O sobie

  • Zainteresowania Sport, Kinematografia, Produkcja muzyczna, Sztuka kulinarna, Gry
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Ronnie, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 2788
  • Liczba komentarzy 36274
  • Polecenia 117858

Komentarze

0

@michal26 No to mało mogą bo tutaj są problemy z podstawowymi elementami gry jak przyjęcie i proste podanie.

1

Dobra, można nie mieć napastnika na poziomie Iviego, może nie być Tudora, może nie być Arsenića, ale ja tu nie widzę pasji do gry w piłkę.

Defensywa dzisiaj na poziomie okręgówki! serio.

16

@partymaker Mój brat na zabieg kolana z NFZ dostał termin na 2032. Co się uśmialiśmy przez łzy z rodzinką to nasze. Oczywiście zrobił go prywatnie bo nie mógł pracować z tym urazem.

1

@Janas11224 Ta laska z karty w porównaniu do Linkiewicz to jest afrodyta.

2

@MesQueUnClub96 Nie, burgery też sam robię.

Zobacz wszystkie

258

@kkbarca Na pewno nie w moich. Dobranoc

173

No taka prawda, wtedy to Eto'o miał swój czas, a Leo dopiero wchodził na obroty. Nie widzę tu nic kontrowersyjnego.

161

Przez tyle lat bycia na szczycie, ikoną tego sportu gdzie każdego dnia tłumy ludzi dałoby się pochlastać za jego autograf czy zdjęcie, przy tak ogromnym majątku ten chłopak z Rosario potrafił zachować normalność, pokorę i szacunek do ludzi. Biorąc pod uwagę jeszcze kosmiczne umiejętności, to jest to przykład piłkarza idealnego.

160

Piątek > Poniedziałek

159

Tak patrzę na te porównania Modricia do Iniesty po lewej stronie i stawianie go na równi, oraz 34 osoby, które się pod tym podpisały. Powiem Wam coś na temat tego zawodnika bo niektórzy albo mają słabą pamięć i pewne rzeczy widzą już za mgłą, albo zaczęli oglądać tego piłkarza u schyłku kariery. Andres Iniesta to piłkarz do którego większość starych wyjadaczy w szeregach rywali nie startowała w pojedynkę bo doskonale wiedziała, że skończy się to stratą sił i ewentualnym ośmieszeniem. Nałożenie pressingu na tego Pana miało sens wyłącznie wtedy, gdy starowało na niego 3 zawodników jednocześnie, a i tak wielokrotnie wychodził z takich potyczek zwycięsko przekładając piłkę w różne strony świata na przestrzeni 100cm2, wprawiając kibiców w stan euforii. Do tej wybitnej techniki trzeba dodać przegląd pola, gdzie Hiszpan był w stanie zagrywać tak nieszablonowe piłki, raz piętą, raz z fałsza, a innym razem w ogóle nie patrząc w kierunku podania. Jest to inna półka piłkarska i nie zmieniają tego, żadne Złote Piłki czy wiek, w którym jest w stanie dalej biegać 90 minut.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?