O sobie

  • Zainteresowania Sport, Kinematografia, Produkcja muzyczna, Sztuka kulinarna, Gry
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Ronnie, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 2336
  • Liczba komentarzy 25717
  • Polecenia 82881

Komentarze

3

@Lionel_Messi10 Brakuje tylko na brzuchu "THUG LIFE" i AK47 :D

2

@Lionel_Messi10 Nie wiem jak to teraz się poprawnie pisze, żeby mnie BLM nie prześladowało, ale ogólnie u osób z ciemną skórą zawsze dużo lepiej wygląda zarys mięśni.

0

@Koorsik Napisałem wyraźnie, że w momencie, gdy przewożą Cię do szpitala z wypadku (np. samochodowego) i ratują Ci życie. Takie operacje, jak łatwo się domyślić, wykonują od razu, a nie za kilkanaście lat, a potem dostajesz rachunek.

0

@Koorsik Ty chyba nie wiesz ile kosztuje szereg operacji, gdyby Cię przywieźli do szpitala z jakiegoś wypadku. To nie jest taki koszt jak za plombę u dentysty tylko kilkadziesiąt tysięcy złotych.

1

@Rust_Cohle Nie gram takimi słabymi kartami, więc trudno mi się odnieść do pytania

Zobacz wszystkie

258

@kkbarca Na pewno nie w moich. Dobranoc

173

No taka prawda, wtedy to Eto'o miał swój czas, a Leo dopiero wchodził na obroty. Nie widzę tu nic kontrowersyjnego.

161

Przez tyle lat bycia na szczycie, ikoną tego sportu gdzie każdego dnia tłumy ludzi dałoby się pochlastać za jego autograf czy zdjęcie, przy tak ogromnym majątku ten chłopak z Rosario potrafił zachować normalność, pokorę i szacunek do ludzi. Biorąc pod uwagę jeszcze kosmiczne umiejętności, to jest to przykład piłkarza idealnego.

160

Piątek > Poniedziałek

159

Tak patrzę na te porównania Modricia do Iniesty po lewej stronie i stawianie go na równi, oraz 34 osoby, które się pod tym podpisały. Powiem Wam coś na temat tego zawodnika bo niektórzy albo mają słabą pamięć i pewne rzeczy widzą już za mgłą, albo zaczęli oglądać tego piłkarza u schyłku kariery. Andres Iniesta to piłkarz do którego większość starych wyjadaczy w szeregach rywali nie startowała w pojedynkę bo doskonale wiedziała, że skończy się to stratą sił i ewentualnym ośmieszeniem. Nałożenie pressingu na tego Pana miało sens wyłącznie wtedy, gdy starowało na niego 3 zawodników jednocześnie, a i tak wielokrotnie wychodził z takich potyczek zwycięsko przekładając piłkę w różne strony świata na przestrzeni 100cm2, wprawiając kibiców w stan euforii. Do tej wybitnej techniki trzeba dodać przegląd pola, gdzie Hiszpan był w stanie zagrywać tak nieszablonowe piłki, raz piętą, raz z fałsza, a innym razem w ogóle nie patrząc w kierunku podania. Jest to inna półka piłkarska i nie zmieniają tego, żadne Złote Piłki czy wiek, w którym jest w stanie dalej biegać 90 minut.