O sobie

  • Zainteresowania Sport, Muzyka, Kulinaria, Przyroda, Fotografia
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Ronnie, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 1516
  • Liczba komentarzy 9703
  • Polecenia 33966

Komentarze

0

@tbas Przecież ty ten mój komentarz wyrwałeś z kontekstu i przypiąłeś go sobie pod atak na konkretnie piłkarzy Barcelony.
Tak, był adekwatny właśnie do tego, że na całym świecie na cięcie pensji zgodziły się tylko Juve i 2,3 inne kluby, ten komentarz był odpowiedzią na poniższy post:

Strasznie irytuje mnie takie "Januszowe" podejście na zasadzie odciać pilkarzy od kasy, pensje obniżyć o połowe, bo oni i tak zarabiaja tyle, że nie poczują tego. Teraz tak przykładowo robisz u Niemca 2-3 lata i jest wypłacanly wyciagasz 5tys miesięcznie. Nagle bum koronawirus i Niemiec mowi Ci no wiesz masz w kontrakcie 5tys, ale od teraz bedziesz zarabiał 2tys. Nie mam uzasadnienia, ot koronawirus i musze sie ratowac Twoim kosztem. Przecież każdy pragmatyczny "Janusz" pozwałby tego pracodawce i wygrałby sprawe w cuglach, bo pensja w umowie musi być wypłacana. Czesto zdarza mi sie jezdzic zagranice do Angli. Wracam do Polski i słysze glosy, plotki na swij temat. Ooo ten to ma do ch kasy, bo z zagranicy wrocił. Typowe dla ludzi zawistnych i plytkich mentalnie. Niestety nagminne w Polsce.

Zarówno autor powyższego postu jak i ja pisaliśmy OGÓŁEM, odniosłem się do WSZYSTKICH piłkarzy na świecie, którym ciężko jest przełknąć cięcie pensji.

0

@tbas Słaba ta twoja riposta, zapamiętaj sobie na przyszłość, że wierny to ja jestem przede wszystkim KLUBOWI, mój komentarz, który jak się domyślam, wkleiłeś, żeby mnie tu napiętnować uważam za jak najbardziej adekwatny do chwili, w której go pisałem, nie wiem po co dodajesz tu jakieś linki do swoich starych postów, ale to tak jakby lizać się po własnych jajkach.

1

@tbas Chyba dla połechtania ego.

0

@barcafan9512 U mnie teraz to już zawsze koczują z siatkami, dobrze, że tych sklepów mam tu kilka.

0

@AnnaMarianna Ja ze słodyczy to tylko kiełbache podwawelską.

Zobacz wszystkie

160

Piątek > Poniedziałek

159

Przez tyle lat bycia na szczycie, ikoną tego sportu gdzie każdego dnia tłumy ludzi dałoby się pochlastać za jego autograf czy zdjęcie, przy tak ogromnym majątku ten chłopak z Rosario potrafił zachować normalność, pokorę i szacunek do ludzi. Biorąc pod uwagę jeszcze kosmiczne umiejętności, to jest to przykład piłkarza idealnego.

145

Ale ten rozprysk przy dawaniu herba to mógłby już tak zostać, fajny dodatkowy efekt :)

139

Ta bezczelna wypowiedź to jest absolutny skandal.

137

@xJLx Człowieku, ludzie tu mieszkają całe swoje życie, mają korzenie, rodziny, nie każdy ma mentalność Rumuna, który wszędzie czuje się jak u siebie.