O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 439
  • Liczba komentarzy 3860
  • Polecenia 11482

Komentarze

136

@Chakalaka "Jest to tym bardziej groźne, ponieważ takie stwierdzenia mogą kształtować niewłaściwy obraz tego zbrodniarza u ludzi, którzy nie posiadają dostatecznej wiedzy historycznej, a takich z pewnością nie brakuje wśród wyborców Konfederacji."
Dobrze, ze na niektorych fanpejdzach grupek lewicowych nie ma tego problemu i tam nikt nie wychwala Stalina. A nie... wait. :D

128

@Chakalaka Patrząc na Twoją twórczość na forum można to samo pomyśleć o Tobie. ;)

94

@Chakalaka "Sam przebieg rozmowy był festiwalem pogardy i opluwania gościa przez człowieka, który wielokrotnie podkreśla swój profesjonalizm dziennikarski."
Przecież Jaś Kapela mógłby być w studiu sam i to samo by wyszło. On sam się masakrował...

80

@Chakalaka "Prywatnie wielki miłośnik futbolu, kibic Lechii Gdańsk oraz sympatyk FC Barcelony. "
Do tego sezonowiec zapomniałeś dodać. :D


78

@Chakalaka Sposób przekazywania treści przez Jerzego Urbana (wulgarny język, zachowanie jak u gościa "z obory") również odbiega od standardów, a jednak są osoby (w tym Ty), którym to odpowiada i przyklaskują temu. Więc kolejny raz dostrzegam u Ciebie pewną hipokryzję. Po prostu nie pasują Ci niektóre treści głoszone przez pana Stanowskiego. ;)

Co do tej ustawy - to potem zaproszony został Sidney Polak. Z tego co pamiętam, to Jaś Kapela zaczepiał Stana na twitterze i stąd to zaproszenie do programu. W innych warunkach nikt by tego typa do dzisiaj nie znał - z wyjątkiem jego dziewczyny (chyba już byłej), która ogłosiła składkę na komputer. :D