O sobie

  • Zainteresowania Język polski, poezja, proza, muzyka.
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Ernest Wilimowski, Carles Puyol, Iago Aspas
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Celta Vigo, Ruch Chorzów
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie 146
  • Liczba komentarzy 2294
  • Polecenia 12920

Komentarze

1

@tarczon Luzik, zdarza się najlepszym :)

3

Wojciech Nowicki to sportowiec, który dokonał nie lada sztuki. Jest jedynym polskim lekkoatletą w historii, który przywoził medal z każdych seniorskich zawodów rangi mistrzowskiej, w których wystąpił. To już 10 imprez z rzędu. Liczę, że po Paryżu będzie 12.

Jeden z najbardziej niedocenianych polskich sportowców.

Igrzyska olimpijskie:
Tokio 2020: 1. miejsce
Rio de Janeiro 2016: 3. miejsce

Mistrzostwa świata:
Eugene 2022: 2. miejsce
Budapeszt 2023: 2. miejsce
Pekin 2015: 3. miejsce
Londyn 2017: 3. miejsce
Doha 2019: 3. miejsce

Mistrzostwa Europy:
Berlin 2018: 1. miejsce
Monachium 2022: 1. miejsce
Amsterdam 2016: 3. miejsce

2

@insp1re Pieprzenie kocopołów to jedna z cech dzisiejszego "eksperta", więc się będzie nadawał. Wichniarek, Hajto, Tomaszewski są tego najlepszym przykładem.

Jak znasz się na piłce, mówisz mądrze i nie robisz z siebie błazna, to się nie nadajesz :D

4

@tarczon Chyba musisz jeszcze raz przeczytać mój post.

2

@MesQueUnClub96
Rzekłbym, że warsztatowo to nawet bardzo dobrego jak na naszą ligę. Pytanie tylko, czy charakterem spasuje się z szatnia i zarządem. Mogą lecieć iskry.

Zobacz wszystkie

100

A ja pochwalę się, że w przyszłym roku do księgarń w całej Polsce trafi moja debiutancka powieść. Będzie to powieść kryminalna osadzona w klimacie szpitala psychiatrycznego.

Oto zarys fabuły:
Jarek i Marta są szczęśliwym małżeństwem, wychowującym pięcioletniego syna - Kubę. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zakłócić ich idylli. Niestety, pewnego dnia chłopiec przepada bez śladu, a pomimo intensywnych poszukiwań, nie udaje się go znaleźć. Po pięciu latach Kuba niespodziewanie puka do drzwi. Co dziwne, wygląda dokładnie tak samo jak w dniu zaginięcia. Jednak poza matką, dziecka nie widzi nikt inny. Czy Marta zwariowała? A może tkwi w sercu globalnego spisku? Za próbę znalezienia odpowiedzi, trzeba będzie zapłacić najwyższą cenę.

Przyznam, że napisanie tej książki i znalezienie wydawcy wymagało ode mnie niesamowicie wiele trudu. Jednak to jednocześnie dowód na to, że możemy spełniać swoje marzenia, jeżeli wystarczająco w nie wierzymy. Pamiętajcie, walczcie o nie i nigdy się nie poddawajcie! :-)

92

Ból podczas porodu jest tak silny, że kobieta jest niemal w stanie poczuć to, co czuje kibic oglądający Barcelonę Xaviego.

85

Rok 2000. Masz 8 lat. Budzisz się o poranku, bo trzeba wstać do szkoły. Jednak źle się czujesz. Mama sprawdza Twoje czoło i mierzy temperaturę. Mówi, że masz gorączkę i dzisiaj zostajesz w domu. Bierzesz poduszkę, kołdrę i przenosisz się do dużego pokoju, gdzie jest telewizor. Oglądasz Cartoon Network, gdzie leci kolejny odcinek Toma i Jerrego.

Kiedyś to było.

77

Z ostatniej chwili:

Rekord Bundesligi pod względem goli strzelonych w jednym sezonie w wykonaniu Roberta Lewandowskiego został unieważniony. Włodarze Bundesligi jednogłośnie stwierdzili, że w tym przypadku trzeba wziąć pod uwagę fakt, iż w ostatnim meczu Robert Lewandowski nie wystawił patelni Raphinhi. Rekordzistą pozostaje zatem Gerd Mueller z dorobkiem 40 goli.

77

Piłkarze Barcelony przed meczem odwiedzili dom dziecka.
- Smutno było patrzeć na te smutne twarze, pozbawione radości i wszelkiej nadziei – powiedział 5-letni Muhammed.

Podczas spotkania piłkarze rozegrali towarzyski mecz z reprezentacją domu dziecka, zakończony wynikiem 2:2. Warto odnotować, że reprezentacja domu dziecka prowadziła 2:0, jednak w przerwie w wyniku adopcji stracili bramkarza.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?