O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1062
  • Liczba komentarzy 10149
  • Polecenia 33825

Komentarze

2

@Arkon Podejrzewam, że gdyby była tu odmienna retoryka to napisałbyś "ale dziadek wygaduje farmazony". :D

4

@Danny Gaucho Dzięki za sprostowanie!

6

@jeyx77x 1. Przekształcenie TVP w propagandową szczujnie. Podkresle, że telewizja publiczna zawsze miała na celu dobre wypowiadanie sie o rzadzacych, ale od 2015 to osiagnęło poziom dna, a momentami jest memem.
2. Afera zwiazana z wycinką drzew za ś.p. ministra Szyszko.
3. Walka z covidem na zasadzie absurdalnych zakazów (np. zamykanie lasów).
4. Zbyt szybkie (w czasie i w kwocie) podniesienie płacy minimalnej, a co za tym idzie rośnie także składka ZUS.
5. Brak kontroli osób, ktore pobierają socjal - było głośno o przypadkach, że np. Ukraińcy brali 500+, a siedzieli w kraju u siebie już jakiś czas.
6. Ruchanie Polaków na cenach paliwa.
7. Zmniejszenie autonomii samorządów.
8. Grube afery, po ktorych nie wyciaga sie konsekwencji w stosunku do osob, co dali dupy w postaci dymisji - patrz Sasin, Dworczyk, Błaszczak, Czarnek (willa plus), Szumowski.

Takie na szybko osiem ode mnie.

1

Obejrzałem ten materiał Matysiaka (Szalony Reporter), gdzie przedstawia on swój punkt widzenia nt ostatnich zawirowań zwiazanych z High League. O ile Szalony w sprawach, które nie są związane z freakfightami gada jak odklejony, tak w tej materii ma troszke wieksze rozeznanie. Jego materiał to tylko domysły, ale ma to logiczny sens. PiS od jakiegoś czasu chce ugryźć te freakfighty, co dla mnie jest na minus, bo nie ukrywam, że lubię sobie obejrzeć galę czy też skróty konferencji, gdzie są jakieś dymy - jest to jedyna odnoga związana w jakimś (małym bo małym) stopniu ze sportami walki. Banując High League jak zaznaczyl Matysiak, w eter poszło, że zablokowali działalność organizacji mającej rzekomo powiązania z Rosją (a dowodów na to nie ma), plus część osób cieszy sie, że usunięto patologie. Jeszcze ta osoba Kamińskiego - ten człowiek średnio świadczy o tym, że wszystko tam przeprowadzono transparentnie i bez nadużycia uprawnień. :D

0

Na pocieszenie, to patrząc przez pryzmat ilości godzin spędzonych na korcie to Hurkacz póki co w topce tegorocznego RG. :P

Zobacz wszystkie

136

@Chakalaka "Jest to tym bardziej groźne, ponieważ takie stwierdzenia mogą kształtować niewłaściwy obraz tego zbrodniarza u ludzi, którzy nie posiadają dostatecznej wiedzy historycznej, a takich z pewnością nie brakuje wśród wyborców Konfederacji."
Dobrze, ze na niektorych fanpejdzach grupek lewicowych nie ma tego problemu i tam nikt nie wychwala Stalina. A nie... wait. :D

128

@Chakalaka Patrząc na Twoją twórczość na forum można to samo pomyśleć o Tobie. ;)

104

@FCBandOL Ale wiesz o tym, że jest jeszcze inna opcja - nie hajtać się z kobietą na przekór swojej orientacji? Chyba, że wg Ciebie ludzie podchodzą do tematu singiel = gej, no to nie zazdroszczę środowiska z którego się wywodzisz i gdzie egzystujesz.
No, ale po co. Lepiej skrzywdzić kobietę, potem się to wytłumaczy winą społeczeństwa.

94

@Chakalaka "Sam przebieg rozmowy był festiwalem pogardy i opluwania gościa przez człowieka, który wielokrotnie podkreśla swój profesjonalizm dziennikarski."
Przecież Jaś Kapela mógłby być w studiu sam i to samo by wyszło. On sam się masakrował...

88

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?