On sam się masakrował...

88

83

Baśce, która wylansowała sie dzieki reklamom PLAYA odcięło chyba prąd. Są i konsekwencje takiego zachowania.