O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 197
  • Liczba komentarzy 1304
  • Polecenia 2719

Komentarze

5

@NaFazieHitman ta tolerancja polega na biciu brawa tym, ktorzy działają zgodnie z punktem myślenia tych osób. Wygłaszajac podobne poglady, usuwajac właściwe (z punktu widzenia tych osób) posty czy konta na np. Twitterze. Reszta jest "ble" i nie powinna nigdy się wypowiadac, bo nic nie robią tylko atakuja ad personam. XD

11

@Chakalaka nie. Tweety Tuska przepełnione są często ukryta nienawiścia do PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Do tego promujesz na tym forum jednego z najwiekszych hipokrytow, złodziei i kłamców polskiej sceny politycznej. To tak samo demoralizujace jak plebiscyt aktorek porno wg mnie, bo probujesz kreowac Donalda na jakiś autorytet. Dlatego średnio pasuje, byś Ty w tym temacie pouczał ludzi co powinno być tutaj publikowane. :) Chyba, że odpuścisz ten prowokacyjny content, skupisz sie na snookerze i muzyce, to będzie bajka. :)

0

@Gosciuu Mimo wszystko uważam, że tradycyjne metody nauczania są bardziej wydajne w takim przypadku niż nauka zdalna. :)

Pewnie jakbym bezpośrednio doświadczył i jednej i drugiej to mógłbym się lepiej wypowiedzieć. Póki co widzę, że ta zdalna nauka troszkę jest kulawa patrząc po tym, jak syn ją ma.

0

@lukaszbarca15 przykład, który obala to co napisałeś to matematyka. Jeśli grono osób czegoś nie rozumie (podam za przykład rozwiązywanie równań), to po to są zapraszani do tablicy, aby zadanie rozwiązać i je pojąć. Nauczyciel tłumaczy co i jak (a raczej powinien).
Rzeczywiście, nauka zdalna daje takie, a nawet większe możliwości...

Żeby nie było - w domu można poszerzać swoją wiedzę poza program szkolny, ale jednak lekcje w szkole mają za zadanie wytłumaczyć Ci kilka rzeczy. Dodatkowo nauka zdalna powoduje mniejszą koncentracje i skupienie niż zajęcia w szkole.
Nie licząc faktu, że u młodzieży już całkowicie od kilku miesięcy leżą kontakty międzyludzkie poprzez fakt, że jednak nie spędza się tych 8 godzin w szkole - na lekcjach, na przerwach itd.

0

@Kapitan_SW Według mnie dobrze, że @NeroTFP napisał taki post. Był to według mnie jeden z milszych użytkowników, wypowiadający się na poziomie, nie szukający sensacji ani nie prowokujący jak część znanych tutaj i jego brak byłby zauważalny zapewne za kilka tygodni podczas MŚ w skokach. :)
No i po zachowaniu na LR domyślam się, że jest to osoba na poziomie i nie będzie on co rusz nam przypominał, że za kilka dni go tutaj nie będzie. Jak wieczny maturzysta, który zrobił z siebie na koniec pośmiewisko cisnąć po ludziach od prawicowców. XD

Zobacz wszystkie

70

Nie da sie szanować kierowców, ktorzy (zwłaszcza w godzinach szczytu na drogach) nie sygnalizuja opuszczenia ronda poprzez wbicie kierunkowskazu.

Nie zapraszam do dyskusji, bo tego nie da sie podważyć i znalezc cokolwiek na ich obronę. :D

66

Znalezione i pożyczone z Facebooka. Dotyczy Trumpa:

"′′ Klaun ′′ w Białym Domu właśnie wynegocjował cztery porozumienia pokojowe na Bliskim Wschodzie, coś, czego nie wyprodukowało 71 lat interwencji politycznej i niekończącej się wojny.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu jest pierwszym prezydentem, który od czasu Eisenhower nie zamieszał Stanów Zjednoczonych w wojnę zagraniczną.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu miał największy wpływ na gospodarkę, przyniósł miejsca pracy i obniża bezrobocie czarnych i latynoskich ludności, którą spowodował inny prezydent.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu odkrył głęboką, powszechną i wieloletnią korupcję w FBI, CIA, NSA oraz partie republikańskie i demokratyczne.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu odwrócił NATO i pozwolił partnerom sojuszników zacząć płacić swoje opłaty.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu zneutralizował Korei Północnej, powstrzymał ich przed tworzeniem nowej energii jądrowej, wysyłaniem rakiet do Japonii i zagrożeniem dla zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu przekształcił stosunki z Chińczykami, przywrócił setki sklepów do Stanów Zjednoczonych i przywrócił gospodarkę. Cześć!!!!!!!
′′ Klaun ′′ w Białym Domu ukończył mianowanie trzech sędziów Sądu Najwyższego i prawie 300 sędziów federalnych.
Ten sam ′′ klaun ′′ w Białym Domu obniżył podatki, standardowe odliczenie powrotu IRS z 12,500 USD dla Married Filing Joint do 24,400 USD i doprowadziło do 100-krotnego wzrostu rynku akcji przeniósł się na rekordowe wartości, co pozytywnie wpływa na emerytury dziesiątek milionów obywateli.
Ten ′′ klaun ′′ w Białym Domu odkrył powszechną pedofilię w rządzie i w Hollywood i ujawnił światowy handel seksualny z nieletnimi.
′′ Klaun ′′ w Białym Domu pracuje za darmo i stracił ponad dwa miliardy dolarów na służbę własnych pieniędzy - i zrobił to wszystko i wiele więcej, biorąc pod uwagę bezlitosne podkopanie i opozycję ludzi, którzy są zagrożeni, bo wiedzą, że oni być narażonym na przestępców - jeśli zostanie ponownie wybrany."

Zgadzacie się ?

53

Rummenige (prezes zarządu Bayernu) wypowiedział następującą kwestię w jednej z rozmów:
"Zastanawiałem się, co by się działo, gdyby stało się odwrotnie i to Posch splunął na Thurama. Wtedy odbyłaby się kolejna debata na temat rasizmu, czy co?"
Wypowiedział to ironicznie, oczywiście został zaatakowany już za bagatelizowanie tematu rasizmu. Tylko właśnie - póki co wydaje się, że rasizm działa w jedną stronę. Gdyby to opluto czarnoskórego piłkarza, to byłby to temat na pierwsze strony gazet, o Thuramie nie jest tak głośno.
Nie zrozumcie mnie źle - nie jestem rasistą i nie popieram segregacji ludzi przez kolor skóry. Jednak poprawność polityczna, taki BLM i inne tego typu ruchy działają głównie w jedną stronę i to mnie irytuje. I to bardzo !

37

@Chakalaka Nie ma to jak chwalić się, że się kogoś zgłosiło i być z tego dumnym. :D

37

Wszyscy obawialismy sie dzisiejszego wystepu Umtitego. Okazuje sie, ze sparingi w zespole FC Ulani utrzmyały tego piłkarza w rytmie meczowym.
The faking łol!

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?