O sobie

  • Zainteresowania Patostreamerzy
  • Ulubiony zawodnik Abidal
  • Ulubione zespoły Barcelona PSV
  • Barcelonie kibicuję od momentu kiedy pamietam.

Statystyki

  • Dni w serwisie 1955
  • Liczba komentarzy 2194
  • Polecenia 4490

Komentarze

0

@jeyx77x ostatnio było głośno o takim jednym gwiazdorze co latał 200 po mieście w Lamborghini. Spowodował wypadek i wszystko ze swojej kieszonki, co innego gdyby nie udowodnili mu winy.

4

@kerouac nie ma poważnej kandydatki, a propozycje powyżej da się skomentować tylko "xD"

0

@nwchades ja też tego nie popieram, szkoda mi tego człowieka. Ten policjant ma coś z głową i zrobił coś bardzo złego. Uważam, że w naszym kraju jest wielu takich funkcjonariuszy, ale pod rasizm tego już nikt nie podciąga.

1

@nwchades nie mam pojęcia skąd ta różnica. Może statystyki prowadzone są źle, może on wymyślił sobie coś. Nie zmienia to faktu, że komendant czarny, prokurator czarny. Gdyby w policji panował rasizm to nie wybrali by czarnego na komendanta.

5

@Przemo91 na jbzd wchodzę w wolnej chwili nie po informację, ale dla rozrywki. Czasami trafiają się mega ciekawe rzeczy jak ta na przykład. Rozmowę prowadzi dosyć znany w Ameryce Pan, więc uważam, że to dosyć dobre źródło informacji. Jak widać prezenter jest zaorany argumentami i nie wie jak odpowiadać.
Żeby zdać angielski na studiach trzeba to i owo znać. Nie uważam, że mam super opanowany język, ale mógłbym nie czytać napisów i wiedzialbym o czym rozmawiają.
A Tobie chamie zanim się spocisz nad klawiaturą radzę się zastanowić co robisz, bo jak widać racji nie masz. Odrobinę szacunku, ja wiem, że w sieci każdy ura bura.

Zobacz wszystkie

141

Jedno jest pewne, dzieci z tego nie będzie.

138

Moja kobieta przyjęła pierścionek! Wesołych Świąt panie i panowie;)

73

Oglądam program o Macku Kocie, opowiada jak poznał swoją dziewczynę. Spotkali się na imprezie. Najpierw nie chciała z nim tańczyć, rozmawiac, dała mu kosza. Następnego dnia napisała i przeprosiła. Blaszysko dopiero później się polapalo, że to sławny sportowiec i nagle wielką miłość. Smutne.

69

Ale byłoby kasy na Gomesow.

68

Dzwonię do dilera, a ten mówi, że dzisiaj niedziela bez handlu...

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?