O sobie

  • Zainteresowania Sport, Muzyka, Kulinaria, Przyroda, Fotografia
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Ronnie, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 1695
  • Liczba komentarzy 12768
  • Polecenia 44236

Komentarze

7

Już samo to, że biorą pod uwagę Stuaniego jest żenujące, co oni tam biorą za jakieś twarde narkotyki to ja nie mogę pojąć.

3

Wspaniały to był napastnik, nie zapomnę go nigdy - najbardziej nieprzewidywalny piłkarz jakiego oglądałem, który potrafił strzelać bramki niemożliwe i tak ekwilibrystyczne, że szczena nie raz była zbierana z podłogi. Miał swoje bolączki, ale zapamiętam go z tej najlepszej strony.

Powodzenia Luis, obyś jeszcze pokazał pazura.

1

@ArterkHD Mandaryna

3

@Deathwing112 Przychodzi w życiu taki moment, w którym sentymenty muszą iść w odstawkę.

0

@dawinho80 Ludzie mają BARDZO krótką pamięć i generalnie to pamiętają tylko to co chcą pamiętać, ja doskonale wiem jakiego formatu jest to zawodnik i jak ważny był dla Barcelony przez te wszystkie lata, problem w tym, że czas nie stoi miejscu i zestarzał się, nie ma już siły stosować takiego pressingu jak kiedyś, często się irytuje sam sobą i często tę irytację odbija też na innych zawodnikach czy na sędziach, wiadomo, że taki Dapay nie będzie hasał jak Suarez w wieku 27 lat, ale wprowadzi trochę świeżości do tego składu i może znowu będziemy mieć zawodnika, który gryzie trawę przez większość meczu.

Zobacz wszystkie

160

Piątek > Poniedziałek

160

Przez tyle lat bycia na szczycie, ikoną tego sportu gdzie każdego dnia tłumy ludzi dałoby się pochlastać za jego autograf czy zdjęcie, przy tak ogromnym majątku ten chłopak z Rosario potrafił zachować normalność, pokorę i szacunek do ludzi. Biorąc pod uwagę jeszcze kosmiczne umiejętności, to jest to przykład piłkarza idealnego.

147

Fajna ta rewolucja, taka bezobjawowa.

145

Oby to nie była tylko plotka.

145

Ale ten rozprysk przy dawaniu herba to mógłby już tak zostać, fajny dodatkowy efekt :)